|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Maksimir ZOO
25.9.2007 13:16:12   
Mamica
Prošlu subotu smo ga posjetili s djecom pa moram priznati da sam bila razočarana. Nema ni slonova ni žirafa...Mjesta ima premalo za životinje. Možda bi ga bilo potrebno preseliti na veću lokaciju...
Vidim da ste neki iz Slovenije? Je li zoo u Ljubljani bolji?


_____________________________

Always look on the bright side of life:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Maksimir ZOO
25.9.2007 19:11:36   
hana
ja sam bila u lj.ćini mi se,da je maksimir bolji.ali već duuuuuuugo nismo bili tamo,tako da ne znam.u lj imaju igrala za djecu i zoo za djecu.tako da djeca mogu dirati male životinje..naša mala bila je sretna,jer stvarno voli sve životinje

(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Maksimir ZOO
25.9.2007 20:55:57   
Tata
Kad sam bio mali slonovi su bili glavna atrakcija u ZG-u. Mogli ste kupiti kruh i slon bi djeci jeo iz ruke. Nedavno smo bili, veselio sam se da ću malome pokazati pingvine i slonove a tao ni jednih ni drugih. Barem je bio oduševljen medvjedima (ima medu u krevetiću) jedino se čudio kako su veliki user posted image Trebali bi imati i više domaćih životinja jer danas djeca krave vide samo u crtanim filmovima.

(Odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Maksimir ZOO
26.9.2007 19:57:49   
mojamura
budapest ima ljep ZOO, veliki je i više životinja ima

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!