|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mali laptop
16.12.2009 14:18:53   
tikica_69
Ma sve ok dominik.....ja samo kazem zasto se ne isplati i to je sve i zasto ga ja ne bi kupila. Jasno mi je da svi nismo u istim financijskim mogucnostima, no ako nekome sve ove informacije mogu pomoci oko odluke, onda se nadam da sam nekome pomogla.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mali laptop
16.12.2009 14:21:29   
dominik
slazem se tiks sa tobom da je ono bolja masina i sve to stoji...ja znam zakaj sam ovaj kupila i za kaj ce mi sluziti...ocekujem li od njega ista - ne...kako ocekivati kad kosta ko malo bolji mobitel...bitno mi je da imam net, da mogu prebacit slike, da ga mogu nosit na vikend sa sobom i to je ono kaj trebam...ako ima netko vece potrebe onda mu ga nebi preporucila...opet kazem mm ima kantu da boli glava a ovo je za rr, face i beluuser posted image i da skinem malog sa vrata kad me maltra da mu pustim crticeuser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mali laptop
16.12.2009 16:00:14   
Irena
Ja imam onaj za 698,00 u t-comu...

Dobar je . Ima jako dobru tipkovnicu...Dosta je brz ... Net radi preko usb-a...

Nosila ga sa sobom u rodilište.. Gledali me kao čudo a ja bila stalno sa mužem na gmail chatu..

_____________________________

10.09.2009 Gabrijela

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mali laptop
16.3.2010 19:02:12   
dominik
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne ne i ne...nakon toliko mojih da moram reci da sam razocarana, ok mozda sam naletila na jedan user posted image ...ukratko cu ispricati o cemu se radi jer sam izrevoltirana i ocajna i sve me strah da bute me gledali na tv-uuser posted image user posted image user posted image user posted image ...kupljen je 9.12.2009. nkon 3 tjedna poceo se blesirati, 8.1.2010. zavrsio na servisu i bio gotov tek 29.1.2010. da bi nakon niti tjedan dana poceo raditi opet iste greske i 11.2. ponovo zavrsio na servisu...dan danas je on na jebuser posted image popravku...iako sam 3 puta zvala...izgovor je cekamo djelove, imali smo guzvu...ma kakvu user posted image guzvu....platila sam nesto 3000 kn i imala ako 4 tjedna na koristenju pa hvala lijepa ali vise ga ne zeli...trazit cu povrat novaca makar na sudu...

(Odgovor članu Irena)
Neposredna veza do poruke: 29
   [Obrisani korisnik]
16.3.2010 22:44:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Mali laptop
17.3.2010 21:48:08   
dominik
45 dana (ali u komaduuser posted image ) a moj dva mjeseca ali na dva puta ili nakon treceg ponovljenog kvara...uglavnog nakon maila i tel poziva sa prijetnjom novinama i sl...sam dobila odgovor da je lap gotov i da ga mozemo sutra podici i da se duboko ispricavaju...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ispricavaj se mami svojojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Mali laptop
17.3.2010 21:49:43   
BUMBIKA
A joj,vidim svašta ste prošli s njime...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Mali laptop
23.6.2010 19:33:21   
dominik
samo da dovrsim pricu sa lapom...nakon 4 popravka i prijetnji svime zivime 7 mjeseci nakon kupnje dobila zamjenski lap...boze me sacuvaj ne zelim nikome vece zlouser posted image btw izbjegavajte MR servis jer su prokleto spori, neprofesionalni, bezobazni i jednom rijecju user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Mali laptop
23.6.2010 19:35:31   
tikica_69
A lijepo sam ti rekla....a sad izracunaj koji bi te dosao jeftinije user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Mali laptop
23.6.2010 22:46:51   
dominik
user posted image da al si zakasnila sa tim govorenjem vec je bio kupljen...eno ga sad u sobi od klinaca za crtice gledat...valjda mu je to i jedina mogucnostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!