|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Satnik Pavković
14.4.2010 14:35:31   
Zvonki
Ne znam jeste li pratili slučaj gdje je profesorica u pijanom stanju pokupila na cesti g. Pavkovića. Čitam malo, čovjek je ostao bez obje noge u jednom danu zbog nje a oprašta je i nije ni malo ogorčen. Danas čitam njegovu izjavu: " Drago mi je da neće kazneno odgovarati. Pa nije ona to svjesno napravila."
Razmišljam koliko je taj čovjek jak. Koliko smo ogorčeni kad nam netko napravi nepravdu, krivo nas pogleda...A evo, čovjek ostane bez obje noge, mlad čovjek sa obitelji i oprašta ženi. Bože, da mi je tako veliko srce...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 14:36:41   
ninolina
da čitala sam svaka mu čast na snagi i velikom srcu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 14:39:03   
ejmama
Svaka mu čast, a toj profesorici iako je oprostio ona će to nositi na duši cijeli život. Vjerujem da je njemu to bilo lakše podnijeti nego običnom građaninu, budući da je bio vojnik i boravio u Afganistu na neki način je bio spreman na tako nešto strašno , samo eto jadnom mu se desilo tamo gdje to nije očekivao.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 14:42:06   
adryosijek
meni ga je zao jel nije to zasluzio ali takva je sudbina,, ja bi ipak onu profesoricu da se kazni jel voziti u pijanom stanju nije dopusteno a i uz to je unakazila covjeka napravila invalida ja neznam da me neko tako osakati dal bi mogla ostati samo na oprostu jel u auto skoli se uci da se uvijek mora obratiti paznju na sve dok se vozi ... nadam se da vise nece ni dobiti vozacku da nebi jos neko proso kao jadan neduzan covjek al da ona nije kriva  hmmm user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 14:43:32   
pako
Stvarno svaka mu čast!
Jako je malo  ljudi koji opraštaju nažalost,  da nas je više svijet bi bio puno bolji i ljepši!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 14:44:25   
adryosijek
stvarno mi ga je bilo zaoo ima djecu malu i zenu i nije star i jedna pijandura mu oduzela pol zivota ..stvarno rijetko je takvih kao on da bi ostali samo na oprostu ja nebi mogla ja sam uvijek za pravdu ma koliko ona kostala

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 14:47:40   
ejmama
Nije u redu da neće kazneno odgovarati, mislim da svi moramo biti isti pred zakonom i kako to nije svjesno napravila? Da,nije htjela nikoga ubiti ili napraviti invalidom, ali svjesno je sijela u auto pod utjecajem alkohola. Šta nije platila taksi.

< Poruku je uredio ejmama -- 14.4.2010 14:48:43 >


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 14:53:53   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: ejmama

Nije u redu da neće kazneno odgovarati, mislim da svi moramo biti isti pred zakonom i kako to nije svjesno napravila? Da,nije htjela nikoga ubiti ili napraviti invalidom, ali svjesno je sijela u auto pod utjecajem alkohola. Šta nije platila taksi.


Ejmama, u ovome se slažem s tobom user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 15:17:38   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: ejmama

Nije u redu da neće kazneno odgovarati, mislim da svi moramo biti isti pred zakonom i kako to nije svjesno napravila? Da,nije htjela nikoga ubiti ili napraviti invalidom, ali svjesno je sijela u auto pod utjecajem alkohola. Šta nije platila taksi.
slazem se jel da se njoj to desilo nevjerujem da nebi odma se vukla po sudu jer covjek nije star u najboljim je godinama mene je to razljutilo zna se dobro da se PIJAN NE VOZIIIIII


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 15:22:34   
dominik
pa ne mora on nju tuziti da bi ona odgovarala...to sve ide samo od sebe...posto su teske posljedice prometne zena ce odgovarati kako je propisano zakonom

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
14.4.2010 16:03:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 17:16:14   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: ejmama

Nije u redu da neće kazneno odgovarati, mislim da svi moramo biti isti pred zakonom i kako to nije svjesno napravila? Da,nije htjela nikoga ubiti ili napraviti invalidom, ali svjesno je sijela u auto pod utjecajem alkohola. Šta nije platila taksi.


Potpuno se slažem.
Nisam pratila slučaj,pa ne znam na koju osnovu ju neće krivično gonitiuser posted image
A čovjeku skidam kapu,namjerno ili ne,on je invalid.


ja cu samo citirati jednu i drugu


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 18:15:58   
curice
svaka čast čovjeku

al mislim da će žena morati odgovarati za vožnju u pijanom stanju i posljedice te vožnje

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 18:41:25   
marija0
gledala sam na provjereno nedavno- ma svaka čast tom čoviku na oprostu al mislim da bi ona ipak morala odgovarat jer je bila pijana.....

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 20:50:06   
ZVRK
ja neznam da li bi mogla da nekome oprostim za takvu ''štetu''meni učinjenuuser posted image
svaka čast njemu na oprostu ali nevjerujem da mu njegova žena tako misli kao i on???????

istina je da moraš biti zahvalan što si ipak ostao živ aliuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 21:59:57   
Nika 24052006
Ovaj je čovjek jako velik,Trebalo je snage i hrabrosti nekomu oprostiti tako nešto...A žena koja je skrivila nesreću,mislim da će milijun puta razmisliti prije nego opet sjedne za volan,pijana ili ne.Sigurna sam da će odgovarati,i kakve god posljedice snosila,svakako ima kaznu znajući da je nekomu oduzela noge.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Satnik Pavković
14.4.2010 22:11:54   
lee
ja se tom čovjeku divim.svaka mu čast divan čovjek.ima veliko srce i dušu..tužna priča..dobila je ona svoju kaznu..a meni još uvijek nije jasno zašto ljudi voze pijani....zašto....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Satnik Pavković
15.4.2010 9:27:55   
mariola
IZVORNA PORUKA: lee

ja se tom čovjeku divim.svaka mu čast divan čovjek.ima veliko srce i dušu..tužna priča..dobila je ona svoju kaznu..a meni još uvijek nije jasno zašto ljudi voze pijani....zašto....user posted image user posted image user posted image user posted image


Potpisat ću lee.
Čitala sam ovih dana o tome i svaki put kad bi pročitala, pola dana bi razmišljala o njemu. Ne mogu vjerovat kakav je on osobauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Satnik Pavković
15.4.2010 14:47:06   
leilany
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: ejmama

Nije u redu da neće kazneno odgovarati, mislim da svi moramo biti isti pred zakonom i kako to nije svjesno napravila? Da,nije htjela nikoga ubiti ili napraviti invalidom, ali svjesno je sijela u auto pod utjecajem alkohola. Šta nije platila taksi.


Potpuno se slažem.
Nisam pratila slučaj,pa ne znam na koju osnovu ju neće krivično gonitiuser posted image
A čovjeku skidam kapu,namjerno ili ne,on je invalid.


ja cu samo citirati jednu i drugu



a ja sve tri...user posted image



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!