|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 18:59:53   
plavka
da zaboravih napomenut počela sam i malo se rastezat prvo sama a onda još i sa mužem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 19:10:57   
bubamara787
i ja idem a dijetu....jer me muka hvata od toga da imam ormar pu robe u koju ne stanem..............strasnouser posted image

< Poruku je uredio bubamara787 -- 11.4.2010 19:11:11 >


_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 20:06:30   
mali_macic
ja jos uvijek dojim a kilo stoje, jedem sasvim zdravo i ne u pretjeranim kolicinama, pijem puno tekucine i svaki dan (ukoliko ne pada kisa) sam 2 punta po min. 2 sata u setnji. i ja bi na dijetu ali ne znam da li smijem ili ne zbog dojenje. u petak idem s malom opet na kontrolu pa cu vidit sa pedijatricom.
naravno prihvacam svaki vas savjet.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 20:11:17   
Krky
I ja bih....samo mi recite koju (s obzirom da mi malac još sisa, a moje mlijeko ne smije biti dijetno)

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
12.4.2010 9:40:54   
malatajna
IZVORNA PORUKA: Duve

Joj! Gledam se i...user posted image
Rodila prije 6 i pol mjeseci i mislim da mi za višak kg više ne može biti opravdanje to kaj sam rodila. Mislim... dokle???user posted image
A bilo bi genijalno da još bar pol godine mogu biti opravdano debela! Mogu? user posted image  
Kome ja to muljam??? Ionako moje kg smetaju najviše meni!!! Grrrr... Sve mi knap, traperice gledam s nostalgijom, a guzu s užasom.
Ljudi, tko hoće sa mnom na dijetu??? Da si budemo podrška - virtualna. sama očito nemam snage!user posted image user posted image user posted image



EVOOOO MEEE,  ja sam za uvijek, samo nikako da krenem hehe, isto rodila prije 6mj, ali iako dojim to više nije isprika da skinem kile...


POTPISUJEM!!!
Idemo! user posted image


_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
12.4.2010 10:00:45   
njanja
IZVORNA PORUKA: Ladina mama

Joj! Gledam se i...user posted image
Rodila prije 6 i pol mjeseci i mislim da mi za višak kg više ne može biti opravdanje to kaj sam rodila. Mislim... dokle???user posted image


 i ja se to pitam....jan danas ima 22 mj, a ja ista kao kada sam rodila...lažem-još gora jer sam tada imala opravdanje.....krenula sma pred 2 mj na aerobic i sutra idem trčat 1 x tj....ne znam šta drugo da radim jer očito usta ne mogu (ne želim) zatvorit kad je slatko u pitanju  Najrađe bi da me netko smršavi sa čarobnim štapićem.... Neki dan sestra (jednako debela) i ja u HM-u u trstu išle kupovati robu za djeci i na kraju malo krpica za sebe i uzmemo mi brdo robe u svlačionu, a izađemo svaka sa 2-3 kom od 10.....i kažem ja: Ma joj....da mi je samo na 1 dan sve mršave učiniti debelima i dati im milijun kuna i reći im: ajde u šoping pa si vi kupujte user posted image teško jeeeeeeeeeee, meni je sve u trbuhu i vrlo mi je delikatno oblačiti se, a da ne izgledam kao da sam (opet, stalno, vječno) trudna user posted image

< Poruku je uredio njanja -- 12.4.2010 10:02:58 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
12.4.2010 11:34:06   
Bebys
ja sam cili zivot na dijeti...pa sad malo si dam oduska da i jedem...iako sam debela...cim nesta jedem...ali vise su mi svi zivci popucali od NEJELA...15 godina sam bila na dijeti...i to dok nisam ostala trudna vise mi to nepada na pamet...takva sam kakva sam...ionako kad umrem...istrunem...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
12.4.2010 11:59:01   
Bebys
sanidabel...di si...evo teme...ti si na mrsavljenju...javi im se tu..

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
12.4.2010 12:30:44   
Joanna
user posted image I sam od danas na dijeti, OPET!!! Ovo mi je već četvrti pokušaj u dva mjeseca i svaki put propadne jer ne mogu odoljeti hrani!

Prvo UN, pa bolnička, pa opet bolnička i sad opet bolnička!!! Poludjet ću!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Stvarno sam si user posted image user posted image user posted image . Mm mi veli da sam mu lijepa i seksi al ja se ni blizu tako ne osjećam.


Užasno izgledam i jako sam tužna i depresivna zbog toga. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vidim da se podrška jedna drugo pa vam se i ja priključujem u dijeti.

Samo da izdržim čim duže...

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
12.4.2010 14:54:11   
Ladina mama
Joj, kad vidim koliko nas ima.... mam je i gladovanje slađe!user posted image
Ja od danas OPET slušbeno na dijeti! Mislila na narančinu (ili bolničku), no kak sam već u dva navrata bila i malo fušarila, nekak mi se više ne jedu samo jaja i naranče pa sam na UN.

Izvještaj! Papala 2 kivija, za ručak 2 pileće batka, brdo zelene salate i juhicu bez rezanaca, za večeru ću malo bijelog meseka i salatu.user posted image

Totalno sam dobila volju, a uskoro (čim mi mm osposobi DVD) počinjem i s vježbicama! user posted image

Cure, možemo mi to!!!! user posted image

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
14.4.2010 10:03:28   
Joanna
Evo nakon drugog dana 1,5 kg manje.user posted image

Nije jako teško za sada i moram reći da sam ovaj puta čvrsto odlučila da izdržim tih 15 dana a ta dalje ćemo vidjeti.

Jučer nam je šogi kupio fornete sa čokoladom, sirom i veliku milku s lješnjacima a ja nisam ni probala a FORNETE obožavam!!! I sama se čudim kak sam izdržala!user posted image

Samo mi je već muka od naranči i rajčice jer ne valjaju ništauser posted image user posted image , zbilja mi ide na povračanje dok ih jedemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


IZVORNA PORUKA: Ladina mama

Cure, možemo mi to!!!! user posted image


Slažem se!user posted image user posted image


_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
14.4.2010 10:08:48   
Krky
Brunina mamo, i ja trebam -20, no ne znam ni koju ću dijete s obzirom da malac sisa i ne želi nikakvo drugo mlijeko.



_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
14.4.2010 10:14:25   
Krky
I MM komentira da njemu ne smeta ("Pa dobro, malo si deblja, al nema veze!") Kako NEMA VEZE? Pa morat ću se skinut u badić na moru, što da ogrnem - šatorsko platno? Oko mene sami šlaufeki, služim malcu kao "skviki-igračkica", stalno mi "pumpa" trbušni špek i smije se, smiješno mu valjda kak je mekano i kak se stalno vrati u isti položaj, ma baš sam siuser posted image user posted image , čak sam i podbradak dobila.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
14.4.2010 10:30:23   
Joanna
Joj Krky znam kako ti je. Ja ni ne želim na more zbog togauser posted image user posted image user posted image  A planiram uskoro i drugu bebicu pa moram smršaviti jer ću još dobiti šećer ili tak nešto. Ja imam puno za skidati, da bi bilo super trebala bi skinuti kojih 25 kg a ne vjerujem da ću to moći.

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
14.4.2010 10:47:56   
marija0
jedan moj prijatelj šta je smršavio oko 20ak kg u 5 miseci mi je reka da je sve normalno papio , jedino je večera do 6 7 sati- piletinu, hrenovke ili svježi sir i tako svaku večer.... a bome se stanjio upola..... i ja sam na toj "dijeti" tjedan dana - zasad 1 kg manje, a tibam još bar 7..user posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!