|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   boja zida
20.9.2010 9:03:47   
luce5
može pitanje jedno?u koju boju da okrečim zidove u dnevnom boravku?kutna je plava,a laminat i namještaj od svjetlog drveta.do sad je bilo narančasto, ali mi je dosadila ta boja.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: boja zida
20.9.2010 9:13:49   
elle1
i ja planiram obojiti...ja cu najvjerojatnije u neoliko nijansi lila boje...s tim da mi je namjestaj crno bijeli pa mi super ide uz to

(Odgovor članu luce5)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: boja zida
20.9.2010 9:36:50   
pincirotvajler
možda neku malo tamniju od namještaja

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: boja zida
20.9.2010 11:30:35   
mikasb
moja je sestra nedavno krečila i obojila je dnevnu u žuto zelenu.... a plafon je bijeli. kad je ona meni bila pričala da će oni to tako napraviti ja sam mislila da će to biti ružno. a žene drage kak je to ispalo super, predobro izgleda, dalo je kući neku živost i veselje, prekrasno je. mene na proljeće čeka krečenje ali cijelog stana pa se možda eto odlučim za tu opciju...

a trenutno imam zidove u dnevnoj boju šampanjca, to mi je bilo ok prije 3 god. ali mi se više ne sviđa...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: boja zida
20.9.2010 16:42:41   
zozo1
Ova žuto zelena ( pistacijo zelena ) nije loša i mislim da bi ti se super uklopilo uz namještaj i kutnu. Ja imam takve zidove u dječjoj sobi a namjeptaj plavi i svjetlozeleni u kombinaciji sa bojom bukve. Stvarno super izgleda, Ili da jedan zid iza kutne pofarbaš u tamnu naranđastu a ostale u bijelo. Evo neke slikice za primjer

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu luce5)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: boja zida
20.9.2010 16:43:48   
zozo1

baš mi neće kopirati sliku


_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!