|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vratiti vrijeme
4.8.2009 23:35:46   
natalijax
da li ste ikad pozeljeli da barem na 5 minuta vratite svoje voljenje i kazete ono sto niste mogli,ja bi svog taticu vratila zauvjek ,ponekad se osjecam tako jadno ,postovala sam svog oca i postujem ga i sada mada nije tu,boli me nekad zato sto sam bila zivahno dijete,bila sam vrtirepka nije da sam ga sramotila ali imala sam neke svoje vizije koje nisu njemu bile najbolje,sva sreca nisu mu naskodile ni ugled ni cast,boli me to sto je svoje ruke krvario da bi nama bilo dobro,zahvalna sam mu na tom ali me u tom muci sto nije dozivio da sada uziva s nama i svojim unucima
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vratiti vrijeme
4.8.2009 23:37:46   
Wukovarka
Milijun puta user posted image

Najviše zbog tate, da uživam u njemu i da imam više sječanja na njega

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vratiti vrijeme
5.8.2009 11:26:20   
tikica_69
Nije mi tako skoro umro nitko blizak pa ne znam....vjerojatno bi

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vratiti vrijeme
5.8.2009 20:12:24   
ejmama
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

Milijun puta user posted image

Najviše zbog tate, da uživam u njemu i da imam više sječanja na njega



Slažem se s tobom.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!