|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako da bijeli grudnjak ostane bijel?
6.9.2009 23:08:37   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: monte

callanhoe,imam ti ja rješenje za one čarapiće s čipkom.Ja sam plavu majicu svog muža ubacila u mašinu s nekom robom kojoj očito tu nije bilo mjesto,i obojila se samo oko vrata u rozu bojuuser posted image  ona 2 cm gdje je bilo bijelo,a plavo je i dalje ostalo plavo.Ja sam onda to izbjelila varikinom(klor).Ali da ne izbjelim ono plavo i ne uništim majicu ja sam lijepo usula varikinu u onu špricaljku od staklosjaja i izbliza u kratkim mlazovima špricala samo kuda treba,ostavila da odstoji po sata isprala i majica ko nova.A ti crni čarap nečim zaštiti npr najlonskom vrećicom ispod čipke i samo špricaj po tim volanima tj čipki.user posted image

monte genijalno user posted image
sutra idem kupiti varikinu, ma vjeruj da sam cak natrljala i pastom za zube onom whitening i nije pomoglo user posted image

(Odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako da bijeli grudnjak ostane bijel?
7.9.2009 0:18:04   
Zvonki
Oh draga, znači limune samo u limunadi, ha? user posted image Pokušat ću i ja s varikinom. Gore od ovoga ne može biti.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako da bijeli grudnjak ostane bijel?
13.9.2009 1:05:01   
CallamityJane
Monte sve hocu da ti zahvalim pa nikako da stignem, onaj tvoj savjet sa varikinom zaista djeluje user posted image
spasila si mi djetetu carape i jos par komada robe, duznik sam ti i prvom prilikom te castim carapama po izboru user posted image
ako znas jos koji savjet da ovako djeluje samo pucaj ...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako da bijeli grudnjak ostane bijel?
13.9.2009 1:56:05   
monte
I drugi put user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako da bijeli grudnjak ostane bijel?
18.9.2009 23:17:04   
Zvonki
Meni je grudnjak još više požutio user posted image . I jesam, pridržavala sam se točno uputstva za doziranje i vrijeme. Čak sam alarm navinula user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako da bijeli grudnjak ostane bijel?
18.9.2009 23:37:07   
CallamityJane
Zvonki da nisi alarm navinula uspjelo bi,ovako nista user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!