|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Perilica rublja
6.9.2008 10:17:16   
mirna
Koju vešmašinu imate doma i kako ste zadovoljni s njom?

Mi smo kupili gorenje, zadovoljna sam s njom, smeta mi jedino što glasno i "temperamentno"  centrifugira, pogotovo ako nije optimalno napunjena...user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Perilica rublja
6.9.2008 10:37:08   
božica
tvoja mašina je ko moja leona kada si nekaj zacrta..tako  temperamentno i glasno vrištiuser posted image user posted image

mi imamo od gorenja koja je dosta stara ali nas služi jošuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Perilica rublja
6.9.2008 10:56:26   
Puli
tvoja mašina je ko moja leona kada si nekaj zacrta..tako temperamentno i glasno vrišti


i cvijeta je tu negdje

ja naslijedila candy od svekrive
i zadovoljna sam
nije prebučna
ima puuno programa za biranje
i može se broj okretaja za centrifugu narihtati




(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Perilica rublja
6.9.2008 15:05:47   
troubled
gorenje user posted image  
pere sve, od igle do lokomotive user posted image user posted image user posted image
jako sam zadovoljna user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Brisano sporočilo]
6.9.2008 16:01:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Perilica rublja
6.9.2008 16:42:21   
mlada mama
quadro,isto ima dosta programa,i za pranje bebine robe i lakse glacanje i dodatno ispiranje,bla,bla,bla isto se moze narediti br.okretaja kod centrifuge i svasta,ok. nam je kupili smo je prije malo vise od god. dana bila na nekom velikom snizenju,pa smo ju uzeli za prvu ruku toboze da progura bar proslo ljeto,kad evo jos uvijek radi nedaj Boze da mi sad rikne,dobro pere

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Perilica rublja
6.9.2008 16:58:22   
Ruža
Candy, kupljena još na faksu, najeftinija moguća, promijenila 7 stanova, 3 županije,oprala sigurno kilu šarafa,  ni jednog kvara do sad osim zaštopanog filtera i nikako da krepa.user posted image  Stvarno je nepoderiva, dobro pere samo joj je centrifuga dosta slaba. Planiram uzeti neku novu isključivo zbog jače centrifuge, ali čekam da mi se ova smiluje već jednom....

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Perilica rublja
6.9.2008 18:53:48   
FIONA
LG, 7 kg bubanj, 55 cm... zovem ju Dragica jer mi je jako draga... dragica pere jako tiho, ekonomično i prezadovoljna sam sa njom... ima senzor pa ne mora biti ni puna, bitno da ima dvije stvari u njoj i ona pere... Dragica je kraljica kupaonice!!!user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Perilica rublja
6.9.2008 23:46:32   
njanja
mi imamo elektrolux 6. čulo....i stvarno je 6. čulo...osjeti kada nema dovoljno robe za neki program pa sama prebaci na onaj koji je najoptimalniji....a ja kad se to prvih par puta desilo, rekla mužu da se pokvarila user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Perilica rublja
7.9.2008 10:20:59   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: mirna

Koju vešmašinu imate doma i kako ste zadovoljni s njom?

Mi smo kupili gorenje, zadovoljna sam s njom, smeta mi jedino što glasno i "temperamentno"  centrifugira, pogotovo ako nije optimalno napunjena...user posted image



to je posljedica tog kaj ni metnuta "u vagu"...
 
al nebi nužno rekel da je to loše....
moglo bi se iskoristit za.... "pranje" s TM...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Brisano sporočilo]
7.9.2008 10:42:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu zg_cinik)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Perilica rublja
7.9.2008 16:18:02   
mirna
perilica je u vagi, MM ju je narihtao..user posted image nije ona tako glasna kao što je bila stara, ali  nije ni tako tiha kako sam ja očekivala.. user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!