|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najomiljenije mjesto za sex
28.9.2007 22:18:18   
Lily
Ajde, da vas cujem, gdje vam je najbolje, na podu, u spavacoj, na traviuser posted image , u avtu?

Ja sam vam staromodna, krevet mi je jos uvjek no.1, volim, da mi je udobno i gotovouser posted image user posted image .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Najomiljenije mjesto za sex
11.10.2007 22:51:20   
k2203985
slažem se za krevet ali imam neki filing da su zakon "nepoznati" kreveti, mislim...kad dođeš s dragim negdje prespavat...pa taj krevet doživi šok. oni doma se "štede" da ne škripe previše user posted image al tuđi...koga briga, udri samo user posted image user posted image

(Odgovor članu Lily)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Najomiljenije mjesto za sex
11.10.2007 22:53:58   
Mačka
krevetuser posted image user posted image

_____________________________

Voli vas MAČKA!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu k2203985)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Najomiljenije mjesto za sex
11.10.2007 23:00:29   
k2203985
e a nije loš ni trosjed user posted image

(Odgovor članu Mačka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Najomiljenije mjesto za sex
12.10.2007 22:00:47   
Lily
Mora bit mekano auser posted image user posted image user posted image , gdje vam je romanitka, u travi, sjenu, na plazi,...user posted image user posted image .  Huh, kako smo staromodni, krevet i trosjeduser posted image user posted image - ZAKON!

(Odgovor članu k2203985)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Najomiljenije mjesto za sex
14.10.2007 18:27:01   
k2203985
kakva trava, kakvo sijeno. kakav je to sex u travi...ovakav: taman se namjestiš i onda te napadne hrdo mravaca i izbode te da poludiš od svraba...ili još bolje susret s paukom, a njih se užasno bojim i srce mi otkaže a dragi mi ostane živjet s mišlju da je tako dobar da me infarkt strefio...user posted image ZABORAVI! A kaj se sjena tiče, nema neudobnije stvari za sex, sijeno te pika i bode i žulja i nemam pojma kak bi se opustila...KREVET!!!VEEEEEEELIKI!user posted image

(Odgovor članu Lily)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Najomiljenije mjesto za sex
15.10.2007 6:36:35   
Lily
user posted image user posted image  kako si to dobro napisalauser posted image user posted image user posted image . ja se slazem, ali znam da ima mnogo tih, koji vole da probaju svasta i svagdje, zato pitam.

Neki vole u avtu, na pultu, balkonuuser posted image user posted image (aha),...

Neki ocito ne zele da nam otkriju tajnuuser posted image user posted image , da ne bih i mi njihovo mjesto traziliuser posted image .

(Odgovor članu k2203985)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Najomiljenije mjesto za sex
15.10.2007 8:56:24   
k2203985
evo ti jedno mjesto pa ga traži...user posted image , najači mi je bio sex u berlingu! user posted image toliko malo mjesta a mi visoki. jednostavno, bili smo vani i čopilo nas toliko da nismo htjeli čekat do doma i onda skrenuli u jednu šumicu i...kad smo se trebali primit posla pukli smo od smijeha jer se ni okrenut nismo mogli, dva puta smo slučajno potrubili, i avantura je bila gotova...otišli smo kući i lomili se od smijeha a kad smo stigli i spremili se u krevet toliko smo se sami sebi smijali da opet ništa od sexa i tako dođeš do zaključka da neke "lude" stvari mogu bit najbolja kotracepcija! user posted image

(Odgovor članu Lily)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Najomiljenije mjesto za sex
15.10.2007 13:35:49   
mirna
k2203985  nemoj onda nastaviti u berlingu ako želiš bebu..user posted image

(Odgovor članu k2203985)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Najomiljenije mjesto za sex
16.10.2007 7:00:24   
Lily
U Berlingu user posted image user posted image user posted image , ja sam mala, mozda bi jos moglo, a moj muzic on bi se s svoja 2 metra slomijo jadniuser posted image .

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Najomiljenije mjesto za sex
17.10.2007 21:15:21   
k2203985
čuj, berlingo nije za sex!!! i da... neću nastavit u berlingu radit djete jer bi mogla kangoo-a rodit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ili možda cady-a ak bu na mamu user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Lily)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Najomiljenije mjesto za sex
19.7.2008 12:36:00   
Wukovarka
Tus, ili kakve napade moj dragi ima dok ja spremam u kuhinji user posted image
Samo da je vruce i strastveno

(Odgovor članu k2203985)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!