|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zapali svijeću
27.8.2009 23:20:18   
natalijax
nekad me tako uhvati tuga,nemogu nikom naredit da ide na grob  mog djeteta,ja odem na groblje zapalim svjecu i k kod svog andela pomolim se,primjer moj brat nije nikako otisao i zapalio svjecu mom djetetu a prosla je vise od godine dana,tako i brat od muza samo jednom je bio,nikog ja necu silit da mora palit svjecu i nosit cvje ce,al nekad me to zaboli kao i mog muza,Vec dugo vremena sam htjela otvorit ovu temu al nekako bi,noebi,sory al morala sam napisat jer grize me malo

< Poruku je uredio Ruža -- 27.8.2009 23:35:33 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zapali svijeću
27.8.2009 23:30:13   
Monica
Baš mi je žao zbog toga
a za braću bolje da ne znaju kako je to i kakav je to osijećaj
inače muški su takvi oni ne mare za takve stvari tako da te to tiješi jer vjerujem da im to kroz spiku spomeneš otišli bi,zapalili svijeću...

< Poruku je uredio Ruža -- 27.8.2009 23:35:12 >


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zapali svijeću
27.8.2009 23:32:39   
FIONA
ne poželi da ti pale svijeće reda radi...ipak svijeća koja gori na grobu tvojeg djeteta gori plamenom ljubavi, gori toplinom spokoja, gori jel ju je zapalila ruka majke...možda osobno nikada neću biti nagrobu tvog anđela ali ću se iskreno pomoliti kada se molim i za svoju zverćicu...uostalom Natić tko zna, možda baš tvoj mali anđeo čuva moju zver...user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 27.8.2009 23:34:55 >


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zapali svijeću
27.8.2009 23:41:23   
FIONA
sad kad sam napisala ono gore, nadam se da nisam niš krivo da te ne uvredim...user posted image ...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zapali svijeću
27.8.2009 23:42:31   
natalijax
ne fiona nisam se uvrijedila,niti ja zelim da mi pale svjecu djetetu reda radi,al pogodi te to

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zapali svijeću
27.8.2009 23:44:26   
FIONA
ma vjerujem, mora...njima nije trčkaralo pod nosom pa ne mogu razumjeti ali tebi je raslo pod srcem...to je velika razlika...svaka ti čast...ja ne bi mogla...ne bi imala snage...prava si!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zapali svijeću
27.8.2009 23:45:46   
natalijax
ma sta ces fiona,tako je moralo bituser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zapali svijeću
27.8.2009 23:53:04   
CallamityJane
natalija ja nisam ni znala da si izgubila dijete, nemam rijeci kako bih ti mogla opisati kako mi je zao zbog toga
ne daj da te svlada tuga i zalost, mali je andjeo gore na nebu i sigurno te cuva i gleda a drugi andjeo samo sto nije stigao u tvoj zagrljaj.To neka ti daje snagu da se boris sa tugom, a Fiona ti je dobro rekla svijeca zapaljena tvojom rukom gori plamenom ljubavi a to je najbitnije
Imas veeeelikiiiiiii hug user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zapali svijeću
28.8.2009 9:11:43   
ZVRK
ja nasreću imam samo 2 bake pokojne i moram priznati da idem 2 puta godišnje na grob zapaliti sviječu.
meni je jako teško otići tamo i nema te sile da me netko natjer ako ja ne želim taj put ići.
ja sve šta mislim popričati sa njima obavim doma jer jako često palim sviječe,a i dok su bile žive rekla sam njima i svima da ja MRZIM GROBLJA neovisno zbog koga odlazim
tako nato,tvoji se možda sjete isto kao i ja a ne samim odlaskom

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zapali svijeću
28.8.2009 9:22:09   
Ninaa
Jako mi je žao zbog tvog malog anđela i već sam napisala ja vam se divim jel mislim da sam ja preslaba da bi to preživjela. Oprosti kaj pitam jel beba umrla kod poroda ili poslije?
Znam da te to boli, ali muški su drugačiji možda im je teško. Moj mm je prije tri god. umro tata i sad prije mjesec dana mama. Ne voli ići na groblje jednostavno veli da mu je to preteško i da se on više voli njih sjetiti ovak kak su bili i misliti na njih. Evo ja češće odem i zapalim svijeću nego on,a njemu je pogotovo mama bila sve jel je bio jako vezan uz nju tata mu je bio u Njemačkoj. Vratio se zbog njih i doma makar je tam imao super posao i sve, tak da nije bilo da ih ne voli jednostavno to groblje mu je problem. Meni je lakše kad odem na groblje tam su mi i baka i deda, sad svekar i svekrva zapalim svijeću pomolim se, u mislima im rečem neke stvari i bude mi lakše.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!