|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proslava-Nova godina!!!!
14.12.2009 8:17:57   
ket
i mi ćemo doma....možda netko tkom propadnu bolji planoviuser posted image  dođe k nama

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: proslava-Nova godina!!!!
14.12.2009 17:26:20   
uciteljica
Mi smo doma. Na kauču uz tv. Imamo iskustvo od prošle godine, user posted image user posted image user posted image .
Bit će to najljepši doček jer je naša Zrnčica s nama. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: proslava-Nova godina!!!!
14.12.2009 17:47:01   
dominik
lani sam bila sama sa domiem za ng jer je mm radio...ove godine mozda budem sama sa dorom i domiem, a mozda i mm nebu radio pa bude sa nama...uzasava me samo pucnjava ako probudi klince kak bum ih oboje umirilauser posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: proslava-Nova godina!!!!
14.12.2009 17:50:24   
osobno
mi imamo poziv kod kuma...ali društvo mi totalno ne paše...sve žene šta će bit prisutne skupa imaju 1/4 normalnog mozga...reć ću da me nešto boli i ostat doma s mm i Lukom, možda dođe i moja sekica...sve u svemu, ne volim velike proslave jer većina ljudi puši, a meni dim užasno smeta, pogotovo kad ga je puno...

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: proslava-Nova godina!!!!
14.12.2009 17:55:49   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: osobno

mi imamo poziv kod kuma...ali društvo mi totalno ne paše...sve žene šta će bit prisutne skupa imaju 1/4 normalnog mozga...reć ću da me nešto boli i ostat doma s mm i Lukom, možda dođe i moja sekica...sve u svemu, ne volim velike proslave jer većina ljudi puši, a meni dim užasno smeta, pogotovo kad ga je puno...

meres kod mene doci user posted image
kod mene svi idu na balkon pusiti a biti ce kao neko i drustvance pa cisto da nisam u manjini sa rastom user posted image user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: proslava-Nova godina!!!!
14.12.2009 17:56:27   
osobno

IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: osobno

mi imamo poziv kod kuma...ali društvo mi totalno ne paše...sve žene šta će bit prisutne skupa imaju 1/4 normalnog mozga...reć ću da me nešto boli i ostat doma s mm i Lukom, možda dođe i moja sekica...sve u svemu, ne volim velike proslave jer većina ljudi puši, a meni dim užasno smeta, pogotovo kad ga je puno...

meres kod mene doci user posted image
kod mene svi idu na balkon pusiti a biti ce kao neko i drustvance pa cisto da nisam u manjini sa rastom user posted image user posted image



ako dođem, povest ću i luku pa će nas bit troje vršnjaka...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: proslava-Nova godina!!!!
14.12.2009 17:57:14   
daniela 31
Najvjerojatnije doma, nama je svaki dan Nova, mala ide spavati uvijek poslije ponoći.

_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: proslava-Nova godina!!!!
14.12.2009 21:05:34   
ZVRK
vjerovatno idemo svi troje preko ceste u ''dom za mlade''user posted image od mjesne zajednice.
bude nas dosta.uglavnom bude dobrodošao tko želi uz prethodnu najavu i 100kn po obitelji.
hrana +pijača+živa muzikla.
budemo dok zvrkić izdrži

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: proslava-Nova godina!!!!
22.12.2009 21:46:48   
Zimic
ipak necu bit solo sa malim za novu..dolazi mi prijatelj!

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: proslava-Nova godina!!!!
23.12.2009 4:34:50   
pincirotvajler
doma

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: proslava-Nova godina!!!!
23.12.2009 10:32:18   
Kika83
Kod prijatelja

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: proslava-Nova godina!!!!
23.12.2009 15:37:46   
twitty
doma i za božić i za novu godinu user posted image

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

tara ili korina
pisonjica



Korina (41%)

Tara (59%)


Broj svih glasova: 152

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!