|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: predrasude
22.8.2008 22:12:29   
njanja
Ajme, mislim da nikada nije bilo ovakve rasprave.....Bome.... pa da i ja nešto kažem:gay it' s OK AKO:1. NEMAJU DJECU (ne da to ne bi zakonom dopustila, nego bi ih i u zatvor slala ako bi imali djecu....Jednostavno dijete mora znati tko je mama, a tko tata....Mislim da dijete odgojeno od 2 tate ili 2 mame, ne može, u startu, sebi tražiti partnera suprotnog spola jer jednostavno živi cijeli život u uvjerenju da su istospolni brakovi sasvim normalni, a to je nepošteno prema djetetu)....2. NE PRIČAJU O TOME NA SVA ZVONA (gay parade su totalna totalna krajnost i mislim da to više nije potrebno ni komentirati)....Mene nervira ta njihova borba za prava...stalno nešto pile, svakakve udruge....u biti, ja imam dojam, da oni sa tim svojim borbama sami na sebe skreću pozornost, više nego što to radi društvo....Npr...ja nemam ništa protiv njih, ali kada počnu jadikovke o njihovim pravima....pa kakva prava oni to traže? Sva ljudska prava, kao i svi drugi, mogu izboriti na sudu....(makar pokušati s obzirom na stanje sudstva, ali to je za drugu temu)I neka prihvate: Drugačiji su i gotovo....prihvaćamo i mi i idemo dalje..... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: predrasude
22.8.2008 22:16:54   
Ruža
Aplauz, aplauz!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: predrasude
23.8.2008 22:53:00   
FIONA
njanja, ti si rekla da ti prihvačaš ali oni koji su ih pokušali napasti i onima kojima je to uspjelo ne djele isto mišljenje...MM nažalost prema homoseksualcima ima jako velike predrasude i jako ružne komentare kada nešto slično vidi na TV-u ili vani... ja mu samo nadodam da je nekulturan i primitivan... neka se bore za prava jer ih stvarno nemaju ali na kulturan i civiliziran način a ne vulgarnim ispadima i golotinjom na javnim mjestima... djeca cu više izložena tome nego prije 10-15 godina. Crtić nije prepoznao što je gay... filmovi su koliko toliko imali distancu ali danas ne...čak što više potiče se homoseksualnost ali sve mi se čini na krivi način... oni nisu to izabrali.. brane svoje... NA KRIVI NAČIN CURE I DEČKI!!! BOLJE BI VAM BILO DA SE MALO SKOCKATE I PRIJE SVEGA POKUŠATE BITI KULTURNI... naravno ne svi...to je jedini način da ih društvo prihvati kao drugačije...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: predrasude
24.8.2008 17:04:32   
njanja
fiona, kako da kažem, a da i ja ne ispadnem primitivna....ja sam napisala da ja to prihvaćam, ali ipak sa druge strane razumijem one koje ni prihvaćaju (kao tvoj MM), jer moramo priznati, drugačiji su od drugih....zapravo u životu se sve vodi po nekim normama pa kada odstupaš od toga moraš očekivati da će biti i onih koji to ne prihvaćaju....Jedino protiv čega sam 100 %, a to je agresivnost i nasilje prema njima.....Ali ako ih netko ne voli i to mi je donekle jasno....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Alkohol


napije li se vaš muž?

Da,često (15%)

Rijetko (47%)

Nikada (38%)


Broj svih glasova: 198

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!