|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako ostaviti djete u vrticu?
20.4.2010 10:58:06   
Bebys
neznam kako da slozim naslov...ali bas mislim tako kako sam napisala...

kako da ostavim djete koje je jos beba...za mene mislim to je beba...sta je godina dana nista...
tesko jede...zanci te zivce za nju i to trpiti mogu samo JA...tko ce nju u vrticu od tolike djece ...s toliko strpljenja hraniti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nevjerujem u neke dobre tete pored 50 djece ili vec koliko ih ima u grupi...nemoguce...kada ja sama ne mogu....s njom .....dakle...

sljedece...ona ne hoda...

plakat ce stalno...jer nema brige o njoj dovoljno...

uspavljuje se u kolicima...

tko ce nju vozati po vrticu da ona zaspi....to mogu samo ja tj. MAMA....


mnogo toga velikoga ima za pisati...KAKO JU OSTAVITI...
mislim ne idem ja raditi...ali recimo...prijavila sam se da trazim posao...iako znam dok se ja svojski ne potrudim..necu ga naci...

sto znaci ako ga UISTINU NA JESEN POTRAZIM...onda cu ga i naci...
ali mi je MOJE DJETE BITNIJE OD PROKLETIH NOVACA....mislim dokle god...ona nije samostalan...ja nebi bar do dvije godine...valjda ce biti MALO BOLJE I LAKSE S NJOM....bar za vrtic...

kako je kod vas bilo...ili sam ja preterala...ali mislim da nisam...user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako ostaviti djete u vrticu?
20.4.2010 11:02:36   
ninolina
micek vjeruj mi da bi se iznenadila kako djeca brzo shvate njihova pravila....nemoj brinuti oko toga kako će...znam da ti je teška i sama pomisao na to ali vjeruj brzo bi se ona snašla...bolje da ju daš sada onda u vrtić-jaslice prije nego ti počneš raditi da se obje naviknete smirenije i bez pritiska....

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako ostaviti djete u vrticu?
20.4.2010 11:04:55   
Bebys
a da jos i napomenem da mi u kuci samo HRVATSKI PRICAMO...jedino tv.. malo je nije hr.
ali ona ne kuzi jos ni jedan drugi jezik...znaci tona stvari A TAKVA MALA...joj mene dusa boli...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako ostaviti djete u vrticu?
20.4.2010 11:05:41   
sig
U potpunosti se slažem sa Ninolinom... moja se mala puno lakše priviknula nego ja... prvih tjedan dana je bilo teško... ali kasnije je sa osmjehom odlazila tetama koje su je uzimale... a što se tiče spavanja... oni odmah nauče... kako svi tako i oni.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako ostaviti djete u vrticu?
20.4.2010 11:06:22   
njanja
Jan doma neće da jede...u vrtiću jede sve....samo nalazim tragove njegovog ručka u peleni.... Doma sam ga ja usplavljivalča na rukama do 16 mj...u vrtiću je već 1. out kada je ostao sam na spavanju zaspao sam u kindderbetu (od 19 mj se sam i doma uspavljuje u kindi)..... Svako malo dolazi doma s novim forama i skužim da je to naučio u vrtiću....Ono u čemu se ja ful trudim, u vrtiću pod utjecajem grupe nauči za čas.... Nisam sad neki 100 % zagovornik vrtića i mislim da ako se dijete može prištediti do cca 2 godine minimalno da bi bilo ok, ali po Janu vidim da je vrtić jako koristan i da djeca jako puno napreduju tamo.....Jednostavno su primorani jer teta nema živaca i vremena kao mi mame, ima 15 djece ua nahraniti, staviti spavati i onda sve brže ide, a i djeca se jnauče strpljenju....Uz to, gledaju kolege iz vrtića pa jedni druge imitiraju i eto ti.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako ostaviti djete u vrticu?
20.4.2010 11:07:46   
njanja
i da, vezano za jezik...od susjede mali od kada ima 12 mj ide u Ri u talijanski vrtić jer mu je nono talijan....oni doma pričaju smao hrvatski, a u vrziću samo talijanski i mali htio-ne htio sve kuži..... snalažljiviji su oni i više nego što mi mislimo i očekujemo

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako ostaviti djete u vrticu?
20.4.2010 11:14:17   
Bebys
hvala...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako ostaviti djete u vrticu?
20.4.2010 12:28:04   
MaTana
Ne brini se, brzo će ona sve skužiti... ona jako dobro zna da tebe moze zafrkavati, a u vrtiću će skontati da to ne ide tako, vjerojatno će malo plakati ali kad vidi da ne ide zaspati će ona sama... To su mala prefrigana stvorenjca koja jako dobro kuže koga mogu zafrkavati a koga ne

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako ostaviti djete u vrticu?
20.4.2010 13:17:38   
Krky
Joooj draga,, meni ti je lakše sa 20-ero jasličanaca, nego s 2/5 mojih kućnih. Zbilja! Znam da je teško ostaviti malenu, zanm kako bi bilo i meni da moram dati Nou tako malenog. Bit će teško u pošetku, bit će suza i tvojih i njenih, ali nakon nekog vremena ćeš se iznenaditi kako tvoja malecka postaje velika curica, kako se osamostaljuje i napreduje. Neka te tete ne brinu, stručne su one (smo mi), znaju izać na kraj sa stvarima kojima je nama doma nemoguće i zamisliti i dobro će ju čuvati, a ti je doma mazi i ljubi, jer si ti njena mama i nitko ti to mjesto ne može uzeti. Sretno!!!

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!