|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 12:21:54   
FIONA
moja haljina je isto negdje u albumu...čini mi se....user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 12:29:10   
anuska08

IZVORNA PORUKA: FIONA

moja haljina je isto negdje u albumu...čini mi se....user posted image



Upravo sama pogledala!! Super je!! Totalno otkačeno!! Jako lijepo izgledaš!!user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 12:30:49   
anuska08

IZVORNA PORUKA: lee

ovo je moja vjenčanica.

user posted image



ja sam bila ovdje skoro 7mj trudna i jedina mi je ova vjenčanica odgovarala.predivna mi je, iznajmila sam je..uf dosta je koštala ali se isplatila.user posted image



Lijepi ste!!! Vjenčanica je prekrasna, a trbuh ti se ni ne vidi!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 12:31:20   
FIONA
IZVORNA PORUKA: anuska08


IZVORNA PORUKA: FIONA

moja haljina je isto negdje u albumu...čini mi se....user posted image



Upravo sama pogledala!! Super je!! Totalno otkačeno!! Jako lijepo izgledaš!!user posted image user posted image


thx, znači ima pikčr....user posted image ...to sam rekla kaj hoću i dobila...šivala mi Matija Vujica user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 13:20:12   
lee
na kojoj je to stranici u albumu da vidim i ja...vrtila albume ali ne mogu nači...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vasa vjencanica
8.2.2010 23:49:11   
MKata
Ja bih vam stavila sliku svoje haljine, ali ne znam kako... user posted image

Meni je bila prekrasna i da se ponovo udajem, opet bih nju user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vasa vjencanica
14.4.2010 10:53:16   
sig
Ja sam svoju vjenčanicu iznajmila, ali prvo nošenje... vjenčanica je šivana za mene, po mojem stilu i mojim željama... samo što je nisam kupila već sam je njima ostavila te sam time dobila popust... mi smo imali lijepo vjenčanje 100 ljudi... Da... htijela bih još napomenuti da sam u vjenčanicu dodala tračak sentimentalnosti... na prednju stranu vjenačnice ušila mi je čipku koju je moja pranona isplela za vjenčanje moje none. (nona=baka). Naravno tu čipku mi je kasnije vratila.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 57
   [Obrisani korisnik]
14.4.2010 11:05:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu curice)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vasa vjencanica
14.4.2010 11:05:55   
marija0
ja sam svoju iznajmila, probala sam je kad sam bila trudna 3 4 miseca al pošto je u 2 dijela bila mi je taman kad sam se udavala- tada sam bila trudna 6 miseci.... ima u albumu ako oćete pogledat... user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vasa vjencanica
16.4.2010 13:04:02   
camppy
Bok Marija..
Ja se udajem iduću subotu, trudna sam 20 tjedana.. Dugo me mučila moja vjenčanica i reakcije što će drugi reći jer je jako jednostavna ali meni je baš lijepa i dobro se osjećam u njoj.. Pogledala sam tvoj album. Lijepa ti je haljina a i ti user posted image P.S. I ja sam naručila buket kakav si ti imala user posted image

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vasa vjencanica
29.6.2010 10:26:05   
uspavana
ja sam svoju haljinu iznajmila... bila je skroz obična...
nemam albuma na raji, ali imam nekoliko slika na facebooku....

i nisam ju puno platila.
Ko klinka sam sanjala veliko vjenčanje, dugački "rep" na vjenčanoj haljini, ali se želje mijenjaju.... korzet s nekim malim dodacima i suknja na lagano slovo A...
meni je bila prekrasna user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu camppy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vasa vjencanica
29.6.2010 13:35:16   
nemammaste
Ja nisam uspjela naći nijednu po svom ukusu u ovim salonima jer ne volim krinoline,kič,čipku i sve što se nudi...Nigdje nisam vidjela ono što sam si zamislila: lijepu elegantnu usku bijelu vjenčanicu,malo otvoreniju na leđima i dekolteu,na vezanje oko vrata.Na kraju sam se zainatila i dala šivati (ne u salonu vjenčanica nego kod jedne šilice).Prošla 5x jeftinije i dobila vjenčanicu baš onakvu kakvu sam željela.Prezadovoljna! user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Vasa vjencanica
30.6.2010 9:58:10   
MiniMama
ja sam isto šivala i bila sam prezadovoljna.. imam slike na face-u, tu ih ne znam staviti..
kad sam tražila, nisam ništa našla u salonima šta bi mi se uopce svidjelo. imala sam najmjeru bar jednom u zivotu ne izgledati Slatko nego Vamp i poanta nije bila u vjencanici nego u crvenim lakiranim cizmama do koljena koje sam narucila u sex shopu. naravno da su cizme otpale 6 dana prije svadbe jer ne proizvode br 37 više, a trebalo ih je naruciti direkt iz tvornice. tako da sam umjesto crvenih detalja na vjencanici koji su trebali biti od lak koze, u zadnji cas mijenjala i stavljala crvene satenske trakice da se pase uz cipelice koje sam nasla. i nije na kraju bila do koljena nego duga. i opet sam bila slatka. mrzim iz dna duse taj epitet SLATKO. da mi bar jednom netko kaze, daj jelena, izgledas ko kurva, srce bi mi bilo na mjestu. user posted image

ali bila sam zadovoljna. i da se opet udajem naravno da bi sad imala neku desetu ideju user posted image

razmisljam o nekom kombinezonu od cipke boje sampanjca s jako sirokim nogavicama da izgleda kao suknja skoro. vezanje oko vrata, kao u dolcevitu, a leđa otvorena do guzice. ali samo gornji dio bi bio od cipke, onako malo proziran, a donji dio od neke jako teske mat svile da dobro pada. ili mozda ne krem nego neka siva boja.. i imala bi najjednostavniju visoku punđu na glavi,a na nogama neke bijesne štikle. od nakita samo masivnu narukvicu.


(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Vasa vjencanica
30.6.2010 10:00:25   
danery
moja je slična kao plavkina....samo neke zlatne boje user posted image  

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Vasa vjencanica
30.6.2010 10:00:56   
njanja
IZVORNA PORUKA: MiniMama

da mi bar jednom netko kaze, daj jelena, izgledas ko kurva, srce bi mi bilo na mjestu. user posted image


 pa isprovociraj me pa ću ti reći user posted image user posted image  daj stavi sliku na album, baš me zanimaaaaaaaaaapotrudi se, nije teško...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 65
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!