|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10.6 cvrčak u zg
11.6.2010 8:15:30   
troubled
a kod mene na tečaj ništa, a?????
ja nisam dragoga, ja sam magdu istrenirala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 126
   [Obrisani korisnik]
11.6.2010 8:18:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: 10.6 cvrčak u zg
11.6.2010 8:18:28   
ninolina
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Cure još nešto..Moram kod ninoline na tečaj..user posted image
Čovjeće kako je ta muža istreniralauser posted image  Čuva djecu na žarkom suncu i šutiuser posted image Topi se i na rubu je sunčanice,ali šuti i čuvauser posted image
NE prigovara ništa!user posted image  Junački sve podnosiuser posted image
Pih lako tako imati 5 djeceuser posted image  Zezam se,ali zbilja si coolericauser posted image

Ninolina upiši me u raspored,moj bi kukao ili bi sjedio s vama na kavi,a ja trčala okolo za djecomuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa rekla sam ja da sam spremna imati 5 djece...ma on ti meni sve pomiogne nema tu mogu ili ne...A jučer je bio moj dan tako da sam uživala maksimalno...user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: 10.6 cvrčak u zg
11.6.2010 13:00:47   
BUMBI
Cure još nešto..Moram kod ninoline na tečaj..user posted image
Čovjeće kako je ta muža istreniralauser posted image Čuva djecu na žarkom suncu i šutiuser posted image Topi se i na rubu je sunčanice,ali šuti i čuvauser posted image
NE prigovara ništa!user posted image Junački sve podnosiuser posted image
Pih lako tako imati 5 djeceuser posted image Zezam se,ali zbilja si coolericauser posted image

Ninolina upiši me u raspored,moj bi kukao ili bi sjedio s vama na kavi,a ja trčala okolo za djecomuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drago mi je da ste se lijepo proveli,a baš mi je žao zbog A,bitno da je sve okuser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: 10.6 cvrčak u zg
11.6.2010 14:41:48   
pikachu
Čitam da vam je bilo baš lijepo... Baš mi je drago, mi nikako nismo mogli doći jer se moji još oporavljaju...user posted image user posted image user posted image  Žao mi je jedino što nisam napokon upoznala Cvrčka, Dominik, Ninolinu i ostale cure koje ne znam... Šaljem user posted image user posted image user posted image user posted image  Anjici... Neka se sve dobro završilo...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: 10.6 cvrčak u zg
11.6.2010 14:49:39   
njanja
lijep dan bi bio savršen da nije bilo sladoleda, ali koliko je zadovoljstva bilo u to malo sladoleda....žao mi je da vam je to pokvarilo dan,a li eto sve ok....pozdravi mi imenjakinju

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: 10.6 cvrčak u zg
11.6.2010 14:52:43   
Anoniman
koliko dogodovština... user posted image

drago mi je da ste uživali u druženju i da je s Anjom na kraju sve dobro zvaršilo user posted image

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: 10.6 cvrčak u zg
14.6.2010 18:46:01   
Gogule
evo da se i ja javim. Nije nas bilo bili smo u Rijeci, uživali u kupanju i Fijumanki, tako da tek sad čitam. Cvrčak glavno da je dobro završilo . Sad sam rekla Roku šta se desilo i on kaže da će dati pusu Anji tako da je ne boli trbuh, i da nesmije jesti hladno. Dijete ne razumije.
Meni je bilo super što sam vas upoznala neke sam samo nabrzaka no i to će se popraviti nadam se. Mislila sam da neću uspjeti no moja Klara me je oduševila kako je bila dobra. Zračile ste i bile ste joj jako interesantne pa se nije bunila.
Nadam se da će ubrzo opet neko druženje.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   [Obrisani korisnik]
14.6.2010 19:36:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Gogule)
  Neposredna veza do poruke: 134
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!