|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   14 godina od raketiranja Zagreba
2.5.2009 15:14:17   
tikica_69
Danas je 14 godina od raketiranja Zagreba.Sjecate li se toga?Gdje ste tada bile, sto ste radile, kako osjecale? Ja sam bila na ginekoloskom pregledu u DZ Tresnjevka u 6. mjesecu trudnoce. Ginekologica je taman zavrsila pregled, pa sam se nabrzaka obukla i bjez u podrum zgrade sa ostalima.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: 14 godina od raketiranja Zagreba
2.5.2009 15:21:32   
malina
Ja sam tada bila u srednjoj školi 3. razred, točno se sjećam da je bio veliki odmor i ja sam se trudila nabrzaka prepisati (!) lektiru - Zločin i kazna, Dostojevski.
U tom trenu na moju školu je pala granata, točnije na školsko igralište.
Na svu sreću, nitko nije bio teže ozlijeđen, ali svi toga dana nisu bili tako sretni.......
Ne ponovilo se nikada......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 14 godina od raketiranja Zagreba
2.5.2009 16:16:38   
dominik
bila u skoli...ali zgradu u petrinjskoj di mmama radi su gadjali...puna soba zvoncica im je bila....brrrr

(Odgovor članu malina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 14 godina od raketiranja Zagreba
4.5.2009 15:53:45   
Candy
Na telefonskoj govornici ispred Klaićeve bolnice user posted image ...Samo znam da su ljudi počeli trčati ko sumanuti i uletili smo u prvi lokal koji naravno nije imao imao podrum i čekali kraj uzbune user posted image ...Umrla sam od straha jer je tako jako grunulo...grdo user posted image ...Uf, kad se sjetim user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 14 godina od raketiranja Zagreba
4.5.2009 15:58:42   
novamama
u ZD, u nevjerici...jel moguće da je do zg došlo....

iako smo se navikli na to, bilo je pretužno....tada je jedan zd student poginuo....


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!