|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dali često putujete
12.8.2010 18:36:29   
sirenas
Dali često putujete ,bilo na jednodnevne ili višednevne izlete.Kako provodite godišnje odmore,zimske praznike.Volite li putovati sami ili u društvu prijatelja ,rodbine.Mi često idemo na neke kratke izlete ,jednodnevne ,a isto tako si priuštimo par puta godišnje neko putovanje na par dana.Ljeti ne idemo nigdje tj,idemo uvjek kod njegovih jer žive u dalmaciji ,i glupo mi   bacati novac na neke apartmane,hotele,a tamo mogu besplatnouser posted image iako poželim negdje otići di možemo biti sami.Do sada nismo išli na skijanje iako sam poželjela i to probati ,valjda nije kasno u mojim godinama za proskijatiuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dali često putujete
12.8.2010 19:39:06   
pincirotvajler
ne putujemo često..user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
12.8.2010 19:44:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 3
   [Brisano sporočilo]
12.8.2010 21:28:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dali često putujete
12.8.2010 23:16:46   
njanja
dok nismo imali jana smo jako puno putovali,,,obisli jako puno hravstke i europe, malo i afrike (tunis, egipat)....od kada imamo jana smo bili 2 x na skijanju s njim (austrija i italija) i evo idemo s njim sada 2. x na pag...voljela bi sljedeće ljeto nekamo dalje s janom, amerika ili kreta ili neki grcki otok...preko godine radimo izlete koliko god mozemo.....obožavam putovati

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dali često putujete
12.8.2010 23:29:09   
tina0310
daaaaaaa,nastojim bar 2puta u mj negdi otići,makar na kavu u drugi graduser posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dali često putujete
13.8.2010 16:42:10   
mariola
Na kratke izlete po par dana idemo jednom godišnje, (Bled, Krk,Cres i sl.) Idemo kad možemo(običo par puta godišnje) na jednodnevne i dvodnevne u neke gradove,muzeje,parkove...Svake dvi godine idemo na krstarenje, barem je takav dogovor,sad ćemo tek po drugi put. Na skijanje nas uvijek nešto spriječi da odemo više dana pa odemo vikendom samo. Na moru živimo pa ne idemo na ljetne odmore.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dali često putujete
13.8.2010 21:58:37   
cuba
Pa kad god stignemo negdi odemo. Jednodnevne izlete više ni ne brojim stalno smo negdiuser posted image , bar 2x godišnje odemo negdi na par dana i to ćemo nastaviti prakticirati dok je R još mali a na veća putovanja smo tek krenuli i nastavit ćemo kad R poraste obavezno.
Oboje smo "zuje" po tom pitanjuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dali često putujete
13.8.2010 22:14:45   
nemammaste
Na žalost već dugo ne,što zbog financija,što zbog nedostatka slobodnog vremena.Nadam se da ćemo nadoknaditi,i to u troje. user posted image  Kao dijete sam dosta putovala s roditeljima i imam stvarno prekrasne uspomene s tih putovanja,voljela bih to priuštiti svome djetetu

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dali često putujete
13.8.2010 22:22:26   
anuska08
Prije moje ljubice putovali smo jednom na godinu po tjedan dana negdje po Europi. Ljeti smo uvijek kod mojih u okolici Zadra po tjedan ili dva!  Nek nam Ljube malo poraste pa ćemo opet samo u troje!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!