|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   loš dan
31.7.2008 11:38:24   
mirna
Da li i vama dođe ponekad takav dan kada ste bez nekog razloga tanki na živce i loše volje..user posted image   meni je danas došao taj dan, sva san nekakva deprimirana i nemam živaca za mog miša...user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: loš dan
31.7.2008 11:48:46   
lenny
Pa naravno so ti i takvi dani. I kod mene. Baš sam ti poželjela ljep dan, a onda te čitam ovdje.
Kadkad ti ponestane energije, živaca, humora, ..... a ni neznam zašto. Pa imaš i teške dane zbog dida i puno ste prošli u tom tjednu, tako da je možda sve to došlo za tobom.
Drži se, zagrli malog i idi vanka, ako možeš. Ili nazovi koju prijateljicu. Evo jednu user posted image  i user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: loš dan
31.7.2008 11:48:55   
Ruža
Mirna to je "takav dan", mislim da nam svima đođe neovisno o razlozima. Kako dođe znaš da će i proći i neka te to tješi. Ako imaš priliku napravi nešto samo za sebe, nešto što te inače veseli, meni obično pomogne.
Ili ga jednostavno pusti da prođe a, već sutrašnji će biti puno, puno bolji...user posted image  Sretno!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: loš dan
31.7.2008 11:51:43   
mirna
sutra krećemo na selo.. jedan tjedan smo tamo, a onda idemo na more!!! jedva čekam..

valjda ću si malo napuniti baterije..

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: loš dan
31.7.2008 11:56:45   
Ruža
Mirnaaaaaaaaa vodite me s vama.....user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: loš dan
31.7.2008 11:58:30   
mirna
Poslat ću ti pozitivne vibracije..user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: loš dan
31.7.2008 13:18:19   
Dora04
Život bi nam bio dosadan kada bi svi dani bili savršeni.user posted image

Zato postoje ti "loši" dani.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: loš dan
31.7.2008 14:33:09   
tina1602
znam mirna kako se osjećaš, tako sam se i ja osjećala jučer i prekjučer....

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: loš dan
31.7.2008 14:51:28   
koka
E imamo svi takve dane, tanki živci, ne mogu se koncentrirat, samo bi plakala..... Al nađem si neku dušu pa se izjadam i ako treba i isplačem bude mi bolje i nadam se da će sutra biti vedriji dan . I bude user posted image user posted image user posted image . Zato služe prijatelji user posted image  user posted image  user posted image .

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: loš dan
24.8.2008 10:28:18   
sanjarica
redovno imam dan los..to je obicno onaj ludi pms sindrom,kad sam nervozna i svadjam se ...ondami naupmadnu svi ljudi koji su me povrijedili..napadam ih u mislima,cak i zaplacem.hahahaha.a da ne spominjem dane kad me muzek nanervira.............................................user posted image

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Ime za curicu
bembo

Koje vam se najviše sviđa od ponuđenih?

Lea (25%)

Ena (26%)

Nina (22%)

Sara (26%)


Broj svih glasova: 331

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!