|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jeste li ikada farbali heklani stolnjak ???
6.4.2010 20:39:25   
Njofra
Dobila sam od mame stari heklani (dakle končani baš kao što su nekad imale na stolu bakice) končani stolnjak. Stvar je u tom kaj umjesto da je bijele boje stolnjak je siv a budući ima zgodne detalje (ne cvijeće već krugove) sviđa mi se. Ali sam dobila ideju da ga ofarbam u narančasto jer bi mi ta boja baš odgovarala u mojoj kuhinji.
Ima li tko kakav prijedlog?
Ima li gdje za kupiti boja da uhvati na konac tj. to heklano?
Jeste li davali u kemijsku čistionicu da vam obojaju robu ili tkaninu bilo što?


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jeste li ikada farbali heklani stolnjak ???
6.4.2010 20:52:24   
ZVRK
ja sam farbala robu samo majce i hlače ali ''hvatanje''boje ti ovisi o vrsti platna(materijala).
ja sam farbala sa kupovnim bojama.
ja ti savjetujem da odeš do butige di se prodaje materijal na metre i pztaš za savjet jer koliko znam kemisko to ne boja.
a očistiti ga probaj sama sa nekim nježnijim deterđentom

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jeste li ikada farbali heklani stolnjak ???
6.4.2010 20:59:23   
dominik
inace kemijske cistione farbaju koliko znam, e sad posto se to u biti kuha da bi se farbalo malo koja citiona bu ti uzela na sebe da to ofarba...znaci vjerojatno ces ili na svoju odgovornost morati dati ili ces si sama doma farbati, takodjer ako sinteticki konac u pitanju nece ti se boja primiti na njega...ali po meni bolje ti je probati pa mozda uspijes nego ga sivog drzati u ormaru...sretnouser posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jeste li ikada farbali heklani stolnjak ???
6.4.2010 21:07:04   
PATRISA
ja sam nedavno farbala mojoj kceri hlace bojomiz dm u ves masimni sve je super ispalo ali konac je ostao bjelpo savovima,ali moja frendica farba i zavjese i kaze da joj super ispadne

_____________________________

selvija 1990
dorotea 1997
sara antonija 2006
tino 2008

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jeste li ikada farbali heklani stolnjak ???
6.4.2010 21:13:14   
Marta j
Ja sam bojala heklani stolnjak i par miljica i ispale su super.
Kupila sam boju za tkanine i nikakvih problema nije bilo.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu PATRISA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jeste li ikada farbali heklani stolnjak ???
7.4.2010 9:37:27   
Njofra
Marta j daj mi molim te reci u koju boju si bojala stolnjak (eto ja bi u narančastu) i gdje si ju kupila.
Cure pokušavala sam oprat na sto načina a nemam baš novaca da si kupim Vanish iako sumnjam u to da bi mi pomogao.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jeste li ikada farbali heklani stolnjak ???
7.4.2010 10:03:07   
MaTana
nisam bojala stolnjak, ali sam bojala hlače i majice sa bojama Coloreria italiana i uvijek su mi bile super, boja se u vešmašini i nakon crne nisam imala nikakvih problema, uz boju ti treba još i kilo obične soli - i mislim da ima i u narančastoj boji...
user posted image




_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!