|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
8.12.2009 17:23:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Klizanje
8.12.2009 18:27:43   
tikica_69
1. Da
2. preko bilo kojeg oglasnika a da si u ZG imas i sajam ski opreme sa rabljenim skijama i klizaljkama
3. malo ste mi daleko a i moja ledja mi ne dozvoljavaju jos neko vrijeme takve egzibicije user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Klizanje
8.12.2009 18:29:51   
ejmama
Kod nas ga naprave svake zime, ali ove izgleda neće jer se štedi. Ja nikad nisam klizala, ali tko zna jednog dana kad poludimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Klizanje
8.12.2009 19:02:58   
lavica81
kod nas će ovo biti tek druga zima da imamo klizalište.
nikada nisam klizala,  pokušala  bi ali me strah da se ne polomim jer sam i inače smotana i sama sebi kačim nogeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Klizanje
8.12.2009 19:06:05   
dominik
obozavam se klizati ali nemam sa kime...stalno se nabrijavam da bum sa domiem isla al taj mali je prelud...prije 3 mj ga stavila na role pa to je prestrasno, on se bacao, lomio, uzas, izgubila pola zivota taj danuser posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Klizanje
8.12.2009 19:11:51   
CallamityJane
ne znam klizati, ali ove godine cu da naucim to ce da mi bude novogodisnja odluka user posted image
samo ne znam ima li u splitu klizaliste??

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Klizanje
8.12.2009 21:15:58   
BUMBIKA
Joj,ja neznam a ni nemam neku pretjeranu želju da naučim

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Klizanje
8.12.2009 21:27:30   
Monica
IZVORNA PORUKA: dominik

obozavam se klizati ali nemam sa kime...stalno se nabrijavam da bum sa domiem isla al taj mali je prelud...prije 3 mj ga stavila na role pa to je prestrasno, on se bacao, lomio, uzas, izgubila pola zivota taj danuser posted image


Evo stižem za vikend u Zg pa idemouser posted image

Kod nas nema klizališta ali moja Iva bi klizala pa sam joj rekla da ćemo u Zg na klizanje ali isto nemamo klizaljke....


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Klizanje
9.12.2009 8:07:46   
Njofra
Obožavam klizati ali nemam klizaljke pa platim iznajmljene koje nisu svaki put ok pa mi lagano počelo smetati toliko da sad fektam starce da mi kupe klizaljke. Idem s kćeri koja nije još najvještija no bude ona to ak je imalo na mene jer ja volim svašta izvodit na ledu a gušt mi je kad je klizalište polu prazno i ima prostora, volim jurit, plesat i sl.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Klizanje
9.12.2009 8:09:35   
curice
ne znam klizati,a i nemam neku pretjeranu volju da naučim,mislm da bi sa prvim pokretom klizaljki bila polomljena

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Klizanje
9.12.2009 9:21:37   
ZVRK
ja neznam tj.nisam nikada ''stala na led-klizalište''a to mi je veeeelika želja.
kod nas zna biti u rijeci u ''šatoru''i u pazinu u ''šatoru''.

nagovartam muža da me odvede a on ne želi jer nema volje probati a ja ne želim da idem sama user posted image
kad tad budem probalauser posted image


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Klizanje
9.12.2009 12:43:37   
ejmama
IZVORNA PORUKA: ZVRK

ja neznam tj.nisam nikada ''stala na led-klizalište''a to mi je veeeelika želja.
kod nas zna biti u rijeci u ''šatoru''i u pazinu u ''šatoru''.

nagovartam muža da me odvede a on ne želi jer nema volje probati a ja ne želim da idem sama user posted image
kad tad budem probalauser posted image



Dođi Zvrk ja ću te gledati i smijati seuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Klizanje
9.12.2009 12:49:25   
lueman
volim klizati i klinci klilžu, samo je mm distanciranuser posted image user posted image ali mislim da ću ove godine preskočit taj sport

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Klizanje
9.12.2009 12:56:30   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ejmama




Dođi Zvrk ja ću te gledati i smijati seuser posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Klizanje
18.1.2010 17:16:47   
kristina22
edali itko od vas zna ak je itko iz zgba, dal je još uvjek otvoreno ono klizalište u regentu tj. esplanadi? i dal ta ima klizaljki za iznajmit?! user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Klizanje
18.1.2010 17:38:48   
dominik
pazi u koje vrijeme dolazis jer svakih sat vremena naplacuju...tako da ako dodjes u 16 i 5 cekat ces 45 minuta ili ces 15 minuta manje kizati...ima klizaljki za iznajmit...prosli tjedan radilo, imas na netu pa provjeri

(Odgovor članu kristina22)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Klizanje
18.1.2010 18:12:17   
pincirotvajler
ja imam fobiju od klizanja i žao mi je radi toga user posted image
u 1om srednje kad nismo imali dvoranu klizanje na šalati nam se pisalo kao tjelesni
ja nisam znala klizati, ali morali smo, pa sam išla učit, i na kraju prvog sata tjelesnog baš kad se ohrabrila odljepit od ograde tak sam pala da sam koljeno  sj user posted image , i ležala u bolnici mjesec danauser posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Klizanje
18.1.2010 18:13:25   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ja imam fobiju od klizanja i žao mi je radi toga user posted image
u 1om srednje kad nismo imali dvoranu klizanje na šalati nam se pisalo kao tjelesni
ja nisam znala klizati, ali morali smo, pa sam išla učit, i na kraju prvog sata tjelesnog baš kad se ohrabrila odljepit od ograde tak sam pala da sam koljeno  sj user posted image , i ležala u bolnici mjesec danauser posted image


stvarno loše iskustvo za prvo klizanje

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Klizanje
18.1.2010 18:14:09   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ja imam fobiju od klizanja i žao mi je radi toga user posted image
u 1om srednje kad nismo imali dvoranu klizanje na šalati nam se pisalo kao tjelesni
ja nisam znala klizati, ali morali smo, pa sam išla učit, i na kraju prvog sata tjelesnog baš kad se ohrabrila odljepit od ograde tak sam pala da sam koljeno  sj user posted image , i ležala u bolnici mjesec danauser posted image


stvarno loše iskustvo za prvo klizanje


a da user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!