|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izlet na seosko gospodarstvo
15.6.2009 12:41:27   
Florijan Jakov
http://www.restoran-dvapotoka.hr/index.shtml

jučer smo s kumovima i klincima bili u "izletištu" Dva potoka, koje sadržava restoran, mali zoo (kokice, pure, guske, paun, vjeverice, konj, divlja svinja, muflon...), dječiji parkić i travnato igralište. Opuštena atmosfera, ugodan ambijent - baš lijepo provedeno popodne user posted image . Usluga ok, cijene tako-tako (mogli bi i povoljnije, ali uzevši u obzir da cijenom hrane i pića moraju pokriti i neke druge, indirektne troškove, prolazna ocjena).

Imate li vi iskustava sa takvom vrstom izletišta?


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izlet na seosko gospodarstvo
15.6.2009 12:51:16   
mirna
Bili smo u dva potoka... Posjetili smo još neke, samo se sada ne mogu sjetiti imena...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Izlet na seosko gospodarstvo
15.6.2009 17:32:44   
tikica_69
Moji su klinci bili s ocem i bilo im je lijepo...ja nisam bila ali svidja mi se njihova foto galerija user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Izlet na seosko gospodarstvo
15.6.2009 18:24:01   
cokolada
Prosle godine smo bili, pristojno.
Za preporuku je seoski turizam Kezele, kod Ivanic grada. Prekrsno, zivotinje, za djecu igraliste, priroda, moze se prespavati. nedjeljom rucak po osobi 100 kn, djeca 60 Kn i jedes koliko zelis. Hrana prefina, prava domaca.
Ili Grgosova spilja kod Samobora, nema zivotinja ali je dobro za djecu, imas se gdje prosetati, spilja za pogledati, hrana mrak.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Izlet na seosko gospodarstvo
16.6.2009 7:33:26   
ejmama
Mi često odemo u Istru na takva mjesta, i u GK je lijepo.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!