|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć oko zadaće???
13.1.2010 19:27:40   
Thea
A ne sekiraj se ti si super napisala a ona je jednostavno glupa......

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pomoć oko zadaće???
13.1.2010 19:34:05   
lueman
a stvarno je učiteljicauser posted image user posted image user posted image pa kaj možeš tak puno pisat o prognozi??zna se da su sad aktualne skije, a i da se veš ne može sušiti po kiši....ajd pozdravi ju sutra ružinom tavomuser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pomoć oko zadaće???
13.1.2010 19:38:07   
Thea
Pa da mogla bi uzeti tavu sa sobomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pomoć oko zadaće???
14.1.2010 12:58:39   
Thea
Evo mene iz škole gdje sam se posvađala sa učiteljicom hrvatskoguser posted image ....Ona kaže da kako su čitali svi u razredu i kad je Klaudia čitala da su svi komentirali da su isti sastavci..A sličnost sam već napisala(spominju skije i sušenje veša na zraku) i rekla je da je već imala slučajeve kad su klinci imali iste lektir.Onda sam ja rekla da za lektire nije čudno jer svi klinci skidaju sa interneta i to razumijem,ali da znam da Klaudia nije prepisala od druge učenice niti ova od nje jer smo mi bili taj dan cijeli dan u ZG i to je pisala od 21-22 navečer sa mnom.Naravno nisam spomenula RRuser posted image I još sam joj rekla da moja Klaudia ubuduće neće niti pisati zadaće pa neka dobije 1 sa razlogom a ne ovako bezveze jer su slični....Ona je počela opet nešto mljeti a ja sam samo okrenula leđa i otišla...Da sam ostala mislim da bi izgovorila razne psovke pa bolje da šutim...Razočarana sam jer tu učiteljicu znam od kad se Klaudia rodila i neka daljnja rodbina smo i nila je Klaudii razrednica od 1-4 razreda.bila je žena  super,ali otkad je počela predavati višim razredima je grozna....Ne želim pljuvati po dobrim nastavnicima i svaka čast izuzecima,ali ovo naše školstvo ide u puser posted image muser posted image a ne u europu.....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pomoć oko zadaće???
14.1.2010 13:00:36   
BUMBIKA
Neka si se ti na nju izgalamila i vjerujem da ti je sad puno lakšeuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!