|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad vam dijete popiški madrac
27.7.2009 17:12:43   
mirna
Kako onda to očistite? Meni se to upravo dogodilo jer sam ga kada je zaspao stavila na naš krevet umjesto u njegov gdje ima zaštitu...user posted image

Izribala sam sa spužvom, dodala detergent.. Na kraju sam jos isprala s vodom kojoj sam dodala par kapi ulja cajevca..

Postoji li neki drugi nacin da se to dezinficira?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kad vam dijete popiški madrac
27.7.2009 18:21:23   
miha
pošto imam psa našpricam povremeno fotelje i kauč oust sprejem,možeš s tim probati.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kad vam dijete popiški madrac
27.7.2009 18:36:35   
ama
u novorodzencadi muskih do nekog mjesec nije prljava mokraca tako se smatra  pa moze samo da se obrise snecim vlaznim vodom i tako a iza djevojcica treba da se ocisti sad tako sam cula......naravno radi same sebe i higijene svakako ces se ljepse osjecat da pocistis to,u DM ili BIPA sigurno ima raznih proizvoda za dezinfekciju i ciscenje sigurno imas u blizini i dr.radnji danas bar ima svasta za sve........a bit ce toga jos hehe pogotovo kad su manji user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kad vam dijete popiški madrac
27.7.2009 21:52:53   
koka
ama misli da je Vladek bebica user posted image user posted image ...on je veliki dečkouser posted image
pa meni se jednom Rokić upiškio i isto sam tako oprala s venishem i vodom i sušila s fenom, fleke nema a niti je smrdilo.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kad vam dijete popiški madrac
27.7.2009 22:06:33   
Ruža
To se i nama dogodilo, madrac nam je na navlaku pa sam ju skinula i oprala, nije puno sam madrac upio, njega sam našpricala nekim sredstvom sa alkoholom i sušila fenom. Ah ti naši popišanci.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kad vam dijete popiški madrac
27.7.2009 22:40:10   
mirna
ja nisam susila, ali sam okrenula jogi naopacke i sirom otvorila balkonska vrata..

da, ama, moj popisanko ima 3,5 godine. a popiskio se samo zbog toga sto u zadnje vrijeme ne zeli u krevet kada je pospan, nego kada klone ispred TV. Onda je toliko iskomiran da danas nije ni skuzio da se je popiskio i nije se uopce razbudio kada sam ga svukla, obrisala i premjestila u njegov krevetic...user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kad vam dijete popiški madrac
27.7.2009 22:42:04   
božica
ah ti popišanci mali

mi svašta radimo(sušimo fenom, peremo vlažnim maramicama,izluftamo,spužvicom)..
V zna češće pobjećuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kad vam dijete popiški madrac
28.7.2009 14:57:25   
Zvezdica
Urin je sterilan, tako da nema tu šta da se dezinfikuje. Jedini problem je što se oseti, pa treba oprati nečime što će neutralisati "miris".

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kad vam dijete popiški madrac
28.7.2009 15:02:17   
anaxx
i mojem mišiću pobjegne, ali mi smo kupili u beba centru neku plahticu pamučnu, ali kao pamuk je 3 puta tkan i prešan i ... šta ja znam, i stvarno je to tako gusto da ne prođe na madrac,a prirodni materijal je... jako smo zadovoljni

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Zvezdica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kad vam dijete popiški madrac
28.7.2009 15:03:32   
inna
po tom pitanju je lakše s curicama, mene je nekad strah razmotati Domija jer imam osjećaj da samo čeka da maknem pelenu i da oplai s pišulincem naokolo user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Zvezdica)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!