|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   novčane naknade?!
2.9.2009 0:14:19   
sabina
hy evo me zanima da li grad Split isplaćuje novčanu naknadu za novorođenčad, i ako da na koji način  i  gdje je otraživati?!  hzzo isplaćuje naknadu to znam.... 
                                           user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
                                                      user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: novčane naknade?!
2.9.2009 0:15:24   
FIONA
otiđi na stranicu grada Splita i tamo pročačkaj...tako je kod nas na stranici od grada Zagreba navedeno sve o tome!...koliko znam daju svi!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu sabina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: novčane naknade?!
14.1.2010 15:45:52   
adryosijek
ja sam cula da je osijek povecao naknadu s 500 kn na 4000 kn . nije lose kako je bilo , sam mislim da svaka mama dobije koja rodi u os bolnici bez obzira ako nije u os vec u okolini.user posted image user posted image neka samo povecaju bit ce vise bebica heheuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: novčane naknade?!
14.1.2010 16:55:55   
sufi
jel zna netko koja je procedura što se tiče zahtjeva za naknadu od grada Osijeka? Gledala sam na stranici grada i nisam našla...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: novčane naknade?!
14.1.2010 17:27:20   
natalijax
moraš mislim nosit u županijuuser posted image papire od bebe sve

(Odgovor članu sufi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: novčane naknade?!
15.1.2010 10:12:22   
martina87
zupanija daje 500 kn to znam a sad koliko daje grad osijek neznam.ali to daje grad samo onima tko zivi u osijekuuser posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: novčane naknade?!
16.1.2010 15:25:53   
adryosijek
ma da hm kako neke curke su dobile iz prigradskih naselja koje su rodile u os od grada hmmm,, ko ce znat jos sam citala na stranicama osijeka pise samo ko rodi u osjeckoj bolnici
a ne ko zivi tam,,,user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!