|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Loša iskustva s iznajmljivačima
16.8.2009 20:57:03   
anne
Evo mi se vratili s mora!

Počelo nam je katastraofa! Prije 2 mjeseca rezervirali smo lijepi aparman - s kumovima cijelu kućicu uz more s vrtom.
Kad smo došli šok!
Kuća nadograđivana - sad ima 7 apartmana, od našeg apartmana koji je trebao imati 60 kvadrata napravljena dva, a plaćaš cijenu kao i prije
Djeca se ne smiju igrati u vrtu premda su nam prije rekli da mogu
U stražnjem vrtu je kamp i svi idu uz našu terasu na plažu
Ulaz u apartaman je kroz terasu - vrata se na daju zaključati
...

A da nismo milijun puta zvali i sve provjeravali!
Kad smo joj rekli da odlazimo rekla nam je da izađemo za 15 minuta uz vrijeđanje i viku.
Nije nam htjela vratiti kaparu.
Ma blaga katastrofa!
Napisali smo dopis i poslati ćemo joj inspekciju!user posted image  Tako izbaciti dvije obitelji sa 4 male djece. Sram je bilo babu jednu!

U turističkom uredu su nam preporučili druge apartamne i bilo nam je super. Skuplje nas je došlo pa smo mogli ostati kraće, ali koja razlika u uslužnosti, opremljenosti...


Imate li vi sličnih iskustava?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Loša iskustva s iznajmljivačima
16.8.2009 21:04:08   
ivanaa
ajde otvori moj u objavljenu poruku s nazivom Sramota

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Loša iskustva s iznajmljivačima
16.8.2009 21:10:50   
vale29
žao mi je da si imala loše iskustvouser posted image

ja sam do soda imala dobro i nadam se da ću i ubudućeuser posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Loša iskustva s iznajmljivačima
16.8.2009 21:28:24   
Nika 24052006
Pa to zaista nije bilo lijepo od iznajmljivača.A čuj,sami sebi rade reklamu,da su bili fer možda bi vi i iduće godine tamo došli,ili nekome preporučili njihove apartmane,pa fino zaradili..ovako,sami su si krivi...Mi nemamo takvih iskustava,do sada je svake godine bilo ok,i u skladu s onim što smo se dogovorili.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu vale29)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Loša iskustva s iznajmljivačima
16.8.2009 21:32:47   
Ninaa
Mi ljetujemo u svojem apartmanu, ali susjedi iznajmljuju i jedna susjeda je cijelo ljeto puna, dok drugi nema turista, samo neke u prolazu i ti dođu jednom i nikad više. Svašta ima i ljudi sami sebi rade lošu reklamu, skupi su bezobrazni i misle zarađivati na tuđoj grbači. Mi ljetujemo u Poratu kraj Malinske i tam ima jedan mali dućan koji je stravično skup. Tam kupujemo samo mlijeko (pola litre 7 kuna) i kruh,a ostalo je ko suho zlato. Onaj Grandisimo od leda je koštao 57,00 kuna, neznam koliko je inače ali nije više od 30. prestrašno. 

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Loša iskustva s iznajmljivačima
16.8.2009 22:42:41   
mirna
E vidis toga je mene uvijek strah, platis i onda za tu cijenu dobis sekiranje umjesto odmora... zbog toga ja uvijek volim otici na neko mjesto prema preporuci.

Gdje ste to bili Anne?

Mi cemo za ovih par dana u hotel... nadam se da se ne zeznemo... lani smo se poprilicno u sibenik solarisu.. pisala sam o tome. Trebamo pisati o losim iskustvima da drugima prisparamo neugodno iznenadjenje...

< Poruku je uredio mirna -- 16.8.2009 22:43:35 >

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Loša iskustva s iznajmljivačima
16.8.2009 22:53:34   
FIONA
ja sam nagrabusala u Tunisu...poseban izlet u Saharu se plača po osobi 1350kn...vožnja džipom ak se dobro sječam 15€ a vožnja kočijama po oazi palmi 10€...na kraju te taj put u Saharu košta više nego kaj si plati kad si letio tamo i jeo i spavao u hotelu..no to sad na stranu...osim vode koja je skupa, osim hrane koja je u hotelu mrak ali restoranu strašna došli smo usred Sahare u hotel sa pet zvjezdica..to je po našem standardu tri zvjezdice (ako se ikada uputite da znate)...prijavimo se i dobijemo sobu...hotel je napravljen od nekoliko zgrada koje dijele putiči kroz vrt, jako lijepo....dolazimo u sobu koja je na prvi pogled mrak ali kad sam malo bolje pogledala puko mi fil...MM me smiruje ali ja sam digla prašinu...posteljina zgužvana i poflekana, netko se očito puknuo u krevetu, kupaonica bez toaletnog papira i ručnika...ja nosim svoje ručnike ali izlet u pustinju na tri dana, jedno spavanje u hotelu, skoro dva dana vožnje i razgledavanja i da nemam sa čim guzicu obrisat...otišla sam na recepciju, počela urlati na sav glas da je vođa grupe došla...ispričali se ljubazno, dali nam ključ od apartmana sa telkačem...hoću reči da se nisam derala dobila bi šipak a za koje novce...pa nisu mi s neba pali...naplačuju i marabu za turban kaj jašeš deve...e da i deve platiš 25€....uspomena do kraja života ali mi se bunimo da je kod nas skupo....ma ljudi moji uopće nije samo kaj ne znamo to zacelofanirati i prodati u rukavicama nego smo seljačine koje bi najrađe na se upalti na žirac a niti ne dođe!

Anne moja ta žena ne bi dobro prošla da je meni to napravila...zapamtila bi si ona Fionu kao gosta pa makar moja zver cijeli dan ispaštala zbog toga!!!

Gamad...hvala Bogu imamo svoje!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Loša iskustva s iznajmljivačima
16.8.2009 23:25:47   
natalijax
strasno,bezobrazno

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
17.8.2009 9:57:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Loša iskustva s iznajmljivačima
17.8.2009 16:30:06   
vale29
pa što si radila u Tuniziji, a kod nas je prekrasno more, plaže, uvale,......., Zagorski bregiuser posted image

ne ja nisam nikud išla na odmor van zemljeuser posted image , pa mi imamo prekrasnu zemlju user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Loša iskustva s iznajmljivačima
17.8.2009 17:13:59   
anne
Apartmani i Kamp Kaj u Sukošanu.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu vale29)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Loša iskustva s iznajmljivačima
17.8.2009 23:28:42   
lavica81
sram ih može biti, tako se ponašati i još masno naplačivati
sramota za naš turizam

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Loša iskustva s iznajmljivačima
17.8.2009 23:31:51   
tikica_69
Mi smo samo jednom bili tako u iznajmljenom apartmanu i gadze su bili fenomenalni...dozvolili su nam psa, cak su mu i klopu nosili gore na terasu, vozili su nas u svojem gliseru, zvali na skoljke...ma stari genijalci user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!