|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cure,ajmo na kavicu :)
20.4.2010 23:19:48   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image lijepo,nek ste uživaleuser posted image

< Poruku je uredio Ninaa -- 20.4.2010 23:25:36 >

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: cure,ajmo na kavicu :)
20.4.2010 23:21:26   
Ninaa
Bravo cure za druženjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , eto cvrčak morala bi curki ispuniti željuuser posted image  sve Lucije koje ja znam su jako jako dobre!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 77
   [Obrisani korisnik]
20.4.2010 23:24:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: cure,ajmo na kavicu :)
20.4.2010 23:26:08   
Ninaa
Anja je prelijepo ime, a i još jedna Lucija bi taman pasalouser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 79
   [Obrisani korisnik]
20.4.2010 23:30:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: cure,ajmo na kavicu :)
21.4.2010 7:17:08   
danery
jutro cure user posted image

eto i mene s komentarima...
dakle, bilo je super,lijepo smo se podružile,napričale i nasmijale user posted image
male cure su se naigrale,mame su stigle i odmoriti i popiti kavicu,napravile smo par fotkica...

moram priznati da sam sa zanimanjem očekivala da upoznam tu "strašnu" cvrči i njenu malu zmajicu anju user posted image user posted image user posted image

i nećete vjerovat-ni traga repu,krilima i rogićima s ovog njenog avatara...samo hrpa letećih srdašaca user posted image user posted image user posted image user posted image
a anja mi je preslatka,pogotovo kad je nagovarala cvrči da "sjedne kraj nje i bude njena mama" user posted image user posted image user posted image
wuki mi djeluje jako poznata,ali ne znam otkuda...valjda ima jedno od onih lica koje vam se učine poznatima,a ne znate ih smjestiti...a njena lucija je pravi mali bombon user posted image

uglavnom,bilo je super i nadam se da ćemo takvo što ponoviti...možda i u većem sastavu čak?! user posted image

pa dakle,cure koje niste bile ovaj put,nadam se da ćete drugi put uspjeti naći vremena za user posted image

p.s. stavih par slikica u album,pa škicnite ak vas zanima user posted image nadam se da će cure dodati još koju...
....stol u kafu nisam slikala da nekoga slabijeg srca ne strefi blaži hercolom rano ujutro user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: cure,ajmo na kavicu :)
21.4.2010 10:32:30   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Doći češ ti nama Wuki opet,pa ćemo se onda družiti..
Baš mi je drago da ste se lijepo proveleuser posted image user posted image user posted image
Pogledala sam slikice,super su...Lucija i Anja su prave ljepoticeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: cure,ajmo na kavicu :)
23.4.2010 19:06:50   
tiha
nisam stigla ranije nista napisati...wukovarka jako mi je zao sto nisam dosla ti si bila na svakom sastanku kad god sam ja dosla u zg ali imala sam vas namjeru iznenaditi ali sam radila do pola 5 i moja frendica koja me trebala voziti je mislila da necemo ici jer sam duze radila i otisla s klincima na izletuser posted image .

tako da sam izvisila i jos mi je vise zao sto ste se nasle samo vas tri ipak nam wuki nedolazi svaki dan!

ubrzo ponovno druzenje ali molit cu da je vikenduser posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 83
   [Obrisani korisnik]
23.4.2010 19:07:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: cure,ajmo na kavicu :)
23.4.2010 19:18:30   
marija0
a molim lijepo imali ko da može doć u makarsku na druženje, jer ja nemam auto? hvala user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 85
   [Obrisani korisnik]
23.4.2010 19:20:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu marija0)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: cure,ajmo na kavicu :)
23.4.2010 19:28:36   
marija0
a jeeeeeeeeeee, sa bebom u vlakić user posted image  user posted image
dat ću ti ja muffinom po tikvači kad te vidimuser posted image i tebi i njoj user posted image


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 87
   [Obrisani korisnik]
23.4.2010 19:31:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu marija0)
  Neposredna veza do poruke: 88
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!