|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   da li ću dobivati porodiljni
1.7.2009 8:27:22   
joszde
dobro jutro svima mene muči jedna situacija neradim već godinu i pol dana prije toga je sve nešto bilo u prekidima nisam prijavljena na burzi ,pa me zanima ako ostanem trudna da li ću ja dobivati porodiljnog nešro sam jučer čula radila ili ne da porodiljnog dobivam oko 1600kn pa me zanima da li je to istina ili ne ,ako itko zna neka mi objasni hvala.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: da li ću dobivati porodiljni
1.7.2009 8:30:01   
inna
istina je, dobivat ćeš porodiljni bez obzira dal si u radnom odnosu ili ne. Nije nešto, ali kad je od naše države puno je user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: da li ću dobivati porodiljni
1.7.2009 8:32:25   
joszde
misliš bez obzira što nisam ni na burzi a gdje i kakve papire za to trebam odnijeti hvala ti.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: da li ću dobivati porodiljni
1.7.2009 8:38:32   
inna
mislim da se ipak trebaš prijaviti na burzu. Nisam skužila da si napisala da nisi na burzi

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: da li ću dobivati porodiljni
1.7.2009 9:01:45   
Kika83
IZVORNA PORUKA: joszde

dobro jutro svima mene muči jedna situacija neradim već godinu i pol dana prije toga je sve nešto bilo u prekidima nisam prijavljena na burzi ,pa me zanima ako ostanem trudna da li ću ja dobivati porodiljnog nešro sam jučer čula radila ili ne da porodiljnog dobivam oko 1600kn pa me zanima da li je to istina ili ne ,ako itko zna neka mi objasni hvala.


Moraš biti prijavljena na burzi najmanje 9mj ako ne i više da bi mogla ostvarivat to pravo. Tako je meni rekla moja savjetnica

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: da li ću dobivati porodiljni
1.7.2009 9:05:47   
joszde
a daj mi reci ako se sada zaposlim na neodređeno ostanem u drugom stanju sa plaćom od 3500kn i slučajno moram na komplikacije jer onda dobivam 830kn ili punu plaćustim da već sam napomenula nisam dugo radila.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: da li ću dobivati porodiljni
1.7.2009 9:08:43   
Kika83
IZVORNA PORUKA: joszde

a daj mi reci ako se sada zaposlim na neodređeno ostanem u drugom stanju sa plaćom od 3500kn i slučajno moram na komplikacije jer onda dobivam 830kn ili punu plaćustim da već sam napomenula nisam dugo radila.


E to to neznamuser posted image Probaj se malo raspitat na socijalnom

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: da li ću dobivati porodiljni
1.7.2009 10:20:36   
ket
ja nisam prijavljena nigdje i dobivam 1663 kn,po novom zakonu imaš nekoliko kategorija i ja sam spadala u tu neku u kojoj sam trebala donesti bebin rodni list,kopiju osobne svoje,potvrdu iz mupa da sam stanovnik republike hr. duže od 5god,kopiju bankovne kartice na koju hoću pare i nisam sigurna da li mi je trebao bebin jmbg....predavala sam čudo papira za svašta pa neznam za šta sam jmbg predavala,ali nisam prijavljena na burzi ni nigdje,ni neradim.....

< Poruku je uredio ket -- 1.7.2009 10:22:14 >

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: da li ću dobivati porodiljni
1.7.2009 10:24:16   
dominik
koliko ja znam burza vise nije obavezna..ok ako zelis besplata prijevoz ili ako imas pravo na neku naknadu kad dobis otkaz...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: da li ću dobivati porodiljni
1.7.2009 10:24:43   
joszde
jel to sad nešto sviježe jel oni stalno mjenjaju te zakone ko čarape puno ti hvala jako si mi pomogla.user posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: da li ću dobivati porodiljni
1.7.2009 10:25:55   
ket
evo mj dana,sad dobila prvu naknaduuser posted image

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: da li ću dobivati porodiljni
2.7.2009 12:19:08   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ket

ja nisam prijavljena nigdje i dobivam 1663 kn,po novom zakonu imaš nekoliko kategorija i ja sam spadala u tu neku u kojoj sam trebala donesti bebin rodni list,kopiju osobne svoje,potvrdu iz mupa da sam stanovnik republike hr. duže od 5god,kopiju bankovne kartice na koju hoću pare i nisam sigurna da li mi je trebao bebin jmbg....predavala sam čudo papira za svašta pa neznam za šta sam jmbg predavala,ali nisam prijavljena na burzi ni nigdje,ni neradim.....


Baš mi je mm jučer rekao za to jer frendica če isto dobivati ali tko zna koliko če to trajat jer nam je država u gouser posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: da li ću dobivati porodiljni
15.2.2010 17:18:23   
adryosijek
ja sam isla na burzu i raspitala se nemaju kazu oni nista s tim porodiljnim vise nego hzzo ja sam dala otkaz i nisam na biro se prijavila na vrijeme .meni su rekli da imam prava -i da dodem  1 mjesec pred porod valjda da popunim sta treba..al cu se nasetat majke ti pa kad rodim opet radi papire ahhuser posted image

< Poruku je uredio adryosijek -- 15.2.2010 17:19:40 >


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: da li ću dobivati porodiljni
15.2.2010 17:59:55   
mišica 666
raspitaj se ti malo bolje po tome što si za sada napisala čini mi se da nemaš pravo jedino da se negdje fiktivno zaposliš pa tako da primaš porodiljni. zovni hzzo pa ih pitaj nemoj čekati mjesec prije poroda jer bi mogla ostati bez porodiljnog.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: da li ću dobivati porodiljni
15.2.2010 18:08:49   
mariola
IZVORNA PORUKA: joszde

a daj mi reci ako se sada zaposlim na neodređeno ostanem u drugom stanju sa plaćom od 3500kn i slučajno moram na komplikacije jer onda dobivam 830kn ili punu plaćustim da već sam napomenula nisam dugo radila.


Na komplikacijama se nikad ne dobiva puna plaća, nego maksimalno 4250kn. Ti bi dobila minimalno tj. 830 jer da bi dobivala više moraš imati radni odnos neprekidni u zadnjih godinu dana od dana kad ideš na bolovanje/komplikacije. A kad počne porodiljni onda punu plaću dobivaš do djetetovih 6 mjeseci a drugih 6 mjeseci 1600kn.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!