|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zar i voda deblja ????
2.4.2010 10:11:37   
adryosijek
Ne biste vjerovali, ali voda deblja user posted image AFP
    Možemo li se udebljati pijući čistu vodu? Zvuči nemoguće, ali engleski znanstvenici došli su do potvrdnog odgovora. Kemikalije koje se dodaju u procesu pročišćavanja mogu potaknuti debljanje. Zbog onečišćenja se pri obradi vode koriste razne kemijske supstance, a neke od njih mogu uzrokovati debljanje, prenose 24sata.info. Čak i obična voda iz slavine može povećati razinu masnoće u tijelu ako su u njoj, zbog slabijeg filtriranja, još prisutne kemikalije koje kod ljudi mogu utjecati na hormonalnu neravnotežu.

    Istraživanje je provedeno u Velikoj Britaniji, a podaci su uspoređeni s istraživanjima još nekoliko europskih zemalja, među ostalima Francuske i Njemačke. Ohrabruje činjenica da su štetne kemikalije bile prisutne tek u manjem broju uzoraka.

    No, rješenje nije u flaširanoj vodi, jer plastika u kojoj se pohranjuje sadrži kemikaliju bisfenol-A (BPA). Riječ je zapravo o sintetskom spolnom hormonu sličnom estrogenu koji se upotrebljava u proizvodnji plastike, a koji može dovesti do ozbiljnih zdravstvenih problema.  sta vi mislite o ovome ima li tu istine ili  ne ??? meni je to tesko povjerovatuser posted image

    < Poruku je uredio Ninaa -- 4.4.2010 21:49:05 >


    _____________________________

    moja mala cura je moje sve...
    Neposredna veza do poruke: 1
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 10:13:06   
    BUMBIKA
    Ja to ništa ne čitam i ne zamaram se s time...

    _____________________________

    DINO 04.09. 2007

    (Odgovor članu adryosijek)
    Neposredna veza do poruke: 2
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 10:13:38   
    ninolina
    a kaj nebudu sve izmisliliuser posted image
    sad dal deblja ili ne, neznam...često sam napuhnuta od vode a neznamuser posted image user posted image


    _____________________________

    sad sam mama za 5 :)
    Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

    ...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

    (Odgovor članu adryosijek)
    Neposredna veza do poruke: 3
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 10:20:57   
    danery
    meni je zanimljivo da svako istraživanje koje se u zadnje vrijeme pojavilo kao tema na rr potječe iz velike britanije...
    čovječe pa ti se samo testiraju i istražuju,bolje bi bilo da zapravo jednostavno ŽIVE user posted image user posted image user posted image

    (Odgovor članu ninolina)
    Neposredna veza do poruke: 4
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 10:21:45   
    MILLA
    ja pjem špinovaču....nikad u boci,to mi je bacanje para....
    a ne znam šta reč'? stalno neka nova otkrivenja....da poludišuser posted image ...zadnje što sam dobila od frenda da margarin je otrov. da je zapravo "plastika" i da ga potpuno izbacimo iz prehrane,pogotovo djeca. ionako ga ne koritim...kao,obavezno ga zamjenit maslacem koji nije štetan.....poslao mi cjeli dopis znanstvenog istraživanja o margarinu ... a ne znam...sve je otrovno.


    _____________________________

    mm & ja..18.12.2002.
    Samuel... 30.12.2008.
    Mila....???

    (Odgovor članu ninolina)
    Neposredna veza do poruke: 5
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 10:21:57   
    danery
    e i sad odoh popit min.pola litre vode i natuć kilažu...
    ak me dr na kontroli spopadne,ja ću reći da sam se od vode zdebljala user posted image user posted image user posted image

    (Odgovor članu ninolina)
    Neposredna veza do poruke: 6
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 10:22:45   
    MILLA
    IZVORNA PORUKA: ninolina

    ...često sam napuhnuta od vode a neznamuser posted image user posted image



    uf da....i ja...ko da pijem kamenje...napuhnem se ko žaba


    _____________________________

    mm & ja..18.12.2002.
    Samuel... 30.12.2008.
    Mila....???

    (Odgovor članu ninolina)
    Neposredna veza do poruke: 7
       [Obrisani korisnik]
    2.4.2010 10:27:43   
    Brisani uporabnik
    [Sadržaj poruke je obrisan]

    (Odgovor članu MILLA)
      Neposredna veza do poruke: 8
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 10:43:36   
    lidac0605

    IZVORNA PORUKA: cvrčak

    Ne možeš se od vode udebljati. Kemikalije kojima se voda filtrira mogu pospješiti debljanje,ali ako piješ samo vodu nećeš se sigurno udebljati nego umrijeti od gladi.

    Ali što Bumbika kaže-ni ne čitam više takve članke.

    Potpisujem...a 24 sata su tak šund novine i pišu bilo kaj samo da ispune stranice tak da ih odavno više ne kupujem i ne čitam...

    _____________________________

    "Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


    (Odgovor članu Brisani uporabnik)
    Neposredna veza do poruke: 9
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 11:17:04   
    Točkica28
    aaaaaaaaaa zato se ja debljam , ja već mislila od ogromne količine hrane... fju, laknulo mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Točka do točke točkica...
    11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
    Naše sve <3 <3

    (Odgovor članu lidac0605)
    Neposredna veza do poruke: 10
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 13:35:38   
    Zvonki
    Ne pijem puno vode, niti jedem puno hrane. Sve umjereno. Zato mi je i težina takva user posted image

    (Odgovor članu Točkica28)
    Neposredna veza do poruke: 11
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 13:49:08   
    evanda
    To su izmislili oni koji stalno jedu, jedu i jedu.....teško je priznati da se prejedaju, pa traže isprike.
    Baš me zanima koliko bi se udebljali da samo piju vodu i nimalo jedu.
    Bezveze

    (Odgovor članu Zvonki)
    Neposredna veza do poruke: 12
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 16:31:40   
    Anoniman

    IZVORNA PORUKA: evanda

    To su izmislili oni koji stalno jedu, jedu i jedu.....teško je priznati da se prejedaju, pa traže isprike.
    Baš me zanima koliko bi se udebljali da samo piju vodu i nimalo jedu.
    Bezveze



    bas tako.

    (Odgovor članu evanda)
      Neposredna veza do poruke: 13
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 21:15:30   
    cuba

    IZVORNA PORUKA: evanda

    To su izmislili oni koji stalno jedu, jedu i jedu.....teško je priznati da se prejedaju, pa traže isprike.
    Baš me zanima koliko bi se udebljali da samo piju vodu i nimalo jedu.
    Bezveze


    user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Roko i Dino user posted image

    (Odgovor članu evanda)
    Neposredna veza do poruke: 14
       RE: zar i voda deblja????
    2.4.2010 21:38:07   
    mara27
    IZVORNA PORUKA: adryosijek
    rješenje nije u flaširanoj vodi, jer plastika u kojoj se pohranjuje sadrži kemikaliju bisfenol-A (BPA). Riječ je zapravo o sintetskom spolnom hormonu sličnom estrogenu koji se upotrebljava u proizvodnji plastike, a koji može dovesti do ozbiljnih zdravstvenih problema.  sta vi mislite o ovome ima li tu istine ili  ne ??? meni je to tesko povjerovatuser posted image


    pa, meni je lako povjerovat da deblja, čim nije čista H2O
    mene više brine ova prije rečenica jer sam negdi pročitala da je rečeneo da se provjere AVENT bočice koje imaju ovu oznaku BPA jer da one svakim zagrijavanjem otpuštaju neke kem.tvari u mlijeko/sok i da je to jako opasno, brrrrrrrruser posted image


    _____________________________

    odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
    L-25.08.05.
    T-19.10.09.

    (Odgovor članu adryosijek)
    Neposredna veza do poruke: 15
       RE: zar i voda deblja????
    3.4.2010 13:48:24   
    Bebys
    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    (Odgovor članu adryosijek)
    Neposredna veza do poruke: 16
    Stranica:   [1]
    Stranica: [1]
    Idi na:







    Anketa

    Pelene.
    пеперутка16

    Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

    Oznake

    Sve najbolje!

    Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

    Čestitamo!