|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posao
27.8.2008 19:58:37   
BUMBIKA
Hej cure,nisam se stigla ranije javiti!
Ukratko dobro je prošao prvi radni dan,malo me bilo strah prvih pola sata i onda je sve bilo ok.Trebat će mi još koji dan da se ufuram u to sve ponovo,ali cure druge su super prema meni i pomažu mi tako da je ok!Za sada sam zadovoljna.A i 4 sata mi dosta brzo prođu!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Posao
27.8.2008 20:03:50   
piggy
Baš mi je drago da je prvi radni dan prošao kako treba i da su cure drage koje će ti pomoći da se što prije prilagodiš.Najvažnija je okolina oko tebe,a ti oćito imaš dobre cure koje će ti pomoći.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Posao
27.8.2008 20:06:00   
Ruža
Super Bumbika!user posted image user posted image user posted image  Baš mi je drago da je prvi radni dobro prošao, ipak je prvi najteži.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Posao
27.8.2008 20:11:12   
BUMBIKA
I ja kažem user posted image user posted image  za cure!!!!
Sad ćemo vidjeti kako će biti dalje.Naravno sve ćete znati.A da ste vidjele mog Dinu kako se mazio s mamom kad sam došla,čitav dan me draga!!!!Mamin mali miš!!!!!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!