|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 0:53:46   
pepeljubica
Tiki i mene ti je tako bolio jajnik pa skoro cijeli tjedan - šok i nevjerica!!! ALI bit ce to sve ok....vidim pozitivna si i ostani tako svih 14 dana do user posted image . Mene još čekaju 4 dana do mog dana D. Samo da znate cure da sam vas poslušala za test i necu ga raditi. Ma čak neću uopće.....

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 10:38:25   
ema st

IZVORNA PORUKA: pepeljubica

Tiki i mene ti je tako bolio jajnik pa skoro cijeli tjedan - šok i nevjerica!!! ALI bit ce to sve ok....vidim pozitivna si i ostani tako svih 14 dana do user posted image . Mene još čekaju 4 dana do mog dana D. Samo da znate cure da sam vas poslušala za test i necu ga raditi. Ma čak neću uopće.....

Jel te još uvik boli stomak,mini je ostalo još 8 dana do bete

(Odgovor članu pepeljubica)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 12:24:03   
ema st
E i danas sam nekako posebno napuhnuta i boli me u donjem djelu stomaka. Baš me rastura.Pepe jel tako bilo kod tebe ?

(Odgovor članu ema st)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 12:43:09   
smarija
ema drzim fige da budu user posted image ,user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ema st)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 12:54:47   
pepeljubica
znači meni je danas 11 dan nakon i napuhana sam kao balon....nema šanse da gaće obučem....ima 2-3 dana da me ne boli, tu i tamo me štrecne nešto u desnom dijelu....danas su mi osjećam malo nabotile sise, ali me uopće ne bole i to je to....jučer sam pričala sa ženskom šta je odmah prvi put zatrudnila na AIH i kaže da nije ama baš ništa osjećala....ni sise ni ništa....napravila test 14 dan pokazalo sjenu na drugoj crtici....bacila ga u smeće misleći da nije trudna...sestra joj izvadila iz smeća test i vidila sjenu, i nagovotrila je da ide sutradan vadit betu i IZNENAĐENJE!!!! E pa tako ja nama svima želim!!! Jedno veliko iznenađenje.....zato se i mislim ne radit test uopće. user posted image ..........Ja odoh u ponedjeljak ujutro tako da cu oko 14h znati na čemu sam! Volim vas sve i želim svima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 13:19:40   
smarija
pepeljubice ne bih da te razocaram i kod mene je bila slicna stvar nakon inseminacije dva dana grudi su me jako bolile,stomak isto tako cesto mokrila te su mi svi reklim da je u pitanju trudnoca kad ono nista,posto sam registrovana i na rr.bh bilo je jos cura koje su imale iste simptome cak je jedna uspjela,tako da moze biti a ne mora.opusti se nemoj puno razmisljati o tome,bice to sve ok.user posted image

(Odgovor članu pepeljubica)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 20:44:41   
tikica_69
Sve su to najcesce nuspojave Utrogestana. Ja sam vec naucila da uopce nema smisla osluskivati tijelo, jer nemam pojma sto mi govori user posted image  

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 21:42:18   
ema st

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Sve su to najcesce nuspojave Utrogestana. Ja sam vec naucila da uopce nema smisla osluskivati tijelo, jer nemam pojma sto mi govori user posted image  

Ma mene ne bole ni sise,niti imam mučnine ni ništa slično. Ovakva bolove sam imala onaj dan kad sam radila inseminaciju i danas. I baš me boli nekeko skroz pri dnu na sredini-znači nisu jajnici jer su oni malo poviše i sastrane JEL tako doktorice tika????

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 21:43:38   
tikica_69
Ovo bi bila maternica.....mozda se primilo pa pecka user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ema st)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 21:46:35   
Kika83
Isto tako sam ja osluškivala svoje tijelo. Opterečivala se bezveze, grrrr mi žene smo čudne biljkeuser posted image  

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 21:50:38   
ema st
Da i to baš ono....podnošljiva bol cili dan traje a svako nekih...neznam pola sata me tako nešto oštro zareže. E da te pitan: kad imaš više folikula,dali oni pucaju u isto vrime bez obzira na različitu veličinu ili pucaju ono...danas jedan,sutra drugi itd.?

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 21:52:51   
tikica_69
Da, otprilike u isto vrijeme, osebice nakon stoperice

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ema st)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 21:53:29   
ema st

IZVORNA PORUKA: Kika83

Isto tako sam ja osluškivala svoje tijelo. Opterečivala se bezveze, grrrr mi žene smo čudne biljkeuser posted image  

Ja se malo zanesen i onda nakon par minuta popričan sama sa sobom i opet dođem na isto
user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 21:54:22   
pepeljubica
koliko priča...koliko različitih situacija....a sve ovisi o danu br. 14, pa kako vrijeme ide evo mene blizu ponedjeljka i mog dana.....bolucka me isto tako po sredini, pa sa strane - lijeve, pa desne.....a sise sam umislila, jos uvijek su malene, kao i uvijek....ne zabrinjavam se ....bit će šta bude. user posted image   user posted image  

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 21:55:42   
pepeljubica
ema sve što pišeš 'ko da sebe gledam....isti bolovi iste ''glupaste'' misli i razmišljanja

(Odgovor članu pepeljubica)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 21:56:33   
ema st

IZVORNA PORUKA: Kika83

Isto tako sam ja osluškivala svoje tijelo. Opterečivala se bezveze, grrrr mi žene smo čudne biljkeuser posted image  

Nije to ništa,zasad sam još cool.Vidit češ za par dana kad buden tribala vadit betu. Vidit češ šta je psihijatrijauser posted image user posted image . Al ipak,ja sam ludi vodenjak pa čete me razumit curke

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 21:57:08   
tikica_69
Ja sam u ovih 12 postupaka shvatila da su sve to nuspojave Utrogestana a sve druge ce doci nakon 6. tjedna ako to ikad opet dozivim user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu pepeljubica)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 21:57:29   
Kika83
Sve smo iste user posted image Pogledajte unazad kad sam otvorila temu i vidjet čete iste stvari, cice ovo, cice ono, bolovi, bazalna temp, ma ludaaaaa sam bilauser posted image

(Odgovor članu pepeljubica)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 21:58:50   
zaba
ja ću izgleda u postupak nakon Nove godine.A onda nek dragi Bog bude s nama.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 22:02:09   
Kika83
IZVORNA PORUKA: zaba

ja ću izgleda u postupak nakon Nove godine.A onda nek dragi Bog bude s nama.


Žabiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 22:05:10   
ema st

IZVORNA PORUKA: Kika83

Sve smo iste user posted image Pogledajte unazad kad sam otvorila temu i vidjet čete iste stvari, cice ovo, cice ono, bolovi, bazalna temp, ma ludaaaaa sam bilauser posted image

Svašta nešto a na kraju tetka iz Rusije ha ?

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 22:09:01   
pepeljubica
vodenjak...i jaaaaaaaa!!! utrogestan je kriv za sve - varalica jedna!

(Odgovor članu ema st)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 22:10:48   
tikica_69
A zasto vas nema na listi trudilica? 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu pepeljubica)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 22:11:30   
pepeljubica
cure smijem li pitati vaša godišta ...ja sam '78, mm je '74....i tek nam je prvi AIH

(Odgovor članu pepeljubica)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: AIH-inseminacija
29.10.2009 22:11:58   
ema st
Zapovjedam ti da mučiš jerbo očekujem da mi javiš kako je tvoja beta jako krupna žena

(Odgovor članu pepeljubica)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!