|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 15:42:13   
božica
Naša V(3g,8mj) neće šešir ni šiltericuuser posted image
Kako vaša djeca?
nadam se da ćemo ju uspjeti nagovoriti
istina ne idemo po najvećem suncu ali ali trebali bi ju  privoljeti za  neki zgodan šeširuser posted image


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 15:45:11   
Lady3
i ja muku mučim s time,ni L ni P.ne vole kapu ,L.sada ih voli ali dok je bila manja ni slučajno,ratovala smo cijelo vrijeme,P.se isto opire al nekako ga privolim da ga nosi,ako ne,stavim na kolica mu suncobran pa je u hladu frajer...user posted image Sva djeca su takva,ne vole kape dok malo ne porastu..pokušaj s njom otići u trgovinu i nek si sama izabere kapu koju želi,možda će je tako htjeti nositi..možda upali..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 15:48:44   
troubled
neću te utješiti...
već 9 i po godina boj bijem...
uskoro bih mogla otvoriti trgovinu kapa i šešira, šilterica, marama i svih ostalih pokrivala za glavu...
svake godine se kupi nekoliko komada, onih koje gospođica sama odabere, ne bi li se koji na glavi i zadržao dulje nego ispred ogledala...
prije 10 dana smo kupili kapu i dobila je ultimatum - bude li je nosila redovito mjesec dana, plaćam je ja...
bude li ta kapa kući, a ona na suncu, za tih mjesec dana, platit će je ona od svog džeparca...
kapa je koštala 70 kuna...što, za curicu, vjerujem i nije malo...

pitaj me gdje je bila kapa ovih zadnjih dana user posted image user posted image user posted image

a bar ću uštediti ako ništa drugo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 15:54:22   
curice
nijedna moja nikad nije htjela ni kapu ni šešir,čak je A. jutros u školu otišla bez kape iako je učiteljica naredila da donesu kape jer su išli u kazalište u 10 satiuser posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 15:54:58   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Magdaaa....user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 15:56:17   
troubled
IZVORNA PORUKA: Lady3

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Magdaaa....user posted image


Paula user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 15:58:07   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image hmmm opet fulala,vidi se da nisam naspavanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sorrry troubleduser posted image user posted image user posted image uvijek me zezne tvoj potpis,htjela sam reći troubled a ja magdaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 16:01:17   
troubled
hahha....magda još uglavnom leži i obavezno u hladu...njoj još ne treba ništa na glavi user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 16:11:42   
dominik
domiu nema sanse, prije smo mu prijetili ili kapa ili mocim kosu, a sad ni to ne pali...dori nabijem siltericu kad ju drzim na rukama i secemo a inace smo pod punom spremom u kolicima sa sjenilom i suncobranom

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
27.5.2009 16:29:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 19:13:18   
dominik
kad smo kod toga moje kumce (3 godine) ne izlazi van bez sesirica i naocala sucanihuser posted image samoinicijativno

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 19:25:32   
mara27
kod mene je ultimatum, ili...." kapa ili ne idemo van", ili... "ja idem-a ti ćeš ostati"....okrutno ali pali, pa me vi osudite

samo problem je šta je ona već veća pa neće nego po svom ukusu, a to je malo teže, ali ipak upali pogotovo ako idemo na plažu, tu ja nemam milosti.


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 21:03:00   
tikica_69
Moji obavezno nose silterice....usadila sam im tu naviku

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 21:55:52   
dikac
dora voli nositi šeširiće, barem zasad, poslije ćemo vidjeti
prošle godine ga je stalno bacala s glave. to je napravila kad smo bili na risnjaku i navečer ju kupam kad ono krpelj na glavi, od tada forsiram šeširić

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 23:10:08   
novamama
nosimo šiltericu od početka proljećauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 23:11:11   
Zvonki
Kod nas to ovako izgleda - ja stavim, gospođica šukne iz kolica user posted image  Al' malo ljepila bi moglo sredit stvar user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 23:12:35   
dominik
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Kod nas to ovako izgleda - ja stavim, gospođica šukne iz kolica user posted image  Al' malo ljepila bi moglo sredit stvar user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image il klamerica

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Djevojčice/Dječaci i šeširići
27.5.2009 23:13:48   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Kod nas to ovako izgleda - ja stavim, gospođica šukne iz kolica user posted image  Al' malo ljepila bi moglo sredit stvar user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image il klamerica


Vidim da bi se ti i mm odlično slagali user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!