|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   amex....
4.11.2010 15:53:53   
pako
Zanima me dal je koja od vas nedavno dizala kredit preko american kartice....ne kupovina već pare? jel još uvijek daju uopće kredite i na 60 rata kao prije?


_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: amex....
4.11.2010 16:00:56   
CallamityJane
Zao mi je, nemam slicno iskustvo! Valjda se koja od cura javi....

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: amex....
4.11.2010 18:30:57   
BUMBI
Ja nisam ni znala da se to možeuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: amex....
4.11.2010 18:33:55   
cuba
Mislim da ti više ne daju kredit preko Amexa.... mi imamo i onu zelenu i dvije Gold American, možeš plaćati na rate ali ne i dignuti kredit...
Mi smo jednom prije 3,5god digli (mislim da je max bio 40,000kn) ali se to više ne može...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: amex....
4.11.2010 18:40:30   
leilany
ne amexiramuser posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: amex....
4.11.2010 20:07:57   
Nika 24052006
Imamo amex,rijetko ga koristimo općenito,a za kredit nemam pojma.Znam da smo dobili PIN kad nam je stigla kartica,ali to je kao nešto za dizanje gotovine,za koju je ooogrooomna kamata.Na to si mislila,ili?...Ne znam,nisam nikada to koristila.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: amex....
5.11.2010 8:03:05   
uspavana
za to ne znam, ali nije nam to još do sad trebalo. Super su mi kupovine na rate, bez kamata i naknada, i to smo iskoristili za puno stvari koje smo kupovali za stan...
sad malo mirujemo ..

al kako god, nadam se da će se javiti netko ko zna!!
sretno!! user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Brisano sporočilo]
5.11.2010 13:43:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu pako)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: amex....
5.11.2010 14:24:26   
pako
zvala sam amex i nažalost već dvije godine nedaju potrošačke kredite samo kupovine na rate,a prije su davali do 100 tisuća kuna na 5 godina ali zbog krize više nedaju do daljnjega.
Elinamama nemogu ja dići kredit jer sam na porodiljnom a prijavljena naminimalac, a i moji u firmi mi niti nebi dali nikakav potpis za kredit....

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: amex....
13.11.2010 15:54:12   
niina
IZVORNA PORUKA: pako

zvala sam amex i nažalost već dvije godine nedaju potrošačke kredite samo kupovine na rate,a prije su davali do 100 tisuća kuna na 5 godina ali zbog krize više nedaju do daljnjega.
Elinamama nemogu ja dići kredit jer sam na porodiljnom a prijavljena naminimalac, a i moji u firmi mi niti nebi dali nikakav potpis za kredit....



Mi digli gotovinski kredit prije 5 mj. preko amexa na 48 rata 35 tis.kuna bez problema u PBZ banci jedino kaj po novom ne dobiš na ruke nego moraš otvoriti kod njih tekuči ako ga nemaš........i niš nemoraš potvrđivati u firmi.sve je gotovo u roku 15 min.user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!