|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dora
24.11.2010 21:36:15   
minnie
znam da smo pisali prošle godine o onoj igrački dora koja pjeva i pleše za 399 kn ali nigdje ne mogu naći tu temu. dal ju je netko kupio i kako je zadovoljan. ova moja manja će me izludjeti sa dorom. dora nam je zakon u vezi svega, crtića, muzike, časopisa, a da ne pričama kada joj obučem piđamu sa likom dore žive borbe su kada ju pokušam ujutro skinuti. pa sam malo razmišlajla da joj doru poklonimo za božić. sva iskustva i mišljenja su dobro došla

< Poruku je uredio cvrčak -- 25.11.2010 0:15:06 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dora
24.11.2010 21:52:43   
natalijax
user posted image user posted image user posted image joj sory al moram se smijat,cura ti je zakon odma se sjetim svoje nečake kak je luda za helo kity,isto borbe s njomuser posted image

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dora
24.11.2010 21:55:54   
minnie
ma samo se ti smij. i nama je smiješna ima godinu i pol a več ima omiljen lik. hello kity nam još nije toliko zanimljiva ali nebi se čudila za mjesec dva da se i to ne bi promijenilouser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dora
24.11.2010 21:59:05   
leilany
moja K ne dozivljava bas tu doru....ma nis ona previse ne dozivljava....user posted image

al ak tvoja voli to,znas da ce se igrat s njom,nemas se kaj premisljat...

da ja znam cemu bi se moje djete najvise veselilo ja bi joj to odma kupila,al neznam pa cu joj kupit kuhinju...user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dora
24.11.2010 22:04:44   
minnie
ma samo me strah dati 400 kn a da ne nakraju igračka ispadne čisto sranje. znam da smo prošle godine isto oko božića pisale o njoj i cure su nešto o naručivanju pisale, pa me samo zanima kako su zadovljne

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dora
24.11.2010 22:08:41   
leilany
..znam,puno love ,a veliki rizikuser posted image ....
tak smo mi K kupili onaj telefon od fisher price-a,dali 200čuna....i nit se hoce igrat s njim,ma nis...
al ok,sa psicem se igra i voli ga....

al mislim da sa bebom,koja plese,pjeva i kaj ja znam kaj sve radi nemres pogrijesit....
a  ak se nebu igrala ovaj bozic s njom bude sljedeci ziheruser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dora
24.11.2010 22:11:43   
minnie
pa ako neće ona bude mamauser posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dora
24.11.2010 22:16:34   
pikachu
IZVORNA PORUKA: leilany

moja K ne dozivljava bas tu doru....ma nis ona previse ne dozivljava....user posted image

al ak tvoja voli to,znas da ce se igrat s njom,nemas se kaj premisljat...

da ja znam cemu bi se moje djete najvise veselilo ja bi joj to odma kupila,al neznam pa cu joj kupit kuhinju...user posted image



user posted image

Kuhinju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... Što mama se ponovila sa kuhinjom pa mora i dijete... Pazi da bude usklađeno...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dora
24.11.2010 22:24:04   
leilany
IZVORNA PORUKA: pikachu

IZVORNA PORUKA: leilany

moja K ne dozivljava bas tu doru....ma nis ona previse ne dozivljava....user posted image

al ak tvoja voli to,znas da ce se igrat s njom,nemas se kaj premisljat...

da ja znam cemu bi se moje djete najvise veselilo ja bi joj to odma kupila,al neznam pa cu joj kupit kuhinju...user posted image



user posted image

Kuhinju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... Što mama se ponovila sa kuhinjom pa mora i dijete... Pazi da bude usklađeno...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pika koka,kuhinjica MIELE user posted image user posted image ima da moje dijete kuha samo iz najboljih rajngli,da pece iz the best pecnice.....user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dora
24.11.2010 22:29:24   
pikachu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Aaaaaaaaaaaaaaa vidila sam je u Muelleru, ali mi je V još premala za nju...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dora
24.11.2010 22:33:39   
minnie
IZVORNA PORUKA: leilany


pika koka,kuhinjica MIELE user posted image user posted image ima da moje dijete kuha samo iz najboljih rajngli,da pece iz the best pecnice.....user posted image user posted image



onda odmah na zeppter i tefal. da se dijete navikne na suđe. da zna s njim kad joj bude trebalouser posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dora
24.11.2010 22:55:07   
leilany
IZVORNA PORUKA: pikachu

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Aaaaaaaaaaaaaaa vidila sam je u Muelleru, ali mi je V još premala za nju...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma i K je premala,pise od 3 god na daljeuser posted image ....al kad nam se svida....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
25.11.2010 0:14:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dora
25.11.2010 10:14:52   
CallamityJane
Mojoj se nije svidjala a inace ju obozava, prestane disati kada joj pustim crtic user posted image
Jednostavno joj je nekako odbojna i kada ju pustim svirati, krene vikati nje,nje i plakati user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dora
25.11.2010 12:51:58   
Zvonki
I kod nas ista stvar - obožava crtiće a lutku ne

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dora
25.11.2010 19:32:23   
ejmama
Imaš fora Doru plišanu ja sam svojim curama kupila, ako imaš Magma karticu košta ti oko 60,ookn.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!