|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dio mene je prazan...
7.10.2009 0:25:37   
ciba
prije nesto vise od dvije godine zatrudnila sam,nije bio nitko sretniji od mene i mm.ali ta sreca nije dugo trajala.s 28 tj.doktorica mi je rekla da je beba mrtva,da ne cuje otkucaje srca,svijet mi se srusio naopacke.tolku srecu i radost zamjenila je uzasna bol i panja.iako su prosle dvije godine jos uvijek mi je tesko i uvijek ce mi biti.to je bio šok koji sam ja tesko svladala,bilo je tako blizu a onda odjednom sve je nestalo.
uzasno se osjecam poslje svega,krivim samu sebe sto se to dogodilo..
.kuma mi govori da je to proslost i da je vrijeme da se to zaboravi ali ja ne mogu zaboraviti na to.
TEŠKO MI JE...user posted image
prosle godine sam ostala trudna,ta trudnoca je bila toliko neizvjena za mene,svaki put bi sa strahom isla kod doktora,jer taj strah se nikad ne zaboravlja,morala sam ic na onaj triple  test i kaj je najgore bio je poz.
trudnocu sam prozivljavala uz 1001 suzu.i dosao je taj dan,rodila se moja mala curica koja je zdrava ko dren.

tesko mi je sjetiti se svega i zato sam to podjelila s vama jer vas jako sve cjenim i volim i znam da cete me vi razumjetiuser posted image


_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 0:30:47   
monte
Milion user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za tebe.Žao mi je zbog svega.I ja sam imala spontani al što mogu,život ide dalje.Bog te je ipak nagradio s jednom predivnom bebom kasnije.I tko zna zašto,možda da više cijenimo,volimo,uči nas nečemu.Vjerujem da si jedna hrabra mama,digni se iznad tog.Drži se ,tu smo za tebe.

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 0:33:28   
Wukovarka
Draga user posted image

Vjerujem da je teško....ali moraš krenuti naprijed, zbog svoje princeze.

Neka ti ostane u lijepom sječanju...da je bila dio tebe, tvoja i da te volila takvom kakva jesi.
Jer neke stvari jednostavno moraju biti takve kakve jesu...koliko god nas to bolilo.

Imaš princezu i njoj daj ljubav svoju...nek ti ona bude sve ono što si izgubila i ono što imaš sada...

Volimo te i budi nam jaka....jer takve smo mi žene

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 0:51:53   
Krky
Kad ti je teško stisni svoju Lorenicu uz sebe, ili je polegni na sebe tako da sluša otkucaje tvog srca i obgrli je rukama...stvarno pomaže, ali ne samo bebi (to je poznato), nego i mami. Vremenom će postati podnošljivije...

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 8:03:40   
troubled
neke rane nikad ne zacijele...samo s vremenom oštra bol prerasta u muklu, tupu...koja se tek ponekad tiho javi...
svakako nemoj sebe mučiti krivnjom...nisi kriva...
kad ti dođu teške misli zagrli svog malog anđela...ona treba i zaslužuje osmijeh na maminom licu i mir u maminom srcu user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 8:08:48   
paolina
U zivotu imas vise patnji nego trenutaka srece.. moras se trgnuti i reci sama sebi "ja to mogu,ja to hocu".. imas  bebaca.. zamisli da je to prva trudnoca.. 

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
7.10.2009 8:12:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Krky)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 8:27:41   
m600
žao mi je dragauser posted image
imaš sad svog anđela,ljubi ga,grli ga i čuvajuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 8:43:23   
tikica_69
ciba, sad imas jednog andjela kraj sebe i jednog da ga cuva sa neba user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 9:42:51   
anaxx
IZVORNA PORUKA: tikica_69

ciba, sad imas jednog andjela kraj sebe i jednog da ga cuva sa neba user posted image


potpisujem, user posted image

kad ovako čitam sve vaše priće i mene počne hvatati panika, ne daj Bože da mi se dogodi tako nešto, bojim se za ovo malo što raste u meni....
vjerujam da ti se u trenu sruši svijet i divim se svima što nađu snage i hrabrosti da krenu dalje...
drži se, tvoja princeza te treba....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 12:17:18   
natalijax
draga samo ti ovo mogu pruziti,nista drugouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i reci ti,drzi se

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 15:11:54   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 16:02:15   
FIONA
ciba dušo, bol koju proživljavaš moraš riješiti...ovo je jedan mali pomak ali tebi trebaju veliki koraci naprijed...ono što ti je kuma rekla je pravi put...ne znam kako bih ja krenula dalje ali ako treba potražila bi stručnu pomoć, nekog tko zna kako se nositi sa tim strahovima, tužnim sjećanjima i ono najgore uspomenama na ta vremena...

kao žena i majka znam da ti nije nimalo lako...kao prijatelj, kreni dalje pa makar to tražilo da se riješiš nekih stvari iz tog perioda...

pusa od zveri i mene i budi hrabra nisi sama...

user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 16:07:08   
ZVRK
ciba želim ti puuuuno snage za nastavak dalje.
zaboraviti nećeš ali moraš nastaviti dalje radi anđela pored tebe

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 17:26:58   
lavica81
potpisujem tikicu



IZVORNA PORUKA: tikica_69

ciba, sad imas jednog andjela kraj sebe i jednog da ga cuva sa neba user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 17:36:21   
Ninaa
Draga žao mi je i vjerujem da je to strašno iskustvo, ali imaš svoju princezu i malog anđela koji vas čuva.
ovo sad nema veze s temom ali htjela bih podijeliti s tobom.nedavno mi  umrla svekrva, začudo bile smo si  jako dobre i kad mi dođe teško samo se sjetim da nas čuva i onak u mislima joj velim neke stvari i bude mi lakše. znam da moju katu čuva njena draga baka imenjakinja. tak i tvoju princezu ćuva tvoj maleni anđelak. šalhjemo vam pusu moja curka i ja.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 17:44:49   
Bebys
joj grozno...nedaj boze a taj strah sam prozivljavala citavu trudnocu...neznam zasto ali bojala sam se svega...i jos uvijek strepim...da bude zdrava ...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dio mene je prazan...
7.10.2009 17:45:52   
Bebys
a tebi tisucu zagrljaja...imas malog andjela...i pusi ju svaki puta kad ti jetesko....dijete je izvor za smijeh i radost...pogotovo za tugu...djecji osmijeh je lijek............user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dio mene je prazan...
8.10.2009 0:03:14   
Kika83
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dio mene je prazan...
8.10.2009 9:08:43   
uspavana
ciba, sigurno je teško i nemoguće zaboraviti što se dogodilo,
ali kao što ti cure vele... drži čvrsto svojeg anđela u rukama!!


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dio mene je prazan...
12.10.2009 12:44:44   
inna
znam draga, tako je i meni. Ovih dana će biti dvije godine i još uvijek me boli u grudima kad pomislim na svog anđela...vjerojatno će uvijek biti tako

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dio mene je prazan...
12.10.2009 12:48:35   
twitty
mom sinu je sutra 4 godine da je rodjen mrtav user posted image

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dio mene je prazan...
12.10.2009 12:51:56   
Lady3
Ciba i twitty jako mi je žao zbog vaše tragedije..user posted image Glupo mi je nešto reći jer ne znam kako vam je i šta proživljate ali znam da vam nije lako i da vi samo vi znate kako vam je...Samo ću vam reći držite se drage moje.Šaljem vam veliki hug...user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dio mene je prazan...
12.10.2009 13:49:04   
pepeljuga
A sto reci osimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drzite se i mazite svoju djecicu.....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!