|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poklon i drugom djetetu
22.8.2009 22:59:01   
anne
Danas mi ej Petra malo radila show.user posted image
Sami je dobivao poklone, a ona ih je prisvajala i bilo joj je krivo što ona nije ništa dobila. Baka se snašla pa joj je dala neki licitarski cvijet.

Kad bi išli na rođendan djetetu koji ima mlađeg brata ili seku donjeli bi i njoj neku sitnicu.
Što kažete na to?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Poklon i drugom djetetu
22.8.2009 23:02:55   
ninishka
to nam je bilo obavezno kad smo isli nekome na rodendan...bilo nam glupo doci s poklonom samo za jednog klinca pa onda i drugome kupis nekaj...mozda kolicinski maje ali bitno da i on nekaj dobi...
tak su svi radili i kad smo moja sestra i ja bile manje.kad je njoj bio rodendan i ja bi nekaj dobila i obrnuto..od rodbine i ostalih

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Poklon i drugom djetetu
22.8.2009 23:04:17   
natalijax
jojjjjjjjjj a jadnica,nemoj zamjerit djetetu,meni je isto znalo bit krivo kad dodem kod necake na rodos a njena seka onako tuzno gleda,pa sam je drugi put znala obradovat ili s cokoladom ili bombonima

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Poklon i drugom djetetu
22.8.2009 23:16:22   
BUMBIKA
A joj,jadna...ja bi svakako donjela i njoj neku sitnicuuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Poklon i drugom djetetu
22.8.2009 23:27:01   
mrkvač
Obavezno kupujemo i drugom djetetu! Bilo to slatkiši ili neka igračkica!
Ja sam isto kao klinka kad je moja sestra dobivala tražila!
to mi još dan-dans pričaju moji!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Poklon i drugom djetetu
22.8.2009 23:31:52   
Lady3
Pa to se podrazumijeva da i drugome djetetu doneseš neki poklon,slatkiše,igračkicu..user posted image Mi jako pazimo na takvo što a i naši frendovi isto to tako rade.Dijete je dijete i treba misliti i na osjećaje drugoga djeteta.Čudno mi je da njoj nisu ništa donijeli,neku sitnicu,zar to se kod vas ne radi?user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Poklon i drugom djetetu
22.8.2009 23:37:44   
stela74
Mi obavezno nosimo poklon i drugom djetetu,ali i nama uvijek donose za oboje tako da se jedno dijete ne osjeća zakinuto.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Poklon i drugom djetetu
23.8.2009 8:51:48   
Monica
Da da kod nas je to tako jer znam kako bi mojima bilo kada drugi dobio a ovaj ne.osim ako je negdje u igri pa ni ne skuzi poklon što je uglavnom i tako
kupim ili neke slatkiše ili ako smo si bliži onda i uzmem i neku stvarčicu(majicu ili neku igračku)


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu stela74)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Poklon i drugom djetetu
23.8.2009 8:56:40   
dominik
kad je dora imala krstitke sva sreca imao je i domi rockas pa je dobivao...ali kad su dolazili vidjeti doru recimo ja sam kupila par sitnih autica pa kad netko nije kupio i domiu uvalila sam poskrivecki autic gostu da mu da...iako domi nije ljubomoran kad netko drugi dobi ali...inace kad idemo di je 2 djece uvijek kupimo i sitnicu za drugo djete

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
23.8.2009 9:08:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Poklon i drugom djetetu
23.8.2009 9:13:40   
Nika 24052006
Obavezno,"glavni" poklon ide slavljeniku,i poneka sitnica(slatkiši,majica,igračkica,slikovnica...),ostaloj djeci.Uvijek tako radim,koliko god da dječice ima.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Poklon i drugom djetetu
23.8.2009 9:19:10   
FIONA
ma joj to je kao pod normalno...inače ak su isti uzrast uvijek isto...ako su različito prilagodim..evo prije dva tjedna bili na roštilju kod mojekrsne kume koja ima dva sina i svaki klince...jedan dva dečka od skoro dvije i tri i pol  a drugi curicu koja kreče sad u školu...svakom sam poklonila legokockice koje su za njihov uzrast i slakiše i grickalice...a curici sam isto slatkiše i grickalice ali samu magmi našla lijepu košaru medeka za stvari...sad kad krene u školu da si može spremati...

naravno kumovima poklon...ali ne bi mogla pred klince bar bez bombona i čokolade!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Poklon i drugom djetetu
23.8.2009 10:00:25   
svegra
obavezno kupujem za svu djecu samo za slavljenika ili slavljenicu je poklon vrijedniji a ostalima po neku sitnicu jer sva djeca tako reagiraju. i sama sam se grozno osjećala kad bi moja sestra nešto dobila a ja ne.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Poklon i drugom djetetu
23.8.2009 11:13:32   
Zvonki
Pa mislim da je to stvar kulture, a onda ako ne baš kulture, tada nekih osjećaja. Tužno mi je vidjeti da se jedno dijete veseli a drugo tužno. I jedna čokoladica može biti znak pažnje i učiniti da se dijete bolje osjeća.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Poklon i drugom djetetu
23.8.2009 18:58:35   
ivanaa
uvijek kupim i drugom djetetu,bilo bi me inace sram ici..a i kad se Paolo rodio svi su i Patriku nosili poklon,i kad je patu bio rod dobio je i maji...meni je to ruzno drugacije..a sirotica malena...ljubi malenu

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Poklon i drugom djetetu
23.8.2009 21:23:38   
lavica81
i ja tako mislim

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Pa mislim da je to stvar kulture, a onda ako ne baš kulture, tada nekih osjećaja. Tužno mi je vidjeti da se jedno dijete veseli a drugo tužno. I jedna čokoladica može biti znak pažnje i učiniti da se dijete bolje osjeća.


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!