|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Oslikavanje prozora
2.3.2010 8:39:08   
Njofra
Naime imam jedan prozor između kupaonice i kuhinje, nekad sam imala zavjesu ali mi se ta ideja više ne sviđa već sam došla na novu ideju kako da oslikam prozor još mi samo nije palo na pamet koja će biti tema oslikana.
Radi li itko oslikavanje na staklu. Budući mi je OBI trgovina blizu tamo ima kreativni kutak gdje od boja za tatoo do tih bočica za slikanje po staklu no sad me zanima ima li tko kakav prijedlog ili savjet da li je teško i sl. Hvala.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Oslikavanje prozora
2.3.2010 8:47:57   
novamama
prvo, moraš imati smisla za crtanje...ili se odlučiti za apstrakcijuuser posted image

drugo, najprije najprije napravi skicu, pa po njoj na staklu...odredi boje - koja će gdje ići i  - ne bi trebalo biti problema...

sretnouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Oslikavanje prozora
2.3.2010 8:53:57   
Njofra
Mislim da imam smisla za crtanje ali sam htjela čuti koji savjet kaj bi bilo bolje i kako lakše. Možda se još netko javi u toku dana i tak nisam još kupila boje. Možda nađem na netu nekakve šablone.

He he hvala na dobrim željama!


< Poruku je uredio Njofra -- 2.3.2010 8:54:41 >


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Oslikavanje prozora
2.3.2010 9:42:54   
Bebys
ja sam poznavala zenu koja je slikala CVIJECE...i livade...A TO OPUSTA MOZAK ....eto ako zelis...fantasticno mi je to bilo za viditi i jako jako divan i uvijek UGODAN prirodni osijecaj...

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Oslikavanje prozora
2.3.2010 9:56:23   
danery
njofra imaš za kupiti boje za staklo koje kad se osuše budu kao folija... nacrtaš kontur pastom što god hoćeš, a bojama ispunjavaš... crtaš na plastičnoj foliji i kad se slikice osuše odlijepiš ih sa folije i stavljaš gdje god želiš... prednost je što ih možeš odlijepiti i sačuvati na foliji dugo vremena pa ponovo koristiti... ja sam to radila za klince u vrtiću...

te su ti boje u tubama pojedinačno, mislim da su oko 13 kn svaka, pa si možeš birati... znalo je i u konzumu biti takvih kompleta po nekih 80 kn, mislim da je unutra 10 tub i dugo traju...

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Oslikavanje prozora
2.3.2010 10:00:16   
FIONA
zakaj ne kupiš onu naljepnicu s uzorkom kaj je baš za to...imaš imitaciju mutnog stakla pa sve do ukrasa raznih dezena...znam da ima u Furniru za kupiti i kupuje se na metre pa si ti režeš kako i koliko hoćeš...

user posted image

evo primjer...ne znam jel baš sad imaš takav al na tu su foru te naljepnice!

evo ima i tu nekaj...
http://www.velmax.hr/Portals/0/EasyGalleryImages/6/index.asp



< Poruku je uredio FIONA -- 2.3.2010 10:02:34 >


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Oslikavanje prozora
2.3.2010 11:24:48   
dominik
moja seka je slikala gejsu jednoj zeni sa akrilnim bojama ali to je ndosta nezahvalno za ciscenje...btw ispalo je prejebeno...ja sam radila sa window paint bojama...ono kaj se dela na onoj linoleumskoj podloui pa se odlijepi i zalijepi na staklo....to mi je fora jer si ispod stavis predlozak kakav zelis i ne moras biti neki umjetnik da bi ti uspjelo kako spada i treba...jedino ako je velika povrsina onda moras raditi u vise navrata i dobro ih spojiti (jer najveca ploca za to slikanje je mislim a3 formata)...sretno

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Oslikavanje prozora
2.3.2010 15:07:39   
natalijax
baš ti je super ideja,nisam neki slikar pa ti nisam ni od pomoći ,al budeš ti več nešto smislilauser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Oslikavanje prozora
3.3.2010 10:24:15   
Njofra
Danery i Dominik punooo vam hvala. Sigurno ću isprobati na taj način s folijom. Fiona mislim da mi je ovo jeftiniji način a i bude onak origigi, ha ha.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!