|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li kupiti???
27.1.2010 20:41:39   
FIONA
user posted image user posted image user posted image ..nema boljeg nego kad si u svom i omad si kupovat stvari za kuću....mrak!!!user posted image ...želim ti puno love za takve đinđurije i dragulije...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: da li kupiti???
27.1.2010 20:44:17   
dominik
user posted image puste zelje user posted image ...ali nema veze, znam ja i raditi nekaj...prvi projekt je krevet autic za domia da ga konacno odljepim od sebeuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: da li kupiti???
27.1.2010 20:45:19   
FIONA
IZVORNA PORUKA: dominik

user posted image puste zelje user posted image ...ali nema veze, znam ja i raditi nekaj...prvi projekt je krevet autic za domia da ga konacno odljepim od sebeuser posted image


ak kaj trebaš viči...ja volim raditi takve kreativne stvari za po kući...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: da li kupiti???
27.1.2010 20:47:52   
dominik
je pa da se posvadjamouser posted image jedva mm-a zaznirala da prepusti taj dio meniuser posted image sam da se pohvalimo da bumo imali rotirku na auticuuser posted image bit ce veselo kad budu isli spatuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: da li kupiti???
27.1.2010 20:49:08   
FIONA
IZVORNA PORUKA: dominik

je pa da se posvadjamouser posted image jedva mm-a zaznirala da prepusti taj dio meniuser posted image sam da se pohvalimo da bumo imali rotirku na auticuuser posted image bit ce veselo kad budu isli spatuser posted image


AAAHAHHAHAHA....fučkaš kaj bu muž rekel kad je več rotirka gore.....user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: da li kupiti???
16.2.2010 22:15:52   
dominik
vjerojatno sam vam vec dosadnauser posted image al bas me briga beeeeeeelj...ovak...jesmo li pogrijesili ili ne samo vrijeme ce pokazati (sto se pravne strane tice) ...domi i dora spavaju u svojoj sobi, cak sami i zaspu...domi sam po noci odlazi u prizemlje na wc i uredno pusti voduuser posted image ...u zgradi nas je punih troje manjih obitelji...klinci su odusevljeni izduzenim prostorom u prizemlju pa trce do iznemoglosti...sve je na struju pa me strah prvih racunauser posted image , a mama mi je platila prvu ratu za kredituser posted image ...mogu reci da je ugodno i pristojno jedino kaj su pod laminatom krede sto izaziva podrhtavanje svakim dorinim padom na guzu ali i ublazuje pad sto je veliki plususer posted image ...iznenadjena sam koliko odraslom covjeku treba za naviknuti se na promjenu, dok se djeca eto prilagode odmah...jos jednom hvala vam na radosti koju ste podjelile samnom...slike cu postaviti kada poslozim stan da bude kao iz kataloga da budete malo ljubomorne hihihi salim se ali morate mi oprostiti jer stvarno smo se namucili da dodjemo do ovdje gdje jesmo

p.s. imamo rupu u laminatu nasred boravka...razbijali smo glavu od cega, user posted image nasli na gredi (naime galerija ispod i cijeli plafon imaju stare grede da se vide) otisak plocice sa 4 serafa veca...gdja prije nas je imala stangu, nazalost nije bila u sklopu namjestaja koji smo dobili uz stanuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: da li kupiti???
16.2.2010 22:20:38   
mariola
hahahah da štanguuser posted image
baš sam mislila pitat za slikice. jedva čekamouser posted image user posted image
i naravno radujemo se s tobomuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: da li kupiti???
16.2.2010 22:24:18   
minnie
sad ak nije bila nemora značiti da ju ti ne možeš stavitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: da li kupiti???
16.2.2010 22:25:54   
novamama
nisi dosadna, ja sam jedva dočekalauser posted image

drago mi je da uživate, to ste i zaslužili, jedva čekam slikiceuser posted image user posted image


izgleda mi super sa galerijom, i ja ju imam, ali i wc je na njoj user posted image

nego, kako stojite sa stepenicama? dominik vjerujem da je ok, ali dorotea? jel te strah?

bila sam kupila neckermannovu ogradicu - nemoj i ti, vratila sam je jer je nepomična! nema vratašca nego kad je stavim gore ne ide ni oliver ni nikouser posted image user posted image

kako si to riješila?

meni sad dolazi beba uskoro, ali ne planiram ih gore preseliti sve dok ne budu sigurni po stepenicama,a to je kroz koju godinu.....


eto...


veselim se s tobom, drago mi je da uživate u SVOM stanu, tako i treba!!!

i mi smo u svojoj kući, imamo gomilu kredita i jedva se provlačimo, ali smo u svom i nitko nam ništa ne možeuser posted image
user posted image


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: da li kupiti???
16.2.2010 22:32:34   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: novamama

nisi dosadna, ja sam jedva dočekalauser posted image

drago mi je da uživate, to ste i zaslužili, jedva čekam slikiceuser posted image user posted image




veselim se s tobom, drago mi je da uživate u SVOM stanu, tako i treba!!!

i mi smo u svojoj kući, imamo kredit i jedva se provlačimo, ali smo u svom i nitko nam ništa ne možeuser posted image
user posted image



nm je rekla bas sve sto bih i ja, pa cu je samo potpisati user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: da li kupiti???
16.2.2010 22:40:22   
dominik
ogradicauser posted image kao i sve drugo i tu je bilo smjeha...kupili u lidlu onu za 150 kn mislim...stoji u prizemlju na stepenicama jer gore je ionako dora u kindacu samo...naime bila je prevelika...pa zpvi tatu neka kupi pilu za metal...kupio pilu za 10 knuser posted image mm u hodniku reze jednu cijev, pa drugu, pa opet ispocetka, pa rezi serafe, a metar nam je bio onaj krojackiuser posted image malo stoji nahero jer nam je rukohvat prenizak i stoji na 3 stepenici...ali taman da dora nauci sa 3 silaziti, pa ce tako i savladati...na galeriju tj ogradu na galeriji smo razapeli mrezu za tune da ne polete klinci :) ali domi s vremena na vrijeme skine mrezu pa proviri glavu user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: da li kupiti???
16.2.2010 22:45:04   
novamama
IZVORNA PORUKA: dominik

ogradicauser posted image kao i sve drugo i tu je bilo smjeha...kupili u lidlu onu za 150 kn mislim...stoji u prizemlju na stepenicama jer gore je ionako dora u kindacu samo...naime bila je prevelika...pa zpvi tatu neka kupi pilu za metal...kupio pilu za 10 knuser posted image mm u hodniku reze jednu cijev, pa drugu, pa opet ispocetka, pa rezi serafe, a metar nam je bio onaj krojackiuser posted image malo stoji nahero jer nam je rukohvat prenizak i stoji na 3 stepenici...ali taman da dora nauci sa 3 silaziti, pa ce tako i savladati...na galeriju tj ogradu na galeriji smo razapeli mrezu za tune da ne polete klinci :) ali domi s vremena na vrijeme skine mrezu pa proviri glavu user posted image



vidjela sam tu u lidlu i činila mi se premala, kako je tebi prevelika? morat ću to malo provjeriti...
a i ta pila za 10 kn zvuči zanimljivouser posted image

a za ogradu na galeriji...ne spominji mi je....radio nam je neki 'maher', nakon detaljnih uputa kako i što, napravio je prevelike razmake između stupića, da oliver može cijeli proletiti kroz njih, a i nije dobro učvršćena - SLABO mi je od te ograde, pogotovo jer sam ja htjela kovanu, ali nisam bila shvaćenauser posted image

uglavnom, planiram i ja staviti neku mrežu...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: da li kupiti???
16.2.2010 22:47:57   
dominik
hehe trebas vidjeti nase stepenice...napravljene su za djecu, pa ti stane pola stopala na gaziste stepenice, ko charlie chaplin moras hodati kad ides doleuser posted image ali klincima je zgodno pa se ne bunim...sirine su cca 60 cm tak da moramo paziti na linijuuser posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 138
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!