|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   i opet ante gotovac...
12.3.2010 11:07:44   
adryosijek
user posted image user posted image       Glamurozan ulazak Ante Gotovca s dvije Playboyeve zečice pod rukom, Maje Morales i Sabine Čedić, u Cabaret Casablanca najavljivao je da će se nešto spektakularno dogoditi, osim, naravno, promocije Antine životne priče koju je sročio u knjigu pod nazivom Vrag.

Maja i Ante nisu se odvajali čitavu večer jedno od drugoga, pili su šampanjac, davali izjave i zaljubljeno se pogledavali. Ante nije nikome dao da sjedne između njih dvoje i izgledao je poput zaljubljenog dječačića dok je ugađao Playboyevoj zečicici, trudeći se da se osjeća kao kraljica pored njega. Htio ju je zadržati samo za sebe, što mu je i uspjelo. Za sve što smo ga pitali vezano uz Maju, prvo je od nje tražio dopuštenje, a tek onda nam odgovorio.'Maja je jako zgodna djevojka, kome se ne bi svidjela... Jako je seksi i slobodno mogu reći da sam bacio oko na nju jer je uistinu prekrasna', kazao nam je Gotovac na predstavljanju svoje knjige 'Vrag', koja je svojevrstan odgovor na biografiju Anđeo njegove bivše supruge Simone. Ante u knjizi opisuje kako Simke nije bila anđeo za kakvog se predstavljala, ali priznaje i svoje grijehe, kao što opisuje grijehe i mnogih drugih osoba s javne scene koje su bile na njegovim tulumima te su se družili uz kokain i alkohol.

'Jesam, drogirao sam se, ali sam bar sve iskreno priznao', kazao nam je Ante, koji smatra da je njegova knjiga zabavna i da će imati dobar odjek u javnosti. I Maja Morales priznala je nedavno da je probala sve droge, pa bar sada imaju zajedničkih tema za razgovor budući da se sve češće druže, kako nam je otkrila Antina dobra prijateljica Sabina Čedić, no to nije sve! Još nam je jednu ekskluzivnu vijest povjerila. po 2 puta se zarucuje user posted image user posted image user posted image ajde sretno ti bilo user posted image


< Poruku je uredio adryosijek -- 12.3.2010 11:11:15 >


_____________________________

moja mala cura je moje sve...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 11:09:34   
adryosijek
ja kad sam ovo vidjela skoro sam umrla od smijeha po 2 put se zarucuje a nije se jos ni rastao .nema nama nista bez njega izgleda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 11:12:17   
lidac0605
Jooooj i to su mušterije koje su s njim...a bome imaju i dobar želudac user posted image user posted image user posted image
A kaj ćeš...neke daju sve za pare...
Mene samo fascinira koji tip ljudi kod nas zaslužuje medijsku pažnju...stavi ih sve na kup još ne budu imali normalan IQ...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 11:16:23   
CallamityJane
uf moram po knjigu u biblioteku brzo user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 12:57:20   
Bebys
user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 13:18:11   
mami 36
user posted image  user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 13:22:26   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mami 36)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 13:23:11   
twitty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image koji ljigavac

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 13:25:53   
CallamityJane
sta pa zar niko nece kupiti knjigu sem mene???user posted image

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 13:34:56   
danery
evo call kupim ja anđela a ti vraga pa se mijenjamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 13:35:52   
CallamityJane
moze, moze da ne idemo u dupli trosak user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 14:03:39   
malizia
ante je odlučio imati ozbiljnu vezu, skrasiti se, pa je našao Maju Moralesuser posted image .

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 14:06:09   
danery
e treba bit razuman u ovoj krizi i recesiji... user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 14:13:49   
njanja
ova izgleda kao JASTOG user posted image  pogledajte sličnost

< Poruku je uredio njanja -- 12.3.2010 14:14:10 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 14:15:28   
adryosijek
pasu si ko poklopac loncu i ovo ce potrajat jako dugouser posted image user posted image user posted image boze me sacuvaj naso je srecu zivota maju morales ta je sigurno najnevinija u njegovom zivotu . nevina ko goblenuser posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 14:23:12   
maja
on jadan izgleda ko čovječuljak kraj nje...a ona je tu još i super ispala, kad sam je vidjela jučer na tv-u nisam mogla vjerovati na šta liči, ma onaj jastog je miss za nju user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 16:31:10   
danery
joj ja sam ga zadnje s onom malom iz os vidjela vani u tvrđi...kak se zvala,ni ne pamtim više...ajme koje su to akcije bile,hahaha....

baš si je našao pravu...kako reče adry naš'o lonac poklopac user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 16:42:17   
Dajica
Mogu samo reći da su to sve likovi, jadno je samo što oni ispadaju nekakve poznate osobe o kojima se priča, neke veličine. Bilo bi dobro da novinari isfuraju neku kvalitetnu, obrazovanu i moralnu osobu da se o njoj priča pa da se naši mladi imaju kome diviti i zašto, a ne ovom ološu.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: i opet ante gotovac...
12.3.2010 23:48:23   
cuba

IZVORNA PORUKA: callanhoe

uf moram po knjigu u biblioteku brzo user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: i opet ante gotovac...
14.3.2010 12:57:15   
xxl
Simonica mi je nekak simpatičnija..on mi je user posted image ,a ova Moralek ko zadnja fufa ofucana

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: i opet ante gotovac...
14.3.2010 18:14:58   
anuska08
jbte koja spržena fufa!!!!!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: i opet ante gotovac...
14.3.2010 23:02:17   
natalijax
Našli su se,ja osobno mislim da ta ora platit da je netko zadovolji sexom

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!