|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   AMEX kartica
12.11.2010 15:05:16   
višnjica2009
pozdrav ,zanima me posto imam dugovanja prema amex karici ,imam pitanje pa ako netko zna, naime nisam u mogucnosti platiti dug ,koji sam dogovorila na rate, i oni su mi poslali nekakvu izjavu da im potpisem pa me zanima ,imala sam pr negodu te im nisam platila zadnja 4 mj nista i nisam ovjerila tu izjavu kod javnog biljeznika , e sada, dali tko zna sta se desi ako im to potpisem ,ili ako im ne potpisem naime zagubila sam tu izjvu i kontaktirala danas njih te im rekla razglog neplacanja tih mjeseci i da nemam ta tu izjavu da se zagubila ,djelatnik mi je rekao da im platim rati i da iduci dan nazovem , nist vise , posto nemogu ni ovaj mjesec nista dati, zanima me sta dalje ,kako oni to gledaju , dali ce me cekati ak im samo nest dam ili da im dam iduci mj cijelu ratu posto sada stvarno nemogu,,
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: AMEX kartica
12.11.2010 15:54:21   
ribica1
Mislim da je bolje da uplatiš barem nešto, nego ništa!
Ne znam kakva su pravila kod njih al ja inače radim u financijama (ne vezano uz banke i sl.) i ipak se drugačije tretiraju oni koji svaki mjesec barem nešto uplate nego oni koji ne uplate ništa!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: AMEX kartica
13.11.2010 20:32:47   
nike1
imam slican problem ali sa dajnersom stalno me zovu prijete tuzbom i sta ja vise znam,a ja nemam odakle platit muz i ja smo nezaposleni a beba tek stigla...
u osmom mjesecu su moji nesto skupili pa sam im uplatila,sad pokusavam svaki mjesec bar nesto uplatit jer kad oni vide da ste napravili neku uplatu ne dosaduju stalno i valjda nece trazit putem suda jer mi nemaju odakle uzest sve sta imam je onih pisljivih 1663 kune za pelene i mlijeko...
moj savjet ti je da pokusas svaki mjesec bar uplatit nekih 200-300 kuna ja tako radim valjda cu im uspjet sve isplatit s vremenom jer nije da ne zelim samo nemam...user posted image

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: AMEX kartica
13.11.2010 20:38:50   
lee
naš prijatelj je tako napravio dug na kartici amerikan i tužila ga skoro je završio u zatvoru...plačajte svaki mjesec barem 300-400kn ovisno o dugu i probajte dogovoriti obročno plačanje...tako je on dogovrio..te kartice treba sve ukinuti jer su zlo..ja imam jednu ali strogo pazim jer sam jednom bila u minusu zbog nje pa nisam 3mj dizala primanja..

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu nike1)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: AMEX kartica
13.11.2010 20:44:07   
nike1
o da kartice su veliko zlo zato moje vise nemogu u minus koliko imam toliko trosim a ovu diners placam po malo rekli mi oni da pokusam svaki mjesec po nesto valjda svacaju da je kriza nemam im odakle dat moram prehranit dijete...user posted image
valjda necu u zattvor placam im po malo,neka love ove sta mi sad ispastamo a ne se sve lomi preko nas sitne ribe i to zbog par tisuca,a gdje su nestali puste miljarde to niko neznauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: AMEX kartica
13.11.2010 20:55:25   
lee
nečes ne brini..te kartice su zlo..samo kamate uzimaju.razumijem te skroz.nedaj se sve češ ti to vratiti.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu nike1)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: AMEX kartica
13.11.2010 21:02:26   
nike1
nedam se napltit ce oni to kad tad,al eto uvjek je neki strah prisutan zato placam malo po malo...
hvalauser posted image user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: AMEX kartica
13.11.2010 21:05:25   
lee
user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu nike1)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: AMEX kartica
13.11.2010 22:25:37   
višnjica2009
hvala cure,,

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: AMEX kartica
14.11.2010 9:52:24   
mamicaa
Ajme cure sad je i meni lakše i ja imam isti problem sa karticom..... užas......

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: AMEX kartica
14.11.2010 10:12:02   
nike1
ima nas dosta vjeruj mi...
samo hrabro nedajte se mlo po malo i sve ce se platit...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: AMEX kartica
15.11.2010 11:31:00   
turići
moj prijatelj je imao tu karticu i nije plaćao,na kraju je morao potpisat ugovor da svaki misec  uplati ratu od 1200 kn na 10 mj.i to je to,a prijateljici su rekli ako svoju ne isplati zato što je presla u drugu banku i vamo nema primanja,može mirovat 2 god a onda će joj nabit kamate.

(Odgovor članu nike1)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!