|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Povecajte svoju plodnost
9.11.2008 21:01:42   
tikica_69
Ako ste cule neki dobar savjet, metodu, caj, vitamin, lijek, bilo sto, bilo bi dobro da ovdje podijelimo iskustva pa mozda nekom pomogne.

MM za los spermiogram pije E vitamin, ja pijem folnu kiselinu i B vitamin. Prosli tjedan sam kupila i knjigu "Povećajte svoju plodnost : Prirodnim putem do začeća i očuvanja trudnoće; Marilyn Glenville" pa cim nadjem nesto zanimljivo, podijet cu ovdje sa vama.

Takodjer sam pila macinu travu, ali s obzirom da i inace imam radovite ovulacije (ona regulira ciklus), meni ni je nista osobito pomogla.
Probala sam i sa onom "bakinom"metodom - noge u zrak na pola sata - e, nije ni ta pomogla user posted image
Svaki savjet je dobrodosao user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Povecajte svoju plodnost
9.11.2008 21:06:00   
mirna
Ja sam cula samo za bakinu metodu.. ne znam da li je kod nas to bio slucaj ili ima stvarno nesto na tome: pokusavali smo 3 mjeseca i 4. mjesec kad sam digla noge u zrak uspjelo je...user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Povecajte svoju plodnost
9.11.2008 21:16:18   
Ellenora
Dizala sam i ja noge u zrak ali nista Tikice svaka cast na temama danasuser posted image user posted image user posted image user posted image .
i brzo citaj tu knjigu!!!user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Povecajte svoju plodnost
9.11.2008 21:33:10   
tikica_69
Sad mi kaze muz da njegov kolega koji isto ima problema sa time pije nekakav L-arginin od Twinlaba, pa evo sto sam nasla o tome:

L-Arginin je amino kiselina koja se nalazi u velikom broju namirnica i neophodna je za proizvodnju sperme. Najveći broj studija pokazuje da uzimanje arginina u trajanju od nekoliko meseci povećava broj spermatozoida i plodnost. Doza koja se preporučuje ide do 4 grama dnevno.

Koenzim Q10 je hranljivi sastojak koji organizam koristi za proizvodnju energije. Postoje dokazi da čak i takao mala doza koentima Q10 od 10 mg dnevno povećava broj spermatozoida i plodnost kod muškaraca u roku od dve sedmice.

Manjak vitamina E u organizmu dovodi do neplodnosti. Studije pokazuju da vitamin E pozitivno utiče na neplodnost i kod žena i kod muškaraca. Suplementacija vitaminom E poboljšava plodnost i na taj način što ublažava oštećenja ćelija spermatozoida od strane slobodnih radikala.

L-karnitin je supstanca koja se proizvodi u organizmu, a može se naći i u dodacima ishrani i u mesu. Ova aminokiselina je neophodna za normalno funkcionisanje ćelija spermatozoida. Studije pokazuje da 3-4 grama karnitina dnevno u toku četiri meseca pomaže normalizaciju pokretljivosti spermatozoida kod muškaraca sa lošim kvalitetom sperme.



_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ellenora)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Povecajte svoju plodnost
9.11.2008 21:41:30   
anne
user posted image  Ja ne samo da sam digla noge, već i stavila visoki jastuk pod guzu i tako spavala cijelu noć.user posted image  
Sva sam se ukočila, no primilo se.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Povecajte svoju plodnost
9.11.2008 22:03:06   
mirna
IZVORNA PORUKA: anne

user posted image  Ja ne samo da sam digla noge, već i stavila visoki jastuk pod guzu i tako spavala cijelu noć.user posted image  
Sva sam se ukočila, no primilo se.user posted image


user posted image user posted image user posted image

cure mozda niste noge dignule dovoljno visoko...user posted image   sala mala, nemojte zamjeriti...

Sto se tice vitamina E: sjetila sam se na bucino ulje i sjemenke, u njima ga ima puno...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Povecajte svoju plodnost
9.11.2008 22:45:35   
piggy
ja sam čula da kod muškaraca L-karnitin,tvar slična aminokiselini povezana s vitaminima B kompleksa može povečati broj i pokretljivost spermatozoida.

žene bi otpočetka trebale uzimati folnu kiselinu od trenutka kad počnu pokušavati zanjeti do 12 tjedna trudnoće.

čitala sam i za ljekovite biljke ginseng i sibirski ginseng koje pomažu također u nastajanju i broju spermatozoida.

najviše što nam treba u prehrani je folna kiselina,cink,vitamina C i E i kompleksa B.


_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Povecajte svoju plodnost
9.11.2008 22:59:17   
piggy
evo opisa glavnih tvari i u kojim namirnicama se nalaze:

1.Cink:
mliječni proizvodi,riba,školjke,meso,integralne žitarice,mahunarke,korjenasto povrće,češnjak.

2.Folna kiselina:
jetra,integralne žitarice,zeleno lisnato povrće,voće,kvasac.

3.Fosfor:
Žumanca,riba,školjke,meso,mahunarke,soja,mliječni proizvodi

4.Kalcij:
mlijeko i sir,riba i jestive riblje kosti,integralne žitarice,mahunarke,zeleni kupus

5.Kalij:
integralne žitarice,jezgičasto voće,sjemenke,povrće,kakao

6.Vitamin A:
mliječni proizvodi,jaja,riba,mahunarke,,biljno ulje.

7.Vitamin B:
mliječni proizvodi,riba,meso,mahunarke,integralne žitarice,sjemenke,jezgičasto voće

8.Vitamin C:
brokula,paprika i većina ostalog povrća

9.Vitamin D:
mliječni proizvodi,žumanca,alge,plava riba

10.Vitamin E:
biljno ulje,jaja,riba,integralne žitarice,leća,grah,sjemenke

11.Željezo:
jaja,školjke,meso,integralne žitarice,mahunarke,zeleno lisnato povrće,alge,datulje,smokve,grožđice,sjemenke,kakao.

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Povecajte svoju plodnost
9.11.2008 23:18:03   
mariola
Ja pijem folnu kiselin, ali tek mjesec dana, pa ne mogu reć jel pomaže, al kao što sam već negdje spomenula sad ćemo mi na honeymoon pa se nadamo da će biti plodno

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Povecajte svoju plodnost
9.11.2008 23:21:14   
piggy
držimo ti fige da bude jako jako plodno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Povecajte svoju plodnost
10.11.2008 11:45:16   
tikica_69
Eto, u ovoj knjizi pise koji su to nadomjesci hrani a pomazu plodnosti: cink, folna kiselina, selen, esencijalne masne kiseline, B vitamin (B6 i B12), vitamin E, vitamin C, mangan, zeljezo, L-arginin, L-karitin, vitamin A.

Jos kad bi nasli gdje svega toga ima u jednoj tableti, bilo bi idealno user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Povecajte svoju plodnost
27.11.2008 19:07:46   
Ellenora
Danas na poslu sam upoznala jednu jako zanimljivu osobu, bar za nas s RRuser posted image , gospodja ima 65 godina i pricala mi je o tome kako je ona jdva dobila svoje dijete. Uglavnom prica je o tom kako je pokusavala 9 godina, a tek kada je 2 mjeseca pila caj od ocajnice ili kod nas macine trave i kuhala kamilicu pa ju sipala u tutu i u tom sjedila 10 min uspjela je da ugleda user posted image . Do tada je provela, kako ona kaze, zivot po bolnicama diljem naseg kontinenta ne bi li uspijela. Za taj recept joj je rekao jedan stari doktor ali da se mora obratiti pozornost na vrstu macine trave, imaju dvije, jedna je ta ocajnica ili marulja i ta je za neplodnost, a druga je nesto na V... zaboravila sam, ta je za smirenje.

Ja pocinjem od ponedjeljka.
Ako se nekom ucini dobro ili proba, javite rezultate!user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Povecajte svoju plodnost
27.11.2008 20:58:11   
maslacak
L-karnitin je supstanca koja se proizvodi u organizmu, a može se naći i u dodacima ishrani i u mesu. Ova aminokiselina je neophodna za normalno funkcionisanje ćelija spermatozoida. Studije pokazuje da 3-4 grama karnitina dnevno u toku četiri meseca pomaže normalizaciju pokretljivosti spermatozoida kod muškaraca sa lošim kvalitetom sperme.

Mi kupili, košta 380,00kn Twinlabov, ima 60 kapsula (250mg), pa izračunajte..preskupo!
A L-arginin koji smo kupili ne daje učinka kod oligo, to smo pročitali naravno kad smo već kupili....

< Poruku je uredio maslacak -- 27.11.2008 20:59:12 >

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Povecajte svoju plodnost
8.4.2024 16:01:56   
malateeoll
+1 Klomifen - https://euhealth24.com/hr/drug/clomid iskreno PREPORUČAM svakome!

(Odgovor članu maslacak)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!