|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Tinejdžerski problemi-jesam li norm...
11.12.2009 12:04:37   
tikica_69
Onako usput....tesko da ce koji teenager bas posjesti starce za stol. Nekako bi to trebalo biti obratno user posted image
I inace me imaju obicaj pitati onako usput i meni je drago zbog toga. Bolje nego da ja izvlacim iz njih ili da moram jednom mjesecno imati predavanje o sexualnom odgoju.
Do sada su me uvijek pitali nesto sto je bilo prilagodjeno njihovom uzrastu.
Obicno kad primjetim da im je zbog necega neugodno a pitali bi, onda okrenem na salu, pa to nekako kroz salu rijesimo.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: "Tinejdžerski problemi-jesam li norm...
11.12.2009 12:07:05   
ZVRK
bravo za vaš odnos

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: "Tinejdžerski problemi-jesam li norm...
11.12.2009 12:07:41   
tikica_69
Jednom sam ovdje nasla vrlo dobar clanak o sexualnom odgoju djece od strane roditelja, pa ako cete nekad imati vremena, potrazite ga....cinio mi se sasvim ok.

http://www.roditeljinfo.com/


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: "Tinejdžerski problemi-jesam li norm...
11.12.2009 14:05:15   
lavica81
ajojuser posted image user posted image user posted image  pola me nasmijalo a pola rastužilo, ima stvarno nebuloznih pitanja ali nisu djeca kriva, očito im nije nitko objasnio kako ovo sve skupa funkcionira.
ima i stvari nad kojima sam se zgrozila, sa 13 goina mi se stvarno čini prerano stupat u spolne odnose.

nadam se kad jednog dana budem mama da ću nać načina svojoj djeci objasnit neke stvari.
hvala bogu ja sa sa svojom mamom imala super odnos vezano za ove stvari i hvala joj na tome

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: "Tinejdžerski problemi-jesam li norm...
11.12.2009 14:19:49   
lueman
moji su 8 razred ali su za ove koji su postavljali ova glupa pitanja doktoriuser posted image user posted image mislim ovo je čista bolest, kaj to stvarno ne znaju ili netko izmišlja te gluposti.

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: "Tinejdžerski problemi-jesam li norm...
11.12.2009 14:22:31   
dominik
IZVORNA PORUKA: lueman

moji su 8 razred ali su za ove koji su postavljali ova glupa pitanja doktoriuser posted image user posted image mislim ovo je čista bolest, kaj to stvarno ne znaju ili netko izmišlja te gluposti.


ma brijem da je to izmisljotina cista...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: "Tinejdžerski problemi-jesam li norm...
11.12.2009 16:16:47   
Bebys

IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: dominik

pa nemre djete bas sve pitat roditelje...


ja bi ovo preformulirala u - pa nemre bas svako dijete sve pitati svoje roditelje jer nisu svi roditelji dovoljno otvoreni sa svojom djecom - na zalost, obicno takva djeca prodju bolne abortuse i ostale psihicke tegobe seksualnog odrastanja user posted image


potpisujem...
inace grozno je ovo..a kako su mladi tek...pa to je strasno...i grozno to su djeca bar bi trebala biti vecina od tih navedenihuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!