|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   uh jesam ljuta
30.4.2009 16:25:03   
mamice
ljuta sam jer oprostite na izrazu nemam spagu za vrtic. slusam svoje susjede koje nerade da su one vec upisali preko spage dijecu u vrtice i da se one nezivciraju oko upisa. zato mi koji moramo ici raditi strepimo svaki dan hoce li upastiuser posted image  

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: uh jesam ljuta
30.4.2009 16:32:53   
ninolina
To je tako draga, a mama koja do podne sjedi na kavici dođe po svoje dijete u 5 popodne a prvo dovede. A vi ostali se snađite ko će ih uopče čuvati. Kod nas su sva djeca upisana i primljena hvala bogu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: uh jesam ljuta
30.4.2009 16:36:34   
zaba
mene je danas zvala tajnica da joj donesem lječničku potvrdu za Luciju,a ja ju prebacujem radi selidbe iz jednog u drugi vrtić.Ide u u vrtić već 3 god i sad oni mene tretiraju kao prvi put.I to čekamo od 12.mj.Ako ju sad ne prebace,žaba se pretvara u lavicu.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: uh jesam ljuta
30.4.2009 16:36:49   
mamice
kod nas je tak navala da je 200 dijece na cekanju

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: uh jesam ljuta
30.4.2009 18:39:28   
Dora04
O vrtićima uopće ne želim komentirati, jer mi se tlak od same pomisli digne na milion.

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: uh jesam ljuta
30.4.2009 19:19:56   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Dora04

O vrtićima uopće ne želim komentirati, jer mi se tlak od same pomisli digne na milion.


Potpisujem user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: uh jesam ljuta
30.4.2009 19:31:37   
mamice
svi oko mene imaju vezu pa se osjecam ko 13-to praseuser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: uh jesam ljuta
1.5.2009 9:37:25   
Njofra
Nemaju baš svi mamice evo primjer Njofra nema. Sve što si napisala potpisujem. Ljuta sam i ja.
Ma to se kaže lijepa naša Hrvatska. Da Bog da sve otišlo u puser posted image muser posted image (isprika na izrazu drage moje ali i ja sam ljuta pa oprostite).
Tko šljivi mame koje moraju raditi. Političari sami kreteni i da ne kažem što već da se ne može više stati na kraj gluparijama pa barem da se propiše zakon za roditelje ako im je stalo uopće do države ili žele da u našoj lijepoj žive samo izbjeglice (isprika onome tko je izbjeglica jer nisam ciljala da ikoga vrijeđam) i imaju prava koliko ih volja.

< Poruku je uredio Njofra -- 1.5.2009 9:38:05 >


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: uh jesam ljuta
15.6.2009 11:59:37   
mamice
ni u jedan od 4 vrtica nismo primljeni dodje mi da nekoga ubijemuser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: uh jesam ljuta
15.6.2009 12:03:16   
twitty
moja lea je primljena u privatni vrtic bez icije pomoci
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: uh jesam ljuta
15.6.2009 12:26:45   
mamice
a ljuti me cijeli sustav uuuf. jel treba koga ubiti nabrusena sam i radim danas besplatnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: uh jesam ljuta
2.9.2009 21:14:25   
meryb
..tako sam luda zbog tih vrtića,pogotovo kad vidim kak poštuju te "zakone"  tipa nema upisa djece koja ne spadaju u vrtić po mjestu stanovanja itd...
...tako sam bjesna jer u vrtić u koji mi miha nije upo,dođe mamica sa špagicom i upiše dvoje djece koja po mjestu stanovanja uopće tu ne spadaju,a da stvar bude gora ja idem za mjesec dana natrag na posao ,a gospođa će se češati naredne 2,5 godine jer ima i treće dijete...

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: uh jesam ljuta
3.9.2009 6:43:38   
lueman

[upiše dvoje djece koja po mjestu stanovanja uopće tu ne spadaju,a da stvar bude gora ja idem za mjesec dana natrag na posao ,a gospođa će se češati naredne 2,5 godine jer ima i treće dijete...
[/quote]


no, ne bih ju branila, al nije kriva ona nego onaj koji je to dozvolili, a to kaj ima pravo na porodiljni od tri godine, ne znači da starija djeca ne trebaju vrtić i društvo vršnjaka, dok je mama doma s trećim djetetom (btw. ne vjerujem da se i jedna mama troje djece stigne baš "češati"user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu meryb)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: uh jesam ljuta
11.9.2009 16:08:36   
meryb
...ma joj vjeruj ta se češe i te kako...klince dofura kod mame dok ona obilazi  salone ljepote,i obavlja ko zna kakve tretmane...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: uh jesam ljuta
11.9.2009 16:13:16   
FIONA
IZVORNA PORUKA: mamice

ljuta sam jer oprostite na izrazu nemam spagu za vrtic. slusam svoje susjede koje nerade da su one vec upisali preko spage dijecu u vrtice i da se one nezivciraju oko upisa. zato mi koji moramo ici raditi strepimo svaki dan hoce li upastiuser posted image  


da sam htela mogla sam se i ja ciganiti i upala bu kako ti kažeš po špagi ali nisam htela...ak imma za čips i coca-colu imam i 800kn za vrtić!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: uh jesam ljuta
11.9.2009 21:06:49   
meryb
...ima ko kakvu špagu za bilo koji vrtić u zagrebačkoj dubravi...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: uh jesam ljuta
11.9.2009 21:31:23   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: meryb

..tako sam luda zbog tih vrtića,pogotovo kad vidim kak poštuju te "zakone"  tipa nema upisa djece koja ne spadaju u vrtić po mjestu stanovanja itd...
...tako sam bjesna jer u vrtić u koji mi miha nije upo,dođe mamica sa špagicom i upiše dvoje djece koja po mjestu stanovanja uopće tu ne spadaju,a da stvar bude gora ja idem za mjesec dana natrag na posao ,a gospođa će se češati naredne 2,5 godine jer ima i treće dijete...



user posted image user posted image user posted image
Ne želiš valjda i ti biti "mamica sa špagicom" kojih se tako groziš???

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu meryb)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: uh jesam ljuta
12.9.2009 21:47:20   
meryb
...ne neželim user posted image ...to sam napisala onak bezveze ,user posted image user posted image
...ono kad već svi imaju špage,pa reko da nebudem out...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: uh jesam ljuta
12.9.2009 22:09:42   
Zvonki
Joj, i meni bi dobro došla špagica user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu meryb)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!