|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Flek od marinade
1.5.2010 10:54:10   
maja
Zaflekala sam si traperice sa marinadom i inače kad imam nekakve masne mrlje stavim deterđent za suđe i ode, ali ovi flekov su crvenkasti i nije otišlo.
Sa čime da operem?
Jel vanish dobar koliko ga reklamiraju?

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
1.5.2010 11:00:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Flek od marinade
1.5.2010 11:01:18   
Bebys
joj zeno ja isto tako radim....sa onim za sudje i sve mi ode...ali nakvaskim ga dobro dan prije...i na tu fleku dobro stavim to za sudje...

a VANISH je golo sra....e...izvini...jasam kupila dva velika paketa...I ZALI BOZE NOVACA...na kraju sam samo s njime prala...i APSOLUTNO SVE FLEKE NA DJECIJOJ ODJECI su ostale...sve...

tako da ne kupuj....samo ces baciti lovu...sretno

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Flek od marinade
1.5.2010 12:18:06   
leilany
moja mama godinama kupuje taj vanish pa sam tak i ja pocela i idu mi flekovi dolje....
moras dobro natrljat malo ostavit i bubnut u perilicu...
probaj cvrletov savjet....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Flek od marinade
1.5.2010 13:00:21   
ama
VANISH sam koristila za fleke al u spreju za sve je tepih itd.koliko se sjecam i jednom mi se prosuo gusti crveni sok na razredjivanje mislila sam nema sanse da se makne sa svijetlog tepiha al se maklo super ko da nist bilo nije....za stvari nisam probala nikad al cure imaju predloga pa probaj

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Flek od marinade
1.5.2010 13:02:35   
maja
morat ću ipak kupiti vanish pa probati, jer ovo što se više suši sve je crvenije user posted image  a bojim se opet trljati da nebi napravila još veći flek

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Flek od marinade
1.5.2010 13:09:13   
pepeljuga
ja u zadnje vrime kupujem onaj ariel profesional i buno sam zadovoljnija nego sa vanishem

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Flek od marinade
1.5.2010 21:57:56   
Nika 24052006

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ja u zadnje vrime kupujem onaj ariel profesional i buno sam zadovoljnija nego sa vanishem



potpisujem...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Flek od marinade
1.5.2010 22:14:14   
mišica 666
ja takve mrlje poštrcam daxom univerzal iz konzuma i onda normalno operem i ako još ostane upečem u sunce kad se suši i sve fleke odu.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Flek od marinade
1.5.2010 22:40:17   
cuba
Sa vanishem uopće nisan zadovoljna...rijetko kad bi mi izašle fleke kad bi pokušala sa njim...na kraju mi je još najbolji sapun iz Dm-a Denk mit marka. Možeš probat i sa Arielom, moji ga koriste i dobar im je.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

maggy
Miljana

koje je ime ljepše?

Magdalena (53%)

Marija (28%)

Jelena (20%)


Broj svih glasova: 127

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!