|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Novost na Ringeraji: ankete
1.8.2008 22:20:31   
Renata RR
Drage korisnice i korisnici!

Predstavljamo vam novost na Ringeraji: ankete. Sudjelujte ovdje.

Napravite svoje ankete i saznajte mišljenja drugih o pitanjima o kojima ste u dvojbi ili koja vas zanimaju: koje ime izabrati, koja kolica kupiti, koja trgovina je najbolja..

Uključite možete zajednicu ili poslati poziv po E-pošti vašim prijateljima (iz g-mail, yahoo-mail... kontakta). Vaši prijatelji glasuju odvojeno, tako da možete pratiti njihova mišljenja ali i mišljenja Ringerajine zajednice.

Budite kreativni! Radujemo se unaprijed vašim zabavnim i poučnim anketama!user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Novost na Ringeraji: ankete
7.8.2008 20:26:39   
zg_cinik
Evo ga na...
 
Na odgovoru slike...
Kad ga metneš (odgovor mislim), ispadnu linkovi...
Dogodilo mi se slično... izaberem font... na odgovoru ispadne kak sam zamislil...
Kad ga proslijediš (mislim da je jasno)... štanga...
Mislim da bi bilo dobro unaprijedit malo stranicu...
Spomenul sam, ak se ne varam, ideju s chat-boxom... koji bi bil na stranici foruma...bez obzira koju temu trenutno pregledavali...
Popis tema... trebal bi bit pregledan po zadnjim postovima... a ne sam po datumima...
(u slučaju C-B... nebi bilo potrebno micat kafić iz zadnjih razgovora, pa bi to bilo odmah riješeno...)
Teme bi trebalo moć pregledavat u obliku stabla... il tražilicom...
(imati dijete?... pitanje možeš metnut u svaki tematski blog... kak se odlučit di tražit????)
Evo... bum tu napisal osnovne prijedloge... i poslal adminima...
Možda me neko doživi ko zanovjetalo... al kaj mogu... ipak sam ja...
 
 zg_cinik
 
P.S. slal sam mail na info@ringeraja....
i javlja da je adresa u banani...

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!