|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   prijevara
7.9.2008 14:17:47   
mlada mama
kako bi ste se nosili s tim? da vam se slucajno desi da saznate da vas muz/zena vara? biste li mu oprostili?

neki dan smo razgovarali (drustvo) o tome,ja mislim da nebi oprostila,jer vise nebi bilo kao prije,i kad bi izbila neka svadja vjerojatno bi to nabijali na nos. moj prijateljica tvrdi da bi oprostila iste sekundeuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prijevara
7.9.2008 14:33:45   
Elena
pa ovako,moj mm dok smo bili u vezi me prevario i ja sam mu oprostila,ali normalno ne i zaboravila,i tada je sve bilo drugacije,dala sum mu priliku da ode,jer sam mislila stom me je prevario da nesto nije kako treba u nasoj vezi i nema zasto ja i on produziti dalje,s cime se on nije slozio.Nakon puno razgovora,ostali smo skupa,ali sad,da se to desi,necu mu oprostiti jer sad nas spaja i porodica i djete pred svega,i mislim da vise nece to biti to,mada ponekad razmisljam i cemu svrha ako me prevari i razdvoimo se?Kaj?I sta sad kao on me je povredio mene i moj ego ili kaj ja znam,pa se pitam a sta je mozda to sto ga moze naterati da mm ode kod druga.Postoje puno puno razloga da mm prevari zenu,mislim za normalne mm,a ne na one koima prevara je nacin zivota.I opet kazem nisam svesna dal cu oprostiti ili ne...Ali ja znam parove kome prevara je ojacala veza,isto kako i parove kome prevara je stavila kraj njihova veza,sve to zavisi od puno toga....

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prijevara
7.9.2008 16:07:38   
FIONA
mislim da svaki komentar je suvišan... tek kada bi se našla u toj situaciji znala bi odgovor... daj bože da nikada do toga ne dođe!!!

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prijevara
7.9.2008 16:11:52   
mirna
u ovome trenu ne mogu zamisliti da bi to mogla oprostiti... Moj ego je prevelik.. i ako bi oprostila, ne bi mu nikada više mogla vjerovati: a kakav brak bi to onda bio...user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prijevara
7.9.2008 20:37:47   
mlada mama
ja isto mislim da nebi mogla,i jos koliko smo pricali o tome sam ja tu noc to i sanjala da me prevario . u snu  sam se lose osjecala,a kako bi tek bilo da se to stvarno desi

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prijevara
7.9.2008 22:53:56   
njanja
znate što mene muči u ovome pitanju?mislim da bi se trebali zapitati iz kojeg nas je razloga prevario pa bi onda znali da li bi oprostili.... ja uvijek kažem da bi vjerojatno manje bolilo ako bi prevario zbog hira, nego zato jer me ne voli....Jer ako bi bilo iz hira, zbog prilike ili strasti, to bi bio njegov problem, ali meni lakše jer bi ga mogla mrziti....Ali ako bi prevario zato jer me više ne voli, e to bi bilo teže jer bi dijelom krivica bila i moja....pitala bi se zbog čega me ne voli...a tada bi meni bilo teže... tako da stvarno ne znam odgovor na to pitanje i nadam se da ga nikada neću saznati.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prijevara
8.9.2008 9:29:43   
sanjarica
definitivno ne bih oprostila,u vezi sam jednom prevarena..i nista nije bilo kao prije iako smo pokusali bar poslije izlazit,koji bed..no no

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prijevara
8.9.2008 9:30:45   
Krky
I mi razgovarali o tome u društvu, MM se izjasnio da bi to bila prevelika povreda povjerenja i da ne bi mogao oprostiti. Moje mišljenje je da bih lakše preboljela (i oprostila) prijevaru (kao:"Desilo se", ali ne kao nešto što traje paralelno s našim životom). Ono što mislim da ne bih mogla oprostiti je vrijeme koje bi uzeo meni i malcima i dao nekom drugom (drugoj), iz razloga što se, po mojem mišljenju ne bavi dovoljno s malcima, a dok je radio u bivšoj firmi situacija s radnim vremenom je bila dovoljno napeta sama po sebi (ostajanje do 20 h od jutra), a subote i nedjelje su bile s njegovom glavoboljom i razmišljanju o poslu kojeg nije stigao napraviti. Neka ljubavnica nije bila ni potrebna. No, upće ne bih željela razmišljat što bih bilo, kad bi bilo, jer bih morala razmišljat o svojoj velikoj odgovornosti da svojim potezom, bez obzira na sve, lišavam svoje dijete (1 ili 5, svejedno, jer je svatko od njih individua) tate. Ovo sve se odnosi isključivo na slučaj prevare, bez npr. nasilja u obitelji, bez psiho-maltletiranja, bez konkretnog zanemarivanja uz sve to. I mislim da bi uz oproštenje morao biti puuuuuuuuuuuuuuuno bolji nego prije.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prijevara
8.9.2008 9:39:46   
tonkica
Iz ove perspektive mislim da ne bi mogla oprostiti i prijeći preko toga. Mislim da bi se to poslije uvijek vuklo i bilo negdje u mislima i da mi ne bi dalo mira...
Slažem se sa Njanjom, trebalo bi vidjet zbog čega je došlo do prevare. Ja nisam od onih koje bi prevarile, pa isto tako očekujem i od mm...

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prijevara
8.9.2008 11:24:09   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: Krky

Ono što mislim da ne bih mogla oprostiti je vrijeme koje bi uzeo meni i malcima i dao nekom drugom (drugoj), 



slazem se

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!