|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
24.9.2010 23:19:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 2476
   RE: CB: "Bablje ljeto"
24.9.2010 23:20:57   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Call kocka je super,a za dvorac imam pitanje:a gdje ćeš to napuhati?user posted image

Što se tiče težine nije li ne baš dobro da tako malo dijete tako dosta omršavi?user posted image Nisi li pisala da je imala 17kg?

Za Bozic je imala 17,400 i onda je krenula da gubi kilazu naglo, tipa stoji na jednoj kilazi dva mjeseca i onda u sedam dana izgubi po kilogram i pol user posted image
i dr. se zabrinula nije nista manje jela nego prije, niti pila. Pa sam morala pratiti joj mokracu koliko se pomokri nocu, uglavnom radila je i te neke testove i za to i sve je ok. Zakljucak je da je izgubila usred kretanja, sto je meni i dalje malo previse ali nalazi pokazuju da je sve ok ...



a napuhati ne znam gdje cu user posted image
meni je bitno da mi se ima gdje zabaviti za kisnih dana, gore ima ogroman balkon a ovde cu dnevnu sobu pretvoriti u spiele center, ko hoce slobodno neka dodje na porciju skakanja kod Kike user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2477
   RE: CB: "Bablje ljeto"
24.9.2010 23:23:53   
MaTana
jeli ovo sve tri čekamo da ona druga otvori birtiju?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 2478
   RE: CB: "Bablje ljeto"
24.9.2010 23:25:07   
anonno17
mada je i moja Kike bila mrsavica kada se rodila,svega 2,800
ko bi rekao sada kada je vidi user posted image
gledam slike i ne mogu vjerovati kako je bila ruzna, a meni je tada bila nesto najljepse na svijetu i pitam se je li moguce da je ona i sada isto tako ruzna a i dalje meni najljepsa user posted image
Roditelji znaju biti stvarno slijepi kada su u pitanju njihova djeca, ja sam totalno slijepa sto se tice fizickog izgleda kada je moja u pitanju


ma pa da tak je i moj bio pre mršav 2630 ali najljepši na svijetu a tko zna možda su ljudi sa strane se zgražali kako je bio mršav.


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 2479
   RE: CB: "Bablje ljeto"
24.9.2010 23:26:17   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: MaTana

jeli ovo sve tri čekamo da ona druga otvori birtiju?user posted image user posted image user posted image

i meni se cini user posted image
ja je nikada nisam otvorila i necu, iovako me prozivate da sam blebetusa najveca na raji user posted image
jos da otvorim temu samo za blebetanje gdje bi vam bio kraj

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 2480
   RE: CB: "Bablje ljeto"
24.9.2010 23:28:06   
MaTana
Baš sam htjela predložiti da i ti jednom otvoriš birtiju kad već nikad nisi!!!

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 2481
   RE: CB: "Bablje ljeto"
24.9.2010 23:30:32   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: MaTana

Baš sam htjela predložiti da i ti jednom otvoriš birtiju kad već nikad nisi!!!

necu fala user posted image
slobodno vi, ja samo ulazim u birtije, otvaranja bilo kakvog obrta pa makar i virutalnog mi je preko glave user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 2482
   [Obrisani korisnik]
24.9.2010 23:35:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 2483
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!