|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   digitalni signal
18.5.2010 14:28:46   
mali_macic
kako vam se cini ovaj digitalni signal?
iskreno receno meni je sranje! odkad su ga uveli u Dbk.zup. svako malo steka program i gubi se signal, kao npr. sad. ja pratim jednu jedinu seriju (5 zvijezdica) i sad je totalni urnebes ne mogu uopce gledat tv, nema signala. dok je bio analogni bar si moago gledat makar s malo losijom slikom a sad ne mozes nista, aaaaaaaaaaaaaaaa ljuta sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: digitalni signal
18.5.2010 14:30:07   
adryosijek
kod nas tek 25 tog ce ukljuciti tak da nemam pojma kako je

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: digitalni signal
18.5.2010 14:36:49   
pepeljuga
meni ne stekauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: digitalni signal
18.5.2010 14:44:40   
S84
a da ponovo pretrazis kanale? i ja sam u dbk i sve super

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: digitalni signal
18.5.2010 14:54:01   
ejmama
Ja ti nemam pojma, mi imamo digitalni, ali moja tv to ne podržava, a onaj prijemnik nismo kupovali jer sve gledamo preko Maxtva

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: digitalni signal
18.5.2010 15:02:42   
Ninaa
Mi imamo tv s tim digitalnim i kad prebacimo većinom ga nema. Naša županija će zadnja uvesti tak da još gledamo na analogni.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: digitalni signal
18.5.2010 15:06:39   
mali_macic

IZVORNA PORUKA: S84

a da ponovo pretrazis kanale? i ja sam u dbk i sve super


pokusat cu drugi put jer sad ga opet ima, naravno kad mi je zavrsila serija user posted image user posted image

znam da je van teme ALI drago mi je da ima jos jedna cura/zena iz Dbka sad nas je 6 + troubled i puli user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: digitalni signal
18.5.2010 15:22:48   
S84
van teme ALI drago mi je da ima jos jedna cura/zena iz Dbka sad nas je 6 + troubled i puli user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: digitalni signal
18.5.2010 15:50:50   
maja
i nama je taj digitalni bio živi šit, svako malo ostajali bez signala i smrzavala se slika, prije par dana smo si uzeli za probu Maxtv, slika je savršena i mislim da nećemo vraćati user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: digitalni signal
18.5.2010 17:28:50   
pincirotvajler
mi imamo bnet digitalnu al još uvijek radije gledamo analogno,taj prijemnik nam je iznad tva i moram uvijek ustat s daljinskim i približit se da bi reagirao,ma..
i pojačam na najjače a opet je tiho..

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: digitalni signal
18.5.2010 17:34:05   
leilany
mi imamo isto maxtv...a vec imam u telki digi,tak da mi netreba taj prijemnik....

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: digitalni signal
18.5.2010 17:37:41   
osobno

IZVORNA PORUKA: maja

i nama je taj digitalni bio živi šit, svako malo ostajali bez signala i smrzavala se slika, prije par dana smo si uzeli za probu Maxtv, slika je savršena i mislim da nećemo vraćati user posted image


MAXTV RULES!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: digitalni signal
18.5.2010 17:59:56   
xxl
Ja dugo imam max a sad smo prešli na iskon tak da ni neznam više kak je sa antenom.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: digitalni signal
18.5.2010 18:17:48   
pako
mi nemamo još diitalno,a ima mi mama i kod nje malo malo šteka,užas. I mora imati dva daljenska, sa ovim orginal od tv se samo pali,a sa ovim od digi tv prebacuje programe i pojačava i smanjuje.  Ja kad god dođem sva se zbrkam....user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: digitalni signal
18.5.2010 18:31:32   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: pako

mora imati dva daljenska, sa ovim orginal od tv se samo pali,a sa ovim od digi tv prebacuje programe i pojačava i smanjuje. 

e da da tak je i namauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: digitalni signal
11.6.2010 8:57:49   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: mali_macic

kako vam se cini ovaj digitalni signal?
iskreno receno meni je sranje! odkad su ga uveli u Dbk.zup. svako malo steka program i gubi se signal, kao npr. sad. ja pratim jednu jedinu seriju (5 zvijezdica) i sad je totalni urnebes ne mogu uopce gledat tv, nema signala. dok je bio analogni bar si moago gledat makar s malo losijom slikom a sad ne mozes nista, aaaaaaaaaaaaaaaa ljuta sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Joj slažem se! Stalno psujem zbog toga.Sinoć sam rekla da ću izbaciti tv iz stana! Meni susjeda stan do mene kad priča na mob odmah napravi smetnje,a najviše voli pričati kad bi mi nešto gledali.I šta da ja jadnoj ženi kažem, da joj zabranim? U dnevnom je relativno dobra slika samo kad je otvoren balkon (sreća da je toplo) a u sobi stalno vrtimo i premičemo sve oko recievera i tv-a.Katastrofa! user posted image user posted image

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!