|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Klomifen!!!!
29.11.2010 12:14:07   
mami
Drage moje žene,mame i cure.Ne znam da li je iti jednoj od vas potreban klomifen kao i meni ali tog takozvanog čudotvornog lijeka nema nigdje za kupitipa sam htjela zamoliti ako nema od vas ima kutiju viška ili zna gdje  se i u kojoj ljekarni može kupiti neka mi odgovori na ova post jer ga u Šibeniku nema uopće za kupiti....Nek od vas reći će da se t ne daje tako jer da to nisu bomboni ali eto ja sam odlučila pitat za malu pomo. Unaprijed hvala svima.

< Poruku je uredio mariola -- 22.12.2010 22:19:48 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: KLOMIFEN!!!!
30.11.2010 9:52:04   
Leptir5
Prije 3mj sam obišla ljekarni bar 30-ak u Splitu,isto toliko tel. zvala,i u nijednoj nije bilo. Zvala sam okolne gradove i išla u Imotski po 2 kutije,žena mi rezervirala na moje ime. Da bi saznala da se to može više manje u svakoj ljekarni naručit! Pitaj ljekarnu oće ti naručit iz uvoza i koliko košta,ti plaćaš put,ne znam za cijenu jer kažem ti ja sam išla u Imotski.

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu mami)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: KLOMIFEN!!!!
30.11.2010 9:54:25   
Leptir5
Pa javi cijenu da znam okvirno koliko bi koštale,ako mi zatreba za koji mj.
I čula sam da se može kupit u BiH. Pa ako imaš koga da ti otamo pošalje...

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: KLOMIFEN!!!!
30.11.2010 22:33:31   
mami
Zvala sa u Bihać u neku ljekarnu i rekla mi je da je cijena oko 6 km to je oko 24kn. ali na žalost nemam nikog tko bi to tamo mogao kupiti i poslati.....

< Poruku je uredio mariola -- 22.12.2010 22:23:06 >

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: KLOMIFEN!!!!
1.12.2010 0:28:17   
Spavalica
Ovo ti je br jedne ljekarne u ZG gdje je moja frendica u osmom mjesecu uspjela kupiti.... pa pokušaj....
Farmapharm, Ilica 191 c, 01/3700-519


_____________________________

¦¦¦ Samo jednom živimo na ovome svijetu.
Sve ono dobro što ga možemo jedni drugima učiniti,ljubav koju možemo iskazati,učinimo odmah.
Ne odgađajmo to i ne zanemarujmo,jer ovim svijetom više nećemo proći drugi put...¦¦¦

(Odgovor članu mami)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: KLOMIFEN!!!!
1.12.2010 0:35:05   
Spavalica
I pokušaj nazvati ovdje..... 01 46-12-287  Ljekarna u ZG
Ništa ne obećajem samo pokušavam pomoći.... A čula sam da postoji nekakva zamjena....

U svakom slučaju sretno...


_____________________________

¦¦¦ Samo jednom živimo na ovome svijetu.
Sve ono dobro što ga možemo jedni drugima učiniti,ljubav koju možemo iskazati,učinimo odmah.
Ne odgađajmo to i ne zanemarujmo,jer ovim svijetom više nećemo proći drugi put...¦¦¦

(Odgovor članu Spavalica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: KLOMIFEN!!!!
1.12.2010 13:16:08   
mami
darage moje puno vam hvala,nadam se da cu ih uspjeti nabaviti....

(Odgovor članu Spavalica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: KLOMIFEN!!!!
1.12.2010 13:43:11   
veda2
Nisam citala od pocetka,neznam zasto ga kod vas nema...
Ja sam maloprije nazvala ljekarnu bas da vidim dali ga kod nas ima i zena mi kaze da ga najnormalnije imaju..I ovdje je 7km.Oko 3,50eura. I ja sam isto iz BiH.

_____________________________

Strpljenje je oruzje mudrih!
1-IVF negativan

(Odgovor članu mami)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: KLOMIFEN!!!!
1.12.2010 20:58:30   
Leptir5
Ja ću kad mi ništa drugo ne preostane  sjest u auto i ić u Mostar po klomifen...

veda2 u nas ga nema jer im se ne isplati!!! zamisli,tako su mi rekli u svim ljekarnama a koštao je 45kn,to ti je malo više od 6 eura,zamjena za njega je femara i ne ide na recept osim ako stvarno nemaš rak,jer se on koristi za ubijanje stanica raka a i nije adekvatna zamjena samo ima nuspojavu za pojačanu ovuilaciju,tako je meni objasnio doktor na firulama i ja mu vjerujem


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu veda2)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Klomifen!!!!
4.12.2010 22:36:10   
Janči
Kod nas (u Beogradu) košta oko 2-2,5 eura i uvek ga ima.

Ukoliko nekome treba, nije mi problem da pošaljem (nekako).

< Poruku je uredio mariola -- 22.12.2010 22:23:42 >

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Klomifen!!!!
30.3.2011 17:30:52   
lind
Bok cure!!!

Ja sam nova na forumu i vidim da imate isti problem kao ja. Trebam hitno klomifen a u Splitu ga nema nigdi za kupit, pa ako bi mi koja od Vas mogla pomoć. Puno hvala.user posted image

(Odgovor članu Janči)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Klomifen!!!!
4.4.2011 20:24:34   
heda
joj lind... tek sam sad vidjela poruku,
za kad ti treba klomifen?
U biti, ginekolog koji ti ga je preporučio bi ti trebao reći gdje da ga kupis, ginekolozi  koji to trebaju sigurno znaju koja ljekarana ga naručuje izvana.
Ja kupila u Zg, dvije kutije, oko 260 kuna (skoro me odbacilo kad mi je rekla cijenu) user posted image , al imali su odmah, nije trebalo cekati da stigne posiljka

(Odgovor članu lind)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Klomifen!!!!
15.4.2012 12:07:37   
klementina
Cure moje drage!

Ima li koja cura iz Bosne ili Beograda da mi posalje Klomifen? Hitno mi triba a nigdje ga nema za kupit, sve sam obišla, inaće sam iz Splita.
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Klomifen!!!!
18.3.2024 10:40:18   
moody
+1 Klomifen - https://euhealth24.com/hr/drug/clomid iskreno PREPORUČAM svakome!

(Odgovor članu klementina)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!