|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posuđe
5.5.2010 10:28:13   
njunja
Bog, svima! Ako ima već ova teme neka mi netko kaže, ako pak ne molim savijet?! Željela bih si kupiti kvalitetno posuđe (komplet) u Plodinama sam uzela par komada ELO marke i zadovoljna sam, ali uvijek ono "ali" nedostatak mu je što sakupi malo vode u ručkicama na poklopcu. Spremna sam izdvojiti cca 2000 KN i želim nešto naj što se može naći za taj novac. E danas mislim do Metroa vidijeti jel tamo ima što, u potrazi sam, dajte mi savijet iz iskustva što vi koristite!

_____________________________

drugi put MAMA
+
treće na putu!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Posuđe
5.5.2010 10:38:09   
ninolina
ovo koje reklamiraju na tv...sve koje su kupile pričaju da su jako zadovoljne...ja koristim večinom tefalovo i zadovoljna sam....ne treba puno ulja tako da je hrana više pa kuhana...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njunja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Posuđe
5.5.2010 10:41:57   
Bebys
AMC..ili ZEPTER..nemozes fulati..user posted image

(Odgovor članu njunja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Posuđe
5.5.2010 10:48:42   
njunja
i ja imam uglavnom komade od tefala, ali sam čula spiku kada se ošteti da je otrovno, a za AMC i ZEPTER ne sumnjam da nisu dobri samo malo mi je to preveč para.

< Poruku je uredio njunja -- 5.5.2010 10:49:21 >


_____________________________

drugi put MAMA
+
treće na putu!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Posuđe
5.5.2010 10:52:32   
plavka
IZVORNA PORUKA: Bebys

AMC..ili ZEPTER..nemozes fulati..user posted image


je paprena cijena ali se isplati !!!


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Posuđe
5.5.2010 10:54:19   
mariola
IZVORNA PORUKA: ninolina

ovo koje reklamiraju na tv...sve koje su kupile pričaju da su jako zadovoljne...ja koristim večinom tefalovo i zadovoljna sam....ne treba puno ulja tako da je hrana više pa kuhana...


ja imam ovo što reklamiraju na tv i super je. i od tefala isto

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Posuđe
5.5.2010 10:54:31   
ninolina
i ja imam uglavnom komade od tefala, ali sam čula spiku kada se ošteti da je otrovno,

da kao nebi se smjelo strugati po njima...ali emni se ništa ni ne primi u njima...tako da ti definitivno peporučam...ja od zeptera imam par zdjela i tacne...posude su mi full skupe


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Posuđe
5.5.2010 10:55:01   
ninolina
IZVORNA PORUKA: ninolina

ovo koje reklamiraju na tv...sve koje su kupile pričaju da su jako zadovoljne...ja koristim večinom tefalovo i zadovoljna sam....ne treba puno ulja tako da je hrana više pa kuhana...



ja imam ovo što reklamiraju na tv i super je. i od tefala isto

eto tako svi kažu e moram si i ja naručitiuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Posuđe
5.5.2010 10:55:50   
zara13
zepter,ja ga imam i jako sam zadovoljna sa njim

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Posuđe
5.5.2010 13:15:41   
Ninaa
Ja imam zepter to mi svekrva ostavila u nasljeđe, ok je ali mislim da je preskupo i da se može kupiti kvalitetno suđe za manje novaca. SEka ima od Solingena ili tak nešto slično i skoro je isto kao i zepter samo je jeftinije i malo drugačiji dizajn. Nisam ti pametna za savjet ja si isto moram prikupiti par manjih posuda ali sve je ili jako skupo ili niš nevalja. Ak nađeš i kupiš javi kak si zadovoljna da znamo.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Posuđe
5.5.2010 13:54:08   
uciteljica
Ja uopće nemam komplete, već dijelove. Malo s potpisom, malo bez, user posted image .
Kupim lonac onako kako mi se sviđa dizajnom. obožavmam crvene s bijelim točkicama, user posted image  i upravo sam u fazi skupljanja cijelog seta ( pod skupljanjem mislim na kupnju po velikim trgovačkim centrima, user posted image )

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Posuđe
5.5.2010 14:00:35   
maja
Ja dobila za svatove Korkmaz posuđe i meni je savršeno, ništa se ne lijepi i lako se pere, a ručak je unutra topao pola dana user posted image  Košta negdje oko 600kn i vidjela sam da možeš i posebno kupovati lonce. Ima ga u Spartak trgovinama.

user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Posuđe
5.5.2010 14:03:58   
danery
e ovo sam i ja dobila u svatovima user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Posuđe
5.5.2010 14:11:05   
maja
i jel si zadovoljna ili ga još nisi otpakirala user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Posuđe
5.5.2010 14:12:08   
danery
još je u kutiji...svekrva natrčila svoje u elemente user posted image

neka,prvo da zagorim njene lončine user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Posuđe
5.5.2010 14:22:16   
pepeljuga
imas fisler i silit u merkuru,kiki ,muleru a i na drugim mjestima ....meni ful ok

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Posuđe
5.5.2010 14:23:53   
mani
vidjela sam u neckermanu na akciji neko sudje oko 4 lonca,tavica i pribpr tipa kuhaća,grabilice itd neke njemačke marke starh...bdž ne sjećam se moram pogledatri ponovo.pa sam razmišljala da to kupim ali neznam kakava je kvaliteta...a ništa budem probala pa ću vidjeti.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Posuđe
5.5.2010 15:54:42   
cuba
Imam set od Zeptera i odlican je -iako mu je cijena paprenauser posted image  svejedno sam ga uzela...mama ga ima vec 20god i jos je ko novi..

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mani)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Posuđe
6.5.2010 12:24:59   
njunja
češljam, češljam ima stvarno svega + savijeti i komentari stvarno dobro dođu!

_____________________________

drugi put MAMA
+
treće na putu!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Posuđe
6.5.2010 13:28:54   
pako
ja imam ono s tv prodaje i stvarno je ok user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu njunja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Posuđe
6.5.2010 13:33:49   
Marta j
Ja imam zepter i nebi ga mjenjala za nista je skup al je savrseno.
Ja imam i njihov pribor za jelo,lonce,tacne i jos zdjele.
Imam jedan set od tefala i on mi je ok.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Posuđe
15.5.2010 22:47:17   
njunja
http://pdf.eloshopping.com/ELO_Katalog_2010.pdf
ovo sam izabrala, samo pazite ima kopija, skuži se po serijskom broju na dnu posude, nema ga u službenom! katalogu! Link vam je odmah ovo gore!

_____________________________

drugi put MAMA
+
treće na putu!

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Posuđe
15.5.2010 23:03:41   
Anoniman
Ja imam nešto od solingena i užasno je loše. Sa tefalom sam super zadovoljna, imam ga hrpu.

(Odgovor članu njunja)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Posuđe
16.5.2010 21:57:43   
njunja
ma svako je dobro koje se ne topi na štednjaku tj. njegovi dijelovi. Moje staro je završilo u smeću. Za sada sam prezadovoljna sa ovim, izabrala sa seriju Rubin
http://pdf.eloshopping.com/ELO_Katalog_2010.pdf

< Poruku je uredio njunja -- 16.5.2010 21:58:23 >


_____________________________

drugi put MAMA
+
treće na putu!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!