|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ubojice strasti
13.5.2009 10:35:35   
tikica_69
Čak iako su zaljubljene do ušiju u partnera, često ne osjećaju želju zbog narušenog zdravlja ili stresa. Iako se većina žena odlično snalazi u “multitaskingu” te uspješno žonglira obiteljskim i poslovnim obvezama, to ostavlja tragove u spavaćoj sobi.
Zbog nagomilanog stresa postaju neraspoložene za strast, a jedan od afrodizijaka bit će snažna muška ruka koja će pomoći u pranju posuđa i glačanju. Budući da je mnogim ženama dom drugo radno mjesto, njihove misli se ne smiruju ako se udobno namjeste u naslonjač nego alarmiraju da je prst prašine na televizoru te da tepihu treba kemijsko čišćenje. Promjena okoline, poput kratkih putovanja ili izleta, može pomoći da se par opusti i proslavi povratak strasti u vezu. Osim stresa, kontracepcija na bazi hormona podiže razinu testosterona, pa žene mogu postati nezainteresirane za nježnosti. Tada se preporučuju alternativni načini zaštite.

>>Osim kontracepcije, lijekovi za smirenje i podizanje raspoloženja, poput Xanaxa, Prozaca i Valiuma, mogu oslabiti želju, a u muškaraca dovesti do prijevremene ejakulacije, koja utječe na samopouzdanje i izvedbu. U tom se slučaju preporučuje razgovor s liječnikom o promjeni doze ili samog lijeka.

>>Žene imaju dva puta veći rizik od nesanice, pokazuje studija, što ozbiljno narušava kvalitetu seksualnog života. Manjak sna narušava ravnotežu ženskih hormona te izaziva nervozu, zbog koje žene niti ne pomišljaju na seks. Čak 23 posto ispitanica živi s partnerom čije hrkanje i nemirno spavanje onemogućuje miran san.

>>Nepravilan rad mjehura može stvoriti neugodnost ženama koje tijekom seksa ispuštaju malu količinu urina. Razlog tome je što njihov mozak miješa impuls za mokrenjem i orgazmom, a pojavljuje se u trećine žena koje imaju problema s mjehurom. Mogu pomoći lijekovi, koje će propisati liječnik, te pražnjenje mjehura prije predigre.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ubojice strasti
13.5.2009 10:41:04   
pikachu
Mogu samo reći da kada sam znala biti na vrhuncu svoga stresa, sigurno nisam bila raspoložena za seks... I da, ja sam jedna od onih žena koja se ne može udobno zavaljati na trosjedu ako vidi prašinu na televizoru user posted image user posted image user posted image ... A što će kada ju vidim user posted image user posted image user posted image ...
Otkad sam trudna, malo sam više kul prema takvim stvarima...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ubojice strasti
13.5.2009 10:43:37   
tikica_69
Ja kako sam starija, tako sam sve vise cool user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ubojice strasti
13.5.2009 10:44:29   
Anoniman
mene definitivno ubija premalo spavanja... jadan moj muzjak, u najboljim godinama cuci u celibatu user posted image

(Odgovor članu pikachu)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ubojice strasti
13.5.2009 12:13:06   
Zvonki
Zaboravili su navesti najvažniju stvar kao "ubojicu strasti" a to su klinci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ubojice strasti
13.5.2009 22:57:07   
vale29
user posted image kad sam pod stresom niti čokolada ne pomogneuser posted image a kamoli seksuser posted image , onda si lijepo sviječe pripalim ili ak imam vremena kupka s sviječamiuser posted image i samo jauser posted image


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ubojice strasti
13.5.2009 23:11:18   
kitty
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Zaboravili su navesti najvažniju stvar kao "ubojicu strasti" a to su klinci user posted image user posted image user posted image


user posted image

istina


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ubojice strasti
13.5.2009 23:12:18   
tikica_69
Kako neobicno.....a nastali su kao posljedica strasti user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!